Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

13 λεπτά πριν, pp6210 είπε

Σε εμενα δεν ηρθε εμαιλ αλλα στην οθονη deposit euro το δειχνει suspended, αλλα δινει καταθεση με καρτα με 0 fee

20210707_104938.jpg

Ποιος εμπιστευεται πλεον την binance μετα απο τον κακο χαμο που γινείτε παγκοσμιος;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Dinos1973 είπε

Ποιος εμπιστευεται πλεον την binance μετα απο τον κακο χαμο που γινείτε παγκοσμιος;;;;

Η Binance είναι εγγύηση. Αγοράζεις με κάρτα. Στο binance αφήνεις τα νομίσματα που θες να παίζεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, mcstefan7 είπε

Η Binance είναι εγγύηση. Αγοράζεις με κάρτα. Στο binance αφήνεις τα νομίσματα που θες να παίζεις.

Έχετε επαφη με την πραγματικοτητα; διαβαζετε τι μπλοκαρισμα γίνετε;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Dinos1973 είπε

Έχετε επαφη με την πραγματικοτητα; διαβαζετε τι μπλοκαρισμα γίνετε;;;;;

Επειδλη το μπλοκάρουν τι? Όχι δεν έχω επαφή θές να μου μάθεις? 🙃

Αν σκάσει το Binance το btc θα πάει κάτω απο το χιλιάρικο. Όλα τα άλλα είναι μαπα. Που θα πας κρακεν που κρασάρει όλη την ώρα? Bybit με τα ανάποδα futures? Coinbase με την τρελή προμήθεια και τα κολλητιλίκια με την κυβέρνηση?

Οι τράπεζες θέλουν να πάρουν τον έλεγχο. Διάβασε τις ειδήσεις. Όλο και περισσότερες τράπεζες ανακοινώνουν οτι θα παρέχουν στους πελάτες τους crypto με "ασφάλεια". Οι κυβερνήσεις νομίζεις οτι θέλουν να αφήσουν τα ανταλλακτήρια να κάνουν το παιχνιδι με κέρδη μερικα δις-τρις?

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, mcstefan7 είπε

Επειδλη το μπλοκάρουν τι? Όχι δεν έχω επαφή θές να μου μάθεις? 🙃

Αν σκάσει το Binance το btc θα πάει κάτω απο το χιλιάρικο. Όλα τα άλλα είναι μαπα. Που θα πας κρακεν που κρασάρει όλη την ώρα? Bybit με τα ανάποδα futures? Coinbase με την τρελή προμήθεια και τα κολλητιλίκια με την κυβέρνηση?

Οι τράπεζες θέλουν να πάρουν τον έλεγχο. Διάβασε τις ειδήσεις. Όλο και περισσότερες τράπεζες ανακοινώνουν οτι θα παρέχουν στους πελάτες τους crypto με "ασφάλεια". Οι κυβερνήσεις νομίζεις οτι θέλουν να αφήσουν τα ανταλλακτήρια να κάνουν το παιχνιδι με κέρδη μερικα δις-τρις?

Οποτε καταλαβαινεις ότι η binance is in trouble!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Dinos1973 είπε

Οποτε καταλαβαινεις ότι η binance is in trouble!!!!!

Αν δεν παίζεις τα λεφτά που έχεις μέσα τα πας σε ενα app wallet/ hardware wallet/paper wallet. Αν φοβάσαι κάνεις το ίδιο. Αν φοβάσαι ακόμα πιο πολύ αλλαξε τα σε fiat (πληθωρισμός)/ χρυσό (έχει πέσει αρκετά) / αγαθά.

Στο λέω και πάλι αν γίνει κάτι με το binance θα γονατίσει όλη η αγορά!! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, laserjesus είπε

Αυτό το χάλι με το volume θα μας πάει ολο το καλοκαίρι ?

 

Αν δεν γίνει κανα μπαμ με καλές ειδήσεις που θα ανεβάσουν την τιμή, μην περιμένεις καλό volume.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, mcstefan7 είπε

Αν δεν γίνει κανα μπαμ με καλές ειδήσεις που θα ανεβάσουν την τιμή, μην περιμένεις καλό volume.

Χωρίς volume το manipulation κάνει πάρτυ. Διακοπές λοιπόν :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, laserjesus είπε

Χωρίς volume το manipulation κάνει πάρτυ. Διακοπές λοιπόν :)

και με volume παλι παρτι εκαναν, απλα τωρα τι παρτι να κανουν φαλαινοπαρτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά η binance λογικό είναι να την μπλοκάρουν. Εγώ πιστεύω γενικά θα την μπλοκάρουν σχεδόν σε όλες τις χώρες οι τράπεζες. 

Eίναι αρκετά δημοφιλή δλδ έχει μεγάλο όγκο αλλά δεν είναι αδειοδοτημένη πουθενά, νομίζω έχει και έδρα ένα παράξενο μέρος συν ότι κάνει και trading τα λεγόμενα συμβόλαια μελλοντικής εκπλήρωσης που εκεί η ΗΠΑ είναι πολύ αυστηρές σε ανταλλακτήρια που το κάνουν χωρίς την σχετική άδεια.

Aπό την άλλη μπορεί κάποιος να συνεχίσει να κάνει κανονικά trading ότι νόμισμα θέλει και για να τα κάνει fiat money απλά τα μεταφέρει σε άλλο ανταλλακτήριο. 

Nα θυμάστε ότι μετά το lightning network που δυστηχώς δεν υποστηρίζεται από σχεδόν κανένα ανταλλακτήριο τα χαμηλότερα fee για μεταφορά ψηφιακών νομισμάτων τα έχει το dogecoin. Dogecoin υποστηρίζει ας πούμε το kraken, coinbase.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...