Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω στα 2 χρονια tradings με crypto ενα εχω μαθει μαγκες ειναι το μυστικο.. η υπομονή!

Εχασα αρκετές φορες λεφτα χωρις λογο απλά επειδή δεν ειχα υπομονή..

Στην τιμη που ήθελα παντα πήγαινε το coin.. παντα θα ανεβοκατεβει το coin που θες εστω και στην τιμή που το αγόρασες οποτε μια η αλλη θα είσαι.. αρκει να περιμενεις!

Οσο για συμβουλές κλπ θα ανέβει θα πεσει εγινε αυτό οπότε θα ανεβει έγινε το αλλο οποτε τωρα θα πεσουν ειπε ο ταδε έτσι οποτε θα ανέβει έγραψε το ταδε site οτι "φάλαινες" αγοράζουν οποτε θα ανεβει.. μ@λ@κι3ς.. μην ακούτε τίποτα και κανέναν.. εσεις οτι εχετε στο κεφάλι σας εσείς οτι εχετε "μελετήσει" οτι πιστεύετε εσεις μονο.. μη σας πω οτι λενε το αντίστροφο γίνεται οποτε αυτο που σκέφτεστε εσεις αυτο που πιστεύεται εσεις αυτο κάντε κ οχι οτι σας ειπαν οτι διαβάσατε στο ταδε site κλπ.. βέβαια βλέπετε-μελετηστε τις κινήσεις-τιμες των coins κλπ προτου πράξετε!

  • Like 9
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Το μόνο που μένει τώρα είναι να διαβάσουμε το κλασσικό σχόλιο "δεν έχει πάτο το βαρέλι" 😛

Κάτσε ρε θείο ακόμα δεν έχουμε περάσει το μεσαίο δαχτυλίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, laserjesus είπε

 

Τεράστιες αλήθειες σε απανοτα tweet's.

Btw ο συγκεκριμένος ήταν το no2 στο doge και πούλησε νωρίς.

Ναι μεγάλες αλήθειες. Αντικατέστησε όπου λέει crypto σε fiat και θα έχει ακριβώς το ίδιο νόημα με μεγάλες αλήθειες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Ναι μεγάλες αλήθειες. Αντικατέστησε όπου λέει crypto σε fiat και θα έχει ακριβώς το ίδιο νόημα με μεγάλες αλήθειες. 

Κάτι για manipulation , cartels , πουλημένους influencers YouTubers και sites τα διάβασες ?

Ότι εγώ και εσύ μπορούμε να αξιολογήσουμε δεν σημαίνει το ίδιο και για το μεγαλύτερο μέρος του πληθυσμού που τους τα ακουμπάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ειμαι αρκετα στο πλην αυτς τις μερες οσο αφορα τα crypto. Πιστευεται οτι ειμασε σε cycle πτωσης πριν αρχισει παλι να ξανανεβινει το bitcoin & altcoins και αν ναι ποσο πιστεθεται οτι θα διαρκεσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...