Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δοκιμάζω εδώ και κάνα μισάωρο να κάνω deposit FIAT (και οχι buy crypto) στην Binance και με VISA από Alphabank και με Mastercard από Εθνική μιας και απ'οτι διάβασα τα εμβάσματα τέλος και όλα βγαίνουν failed με reason "There was a problem processing this payment. Please try again or use a different payment method."

Συμβαίνει σε κάποιον άλλο;

Και πριν πείτε "ααα καλά να πάθεις να είχες revolut νουμπά", έχω revolut απλά είναι παγωμένη (θέλει να βγάλω νέα ταυτότητα για καινούριο ID επειδή έχω από τις αρχαίες).

 

Επεξ/σία από helicoid
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αφου εχει να πεσει κι άλλο ας αρχίσουμε να πουλαμε πρωτοι (πριν μας προλαβουν άλλοι). 

Και γιατι να αντιγράψει το πατερν του 2018? Είναι ιδιες οι συνθήκες? Λεω εγω τώρα. 

Screenshot_20210716_114023_com.discord~01.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, laserjesus είπε

αστα αυτα και πες ποτε κλεινουμε τα shorts 

Προσωπικά στα 0.59 btc κλείνω short θέση στο eth. Πήγε εκεί πριν αλλά δεν το πρόλαβα λόγω δουλειάς. Θα παει πάλι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Bourdoulas είπε

Προσωπικά στα 0.59 btc κλείνω short θέση στο eth. Πήγε εκεί πριν αλλά δεν το πρόλαβα λόγω δουλειάς. Θα παει πάλι. 

1775 εχω TP αλλα εχει ένα buy wall τεράστιο στα 1850. Με βλέπω συντηρητικά στα 1851 :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, laserjesus είπε

1775 εχω TP αλλα εχει ένα buy wall τεράστιο στα 1850. Με βλέπω συντηρητικά στα 1851 :) 

Διάβασα για το buy wall και βγήκα πιο πάνω. Thank you. Αν δω πτωτική τάση θα ξαναμπώ sort. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Διάβασα για το buy wall και βγήκα πιο πάνω. Thank you. Αν δω πτωτική τάση θα ξαναμπώ sort. 

Έκανε bounce ακριβώς στο 1850 .. η άνοδος μετά είναι τα σορτς που έκλεισαν.

18 λεπτά πριν, chek2fire είπε

εγώ βλέπω ότι έχει ξεκινήσει η γενική σφαγή στα altcoin. 

Μα είμαστε bull market :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάμαι όταν ανάκαμψε το ματικ μετά την σφαγή της 19 Μαΐου... 

<<πωωω κοίτα το ματικ ανάκαμψε! 

Ε ναι, είπα να αγοράσω αλλά δεν πρόλαβα. Σοβαρό project. Μακάρι να ξανάπεσει κοντά στο ευρώ να πουλήσω το οικοπεδάκι, να μπω με τα μπούνια >>

Ματικ σήμερα στα 70 cents.

*αδιάφορο σφύριγμα* 😅

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειναι καλη περιοδος αν εχεις κανενα ψιλο να το ριξεις σε κανενα σοβαρο alt και να το ξεχασεις εκει.

Εγω εβαλα ενα 50αρικο που περισσεψε ακομα στο VET κι αστα εκει κι ο θεος βοηθος.

Παντα stacking εννοειται.

Επεξ/σία από rallistas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, ooaris είπε

Ματικ σήμερα στα 70 cents.

*αδιάφορο σφύριγμα* 😅

Προσγειώνεται ομαλά, το περιμένω στα 0,65 ή θα πάμε για ανώμαλη προσγείωση στα 0,3  :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά η αγορά πάει κατα διαόλου ένα δίμηνο τώρα, βδομάδα τη βδομάδα  πέφτουμε και χαμηλότερα, ανακάμπτουμε, αλλα η ανάκαμψη  μας φέρνει χαμηλότερα απ την προηγούμενη... Κι εμείς μιλάμε για  bull  ξέρω γω... 

Πραγματικά πάμε άσχημα, εμένα μόνο το ada μου δίνει ψωμί, πούλησα στο 1.20 κι αγόρασα τώρα κοντά στο ευρώ, αλλα απ ό,τι φαίνεται  έχει κι άλλο πάτο κι αυτό. 

Για το matic που μπήκα στο ευρώ και μ αισιοδοξία, απλώς δεν θέλω να σχολιάσω... Τ αφήνω κι ο,τι γίνει...  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
50 λεπτά πριν, trelaras22 είπε

Πραγματικά η αγορά πάει κατα διαόλου ένα δίμηνο τώρα, βδομάδα τη βδομάδα  πέφτουμε και χαμηλότερα, ανακάμπτουμε, αλλα η ανάκαμψη  μας φέρνει χαμηλότερα απ την προηγούμενη... Κι εμείς μιλάμε για  bull  ξέρω γω... 

Πραγματικά πάμε άσχημα, εμένα μόνο το ada μου δίνει ψωμί, πούλησα στο 1.20 κι αγόρασα τώρα κοντά στο ευρώ, αλλα απ ό,τι φαίνεται  έχει κι άλλο πάτο κι αυτό. 

Για το matic που μπήκα στο ευρώ και μ αισιοδοξία, απλώς δεν θέλω να σχολιάσω... Τ αφήνω κι ο,τι γίνει...  

Η κατάσταση με τα περισσότερα alts είναι τραγική, πολλά ειναι 3 και 4 φορές κάτω απο τις τιμές του στα τέλη Απρίλη. Αλλά για matic και ada αν δεις τις τιμές τους τέλη Απρίλη,  θα διαπιστώσεις ότι δεν είναι και τόσο τραγική. Φυσικά είναι πολύ κάτω από το ath, αλλά το μεγάλο bull run το έκαναν μέσα σε ένα μήνα. Υπάρχουν και άλλα alts  φυσικά εκτός από matic και ada, όπως πχ το one, που νομίζω κρατάνε καλά, ασχέτως αν βρίσκονται πολύ κάτω από το ath. 

Επεξ/σία από zananiro
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, trelaras22 είπε

Πραγματικά η αγορά πάει κατα διαόλου ένα δίμηνο τώρα, βδομάδα τη βδομάδα  πέφτουμε και χαμηλότερα, ανακάμπτουμε, αλλα η ανάκαμψη  μας φέρνει χαμηλότερα απ την προηγούμενη... Κι εμείς μιλάμε για  bull  ξέρω γω... 

Πραγματικά πάμε άσχημα, εμένα μόνο το ada μου δίνει ψωμί, πούλησα στο 1.20 κι αγόρασα τώρα κοντά στο ευρώ, αλλα απ ό,τι φαίνεται  έχει κι άλλο πάτο κι αυτό. 

Για το matic που μπήκα στο ευρώ και μ αισιοδοξία, απλώς δεν θέλω να σχολιάσω... Τ αφήνω κι ο,τι γίνει...  

Και οι μετοχες επισης απο το τελος φεβρουαριου τα ιδια. Γενικα εχουμε μπει σε bear market σε ολα . Καποια στιγμη θα αλλαξει παλι. Σε 3 μηνες σε 6 θα αλλαξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αύριο έχουμε και την grayscale.

Προσπαθούν να κρατήσουν το 31Κ / 1850 ηιατί άμα ξεφύγει από σήμερα η κατάσταση μπορεί να γίνει πολύ άσχημα με το unlock.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...