Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο V2


nrkmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, fernw_thn_souvla είπε

Απο υγρά τι αναλογία pg vg;Επίσης όταν λές μπουκώνει τι εννοείς, δεν βγάζει όσο ατμό έβγαζε ή δεν τραβάει αέρα;Επίσης όταν μπουκώνει τι γεύση έχεις, ίδια ή με λίγο γεύση βαμβάκι;

Επειδή δεν ξέρω ακόμα αυτές τις ορολογίες pg vg κλπ κλπ, έχω πάρει αυτό εδώ https://avevapor.gr/e-liquid/halo-tribeca-10ml/ με 12 mg νικοτίνη, απλά μου έφτιαξε ο άνθρωπος αυτός 30 ml.

Ατμό βγάζει μια χαρά, απλά δεν καταλαβαίνεις την γεύση, εκτός αν βγάλεις την αντίσταση και την ξανά βάλεις.

Είναι σαν να ρουφάς σκέτο αέρα, δεν μπορώ να το εξηγήσω.

3 μέρες τώρα που έβαλα την καινούργια αντίσταση μου το κάνει. 

Πριν ήταν μια χαρά και δεν είχα θέματα. 

Απλά με κούρασε να το ξεβιδώνω ανά 5 λεπτά και καταλαβαίνεις. 

 

Επεξ/σία από HateMe
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, HateMe είπε

Επειδή δεν ξέρω ακόμα αυτές τις ορολογίες pg vg κλπ κλπ, έχω πάρει αυτό εδώ https://avevapor.gr/e-liquid/halo-tribeca-10ml/ με 12 mg νικοτίνη, απλά μου έφτιαξε ο άνθρωπος αυτός 30 ml.

Ατμό βγάζει μια χαρά, απλά δεν καταλαβαίνεις την γεύση, εκτός αν βγάλεις την αντίσταση και την ξανά βάλεις.

3 μέρες τώρα που έβαλα την καινούργια αντίσταση μου το κάνει. 

Πριν ήταν μια χαρά και δεν είχα θέματα. 

Απλά με κούρασε να το ξεβιδώνω ανά 5 λεπτά και καταλαβαίνεις. 

Δες τώρα τι υποψιάζομαι.

PG είναι σαν το νερό και η vg είναι πηχτή.Αν αυτός σου έβαλε παραπάνω vg τότε το υγρό σου έγινε πηχτό και δεν δυσκολεύεται να περάσει απο το βαμβάκι της αντίστασης.Επίσης οι χαμηλές θερμοκρασίες κάνουν το υγρό πιο πηχτό, οπότε άμα έβγαλε κρύο αυτές τις 3 μέρες πολύ πιθανόν να έπηξε .Βάζοντας και βγάζοντας την αντίσταση, δημιουργείς πίεση και περνάει υγρό ,για αυτό είναι καλά.

Τώρα τι μπορείς να κάνεις για αυτό.Να πας σε αυτόν που στο έκανε και να του το πείς για να σου κάνει το υγρό πιο αραιό την επόμενη φορά ή και το υπάρχων υγρό μπορείς βάζοντας άλλο ενα 10ml τριμπέκα + pg vg + νικοτίνη να έχεις σωστή αναλογία και 2πλάσιο υγρό.Μπορείς επίσης να προσθέσεις pg απλά θα πέσει η αναλογία νικοτίνης (το πόσο θα πέσει εξαρτάται απο το πόσο θα βάλεις).

Τέλος ένα άλλο που μπορείς να κάνεις, είναι να πάρεις την αντίσταση και στις τρυπούλες που φαίνονται τα βαμβάκια, με ένα κατσαβιδάκι να τα ξύσεις έτσι ώστε να αραιώσει και να περνάει το υγρό πιο εύκολα.Μην ανοίξεις τρύπα απαλά να μαλακώσει ή να φύγει η πρώτη στρώση (νομίζω με στρώσεις είναι στον .

Αμα ανοίξει τρύπα ή μαλακώσει πάρα πολύ δε θα πάθεις κάτι απλά θα φύγει υγρό απο τον ατμοποιητή. 

Δεν γνωρίζω αμα αγόρασες pg vg ή αν στο έκανε έτσι ούτε αν ο καταστηματάρχης δεν γνώριζε αλλά νομίζω σου έβαλε vg απο φαρμακείο.Δεν είναι κάτι κακό ή θα πάθεις κάτι (και εγώ απο φαρμακεία ψωνίζω pg vg χρόνια) απλά είναι λίγο πιο πηχτές και θέλει στις αναλογίες λίγο προσοχή ειδικά σε εργοστασιακά mtl που έχουν μικρές τρύπες 

Τώρα για κάτι άλλο δεν πάει το μυαλό μου, ίσως και να έπεσες σε μάπα αντίσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, fernw_thn_souvla είπε

Δες τώρα τι υποψιάζομαι.

PG είναι σαν το νερό και η vg είναι πηχτή.Αν αυτός σου έβαλε παραπάνω vg τότε το υγρό σου έγινε πηχτό και δεν δυσκολεύεται να περάσει απο το βαμβάκι της αντίστασης.Επίσης οι χαμηλές θερμοκρασίες κάνουν το υγρό πιο πηχτό, οπότε άμα έβγαλε κρύο αυτές τις 3 μέρες πολύ πιθανόν να έπηξε .Βάζοντας και βγάζοντας την αντίσταση, δημιουργείς πίεση και περνάει υγρό ,για αυτό είναι καλά.

Τώρα τι μπορείς να κάνεις για αυτό.Να πας σε αυτόν που στο έκανε και να του το πείς για να σου κάνει το υγρό πιο αραιό την επόμενη φορά ή και το υπάρχων υγρό μπορείς βάζοντας άλλο ενα 10ml τριμπέκα + pg vg + νικοτίνη να έχεις σωστή αναλογία και 2πλάσιο υγρό.Μπορείς επίσης να προσθέσεις pg απλά θα πέσει η αναλογία νικοτίνης (το πόσο θα πέσει εξαρτάται απο το πόσο θα βάλεις).

Τέλος ένα άλλο που μπορείς να κάνεις, είναι να πάρεις την αντίσταση και στις τρυπούλες που φαίνονται τα βαμβάκια, με ένα κατσαβιδάκι να τα ξύσεις έτσι ώστε να αραιώσει και να περνάει το υγρό πιο εύκολα.Μην ανοίξεις τρύπα απαλά να μαλακώσει ή να φύγει η πρώτη στρώση (νομίζω με στρώσεις είναι στον .

Αμα ανοίξει τρύπα ή μαλακώσει πάρα πολύ δε θα πάθεις κάτι απλά θα φύγει υγρό απο τον ατμοποιητή. 

Δεν γνωρίζω αμα αγόρασες pg vg ή αν στο έκανε έτσι ούτε αν ο καταστηματάρχης δεν γνώριζε αλλά νομίζω σου έβαλε vg απο φαρμακείο.Δεν είναι κάτι κακό ή θα πάθεις κάτι (και εγώ απο φαρμακεία ψωνίζω pg vg χρόνια) απλά είναι λίγο πιο πηχτές και θέλει στις αναλογίες λίγο προσοχή ειδικά σε εργοστασιακά mtl που έχουν μικρές τρύπες 

Τώρα για κάτι άλλο δεν πάει το μυαλό μου, ίσως και να έπεσες σε μάπα αντίσταση.

Το σκέφτηκα και εγώ αυτό με τις τρυπούλες στην αντίσταση και το έκανα, αλλά χωρίς αποτέλεσμα :P 

Το site που ανέβασα πριν, ε εκεί πήγα και το έφτιαξε εκείνη την ώρα που περίμενα.

Συγκεκριμένα τότε που πήγα, είχε χαμηλότερες θερμοκρασίες από τώρα.

Αν ήταν έτσι θα είχα πρόβλημα απ την αρχή.

Απλά μου κάνει εντύπωση το ότι ξεκίνησε με το που έβαλα την καινούργια αντίσταση.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα. Ήμουν παλιός στο ηλεκτρονικό και τώρα λέω να το ξανά αρχίσω. Παλιότερα έφτιαχνα υγρά DIY. Τώρα τι έχουμε απο υγρά; shake and vape η αξίζει κάτι άλλο καινούργιο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kourt71724 είπε

Παιδιά καλησπέρα. Ήμουν παλιός στο ηλεκτρονικό και τώρα λέω να το ξανά αρχίσω. Παλιότερα έφτιαχνα υγρά DIY. Τώρα τι έχουμε απο υγρά; shake and vape η αξίζει κάτι άλλο καινούργιο; 

Θα υποθέσω ότι είσαι πολύ παλιός οπότε.
Πλέον υπάρχουν πολύ περισσότερες έτοιμες συνταγές στο εμπόριο, δεν χρειάζεται να περιμένεις 1 μήνα+ να ωριμάσει το υγρό (υπάρχουν κάποιες εξαιρέσεις)  και νικοτίνες πλέον μόνο 10ml στα 20mg.

Καινούργιο δεν υπάρχει.Shake n Vape και συμπυκνωμένα αρώματα ίδια λογική. Βαση + νικοτινη + αρωμα και περιμένεις να ωριμάσει απλά στο συμπυκνωμένο άρωμα θα πρέπει να αγοράσεις και ένα μπουκαλάκι για να τα βάλεις μέσα.Έχει και τα λεγόμενα shortfill όπου είναι αρωμα+βάση έτοιμο και απλά πετάς νικοτίνη μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους!!

Θα προσπαθήσω να είμαι σύντομος για να μη σας κουράσω πολύ! Λόγο covid όλοι ξέρουμε ότι δε μπορούμε πλέον να δοκιμάζουμε υγρά γι αυτό το λόγο θέλω να πάρω ένα καλό dripper που να αποδίδει πολυ καλη γευση για να ξερω τι παιρνω. Ουσιαστικά τον θέλω μόνο για αυτή τη δουλειά γτ από ατμόποιητες είμαι καλυμμένος  (profile unity rta, blotto, ether rta)Εχεται να προτείνεται κάτι (ιδανικα μονης αντιστασης και όχι mesh)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Egroegm είπε

Καλησπέρα σε όλους!!

Θα προσπαθήσω να είμαι σύντομος για να μη σας κουράσω πολύ! Λόγο covid όλοι ξέρουμε ότι δε μπορούμε πλέον να δοκιμάζουμε υγρά γι αυτό το λόγο θέλω να πάρω ένα καλό dripper που να αποδίδει πολυ καλη γευση για να ξερω τι παιρνω. Ουσιαστικά τον θέλω μόνο για αυτή τη δουλειά γτ από ατμόποιητες είμαι καλυμμένος  (profile unity rta, blotto, ether rta)Εχεται να προτείνεται κάτι (ιδανικα μονης αντιστασης και όχι mesh)

Καλησπέρα.Αρχικά δε κουράζεις ίσα που βοηθάει να δίνεις παραπάνω πληροφορίες.Πόσα χρήματα σκοπεύεις να διαθέσεις;Άμα πάντως θες να δώσεις το ελάχιστο προτείνω τον wasp rda που είναι στα 20ε (αυτή την στιγμή τον βρίσκεις και στα 15ε με ένα google search) και είναι πολύ καλός.Και ναι μπορείς να βάλεις απο πάνω δικό σου drip tip.Μετά μπορείς να πας σε κλώνους.Ο μόνος κλώνος που έχω ακούσει ότι παίζει καλά είναι ο sxk hadaly που τον βρίσκεις κοντά στα 25ε.Το "πρόβλημα" με τον hadaly είναι (αν ισχύει ότι ο κλώνος είναι πολύ κοντά με τον γνήσιο) είναι ότι σου κάνει ανάλυση (δηλαδή θα καταλάβεις συστατικά του υγρού που ενώ διαβάζεις ότι υπάρχουν στην συνταγή του υγρού, στον μέσο rta δεν τα καταλαβαίνεις).Αυτό σημαίνει ότι μπορεί να κάνεις κάποιο υγρό και να μη σου αρέσει εκεί αλλα να σου αρέσει στον rta σου.Και ένα τελεταίο για τον hadaly είναι λίγο σπασαρχι.. στο στήσιμο γιατί έχει clumps και αμα έχεις και κανα χοντρό σύρμα θα ιδρώσεις λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, fernw_thn_souvla είπε

Καλησπέρα.Αρχικά δε κουράζεις ίσα που βοηθάει να δίνεις παραπάνω πληροφορίες.Πόσα χρήματα σκοπεύεις να διαθέσεις;Άμα πάντως θες να δώσεις το ελάχιστο προτείνω τον wasp rda που είναι στα 20ε (αυτή την στιγμή τον βρίσκεις και στα 15ε με ένα google search) και είναι πολύ καλός.Και ναι μπορείς να βάλεις απο πάνω δικό σου drip tip.Μετά μπορείς να πας σε κλώνους.Ο μόνος κλώνος που έχω ακούσει ότι παίζει καλά είναι ο sxk hadaly που τον βρίσκεις κοντά στα 25ε.Το "πρόβλημα" με τον hadaly είναι (αν ισχύει ότι ο κλώνος είναι πολύ κοντά με τον γνήσιο) είναι ότι σου κάνει ανάλυση (δηλαδή θα καταλάβεις συστατικά του υγρού που ενώ διαβάζεις ότι υπάρχουν στην συνταγή του υγρού, στον μέσο rta δεν τα καταλαβαίνεις).Αυτό σημαίνει ότι μπορεί να κάνεις κάποιο υγρό και να μη σου αρέσει εκεί αλλα να σου αρέσει στον rta σου.Και ένα τελεταίο για τον hadaly είναι λίγο σπασαρχι.. στο στήσιμο γιατί έχει clumps και αμα έχεις και κανα χοντρό σύρμα θα ιδρώσεις λίγο.

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση. Μέχρι 50 ευρώ. Ιδανικα δε θα ήθελα να πάω σε κλώνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Egroegm είπε

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση. Μέχρι 50 ευρώ. Ιδανικα δε θα ήθελα να πάω σε κλώνο

Θεωρώ εξαιρετικό τον recurve rda (single coil).Άλλες επιλογές να δείς, aston rda και rebirth rda, dead rabbid sq.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 20/11/2020 στις 12:02 ΠΜ, HateMe είπε

Επειδή δεν ξέρω ακόμα αυτές τις ορολογίες pg vg κλπ κλπ, έχω πάρει αυτό εδώ https://avevapor.gr/e-liquid/halo-tribeca-10ml/ με 12 mg νικοτίνη, απλά μου έφτιαξε ο άνθρωπος αυτός 30 ml.

Ατμό βγάζει μια χαρά, απλά δεν καταλαβαίνεις την γεύση, εκτός αν βγάλεις την αντίσταση και την ξανά βάλεις.

Είναι σαν να ρουφάς σκέτο αέρα, δεν μπορώ να το εξηγήσω.

3 μέρες τώρα που έβαλα την καινούργια αντίσταση μου το κάνει. 

Πριν ήταν μια χαρά και δεν είχα θέματα. 

Απλά με κούρασε να το ξεβιδώνω ανά 5 λεπτά και καταλαβαίνεις. 

το μοντάκι αυτό π χεις κάθε φορά π βγάζεις αντίσταση κ ξανακουμπωνεις διαβάζει στην οθόνη ίδια ohm?

Μπορεί η αντίσταση να είναι fake..δοκίμασε και τις plex mesh(0.48ohm) αντιστασεις.. υποθέτω σ έδωσε ιννοκιν κ tribeca (12 νικοτίνη?)γιατι ήρθες από τσιγάρο.αν δεν σ κάνει το τριbeka δοκίμασε και apache /Αγρίνιο..

αν θες πιο απλή φάση πήγαινε σε pod blu ή logic

Επεξ/σία από kage
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, kage είπε

το μοντάκι αυτό π χεις κάθε φορά π βγάζεις αντίσταση κ ξανακουμπωνεις διαβάζει στην οθόνη ίδια ohm?

Μπορεί η αντίσταση να είναι fake..δοκίμασε και τις plex mesh(0.48ohm) αντιστασεις.. υποθέτω σ έδωσε ιννοκιν κ tribeca (12 νικοτίνη?)γιατι ήρθες από τσιγάρο.αν δεν σ κάνει το τριbeka δοκίμασε και apache /Αγρίνιο..

αν θες πιο απλή φάση πήγαινε σε pod blu ή logic

Μίλησα με έναν φίλο μου και μου είπε να πάρω tribeca και όντως μ αρέσει φουλ.

Επειδή το παρατήρησα αυτό, μερικές φορές είναι στο 0.79, μερικές 0.80 εως και 0.83

Επεξ/σία από HateMe
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα, επειδη εχω καιρο να ασχοληθω με ιδιοκατασκευες υγρων πανω σε επισημες νικοτινες εμποριου επειδη κοντεψα να καταστρεψω την υγεια μου για να γλιτωσω μερικα ευρω με τις... ''γνωστες φθηνες'' και τις εκοψα μαχαιρι θα ηθελα να μου πειτε πρωτον αν αυτες οι κλασικες E-Liquid France, Nic Master κτλπ που τις βρισκω και 2.50 ευρω το booster το δεκαμελο ειναι αξιοπιστες και δευτερον σε περιπτωση ιδιοκατασκευης με booster νικοτινης και vg-pg εμποριου απο ατμομαγαζο (οχι φαρμακειου) χωρις αρωματα και τα σχετικα, χρειαζεται καποια αραιωση με απιονισμενο νερο σε περιεκτικοτητες 50vg-50pg, 40vg-60pg κτλπ για αντοχη της αντιστασης και ποσο της εκατο. Ευχαριστω.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
55 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Καλησπερα, 18 ευρω τα 100ml που μου εκαναν μια προσφορα σε ενα μαγαζι εδω Αθηνα ειναι νορμαλ τιμη για 10αρα βαση νικοτινης vg/pg χωρις αρωμα? Τοσο ειναι κανονικα? Παιζει καποια καλυτερη προσφορα γενικα? Επειδη εχω καιρο να ασχοληθω με νικοτινες εμποριου γι αυτο ρωταω.

Αρχικά η επιτρεπόμενη πώληση νικοτίνης απο τον νόμο είναι μέχρι 10ml και 20mg το μπουκαλάκι.Οπότε φαντάζομαι θα ανοίξει booster και θα τα βάλει σε pg/vg για να σου βγάλει 100ml.


Πηγαίνοντας νόμιμα για να βγάλεις αυτη την αναλογία χρειάζεσαι 5 booster 10ml 20αρα και 50 ml pg/vg.
Αυτή την στιγμή με ένα γρηγορο search τα πιο φθηνά booster νικοτίνης βρίσκονται στα 2.5ε.VG ή PG έχει με 3ε 1L απο φαρμακείο.Απο ατμιστικό κατάστημα πανε ~3ε τα 100 ml

5*2,5ε = 12,5ε
50ml vg = 1.5e (απο μαγαζι) 0,10ε απο φαρμακειο.
~14ε

Τώρα, άμα αυτός σου βάλει booster τα οποία είναι 4-5ε το ένα και βάση που πουλάνε στα ατμιστικά που είναι πολύ πιο ακριβές από το φαρμακείο τότε ναι σου κάνει προσφορά και δε σε κοροιδεύει.Και pg/vg φαρμακείου να σου βάλει πάλι σου κάνει προσφορά γιατί αν αγόραζες μόνο τα booster μόνος σου θα έδινες 20ε-25ε.

Οπότε ρώτα τον τι νικοτίνες θα βάλει και να φτιάξει την βάση μπροστά σου, ώστε να δεις οτι θα τις βάλει και δεν θα σου βάλει νικοτίνη παραεισαγωγή Βουλγαρίας που την αγοράζεις 10ε την 500αρα (Παρανομα).

Επεξ/σία από fernw_thn_souvla
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, fernw_thn_souvla είπε

Αρχικά η επιτρεπόμενη πώληση νικοτίνης απο τον νόμο είναι μέχρι 10ml και 20mg το μπουκαλάκι.Οπότε φαντάζομαι θα ανοίξει booster και θα τα βάλει σε pg/vg για να σου βγάλει 100ml.


Πηγαίνοντας νόμιμα για να βγάλεις αυτη την αναλογία χρειάζεσαι 5 booster 10ml 20αρα και 50 ml pg/vg.
Αυτή την στιγμή με ένα γρηγορο search τα πιο φθηνά booster νικοτίνης βρίσκονται στα 2.5ε.VG ή PG έχει με 3ε 1L απο φαρμακείο.Απο ατμιστικό κατάστημα πανε ~3ε τα 100 ml

5*2,5ε = 12,5ε
50ml vg = 1.5e (απο μαγαζι) 0,10ε απο φαρμακειο.
~14ε

Τώρα, άμα αυτός σου βάλει booster τα οποία είναι 4-5ε το ένα και βάση που πουλάνε στα ατμιστικά που είναι πολύ πιο ακριβές από το φαρμακείο τότε ναι σου κάνει προσφορά και δε σε κοροιδεύει.Και pg/vg φαρμακείου να σου βάλει πάλι σου κάνει προσφορά γιατί αν αγόραζες μόνο τα booster μόνος σου θα έδινες 20ε-25ε.

Οπότε ρώτα τον τι νικοτίνες θα βάλει και να φτιάξει την βάση μπροστά σου, ώστε να δεις οτι θα τις βάλει και δεν θα σου βάλει νικοτίνη παραεισαγωγή Βουλγαρίας που την αγοράζεις 10ε την 500αρα (Παρανομα).

Παντως σχετικα με τις τιμες νικοτινης που ειπες τη E-Liquid France συγκεκριμενα σε αλλα καταστηματα την εχω βρει γυρω στα 4 ευρω (η φθηνοτερη στο σκρουτζ ειναι 3.49) αλλα σε καποια αλλα γειτονικα την εχω βρει και με 2,50 σφραγισμενη κανονικα νομιμα.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Παντως σχετικα με τις τιμες νικοτινης που ειπες τη E-Liquid France συγκεκριμενα σε αλλα καταστηματα την εχω βρει γυρω στα 4 ευρω (η φθηνοτερη στο σκρουτζ ειναι 3.49) αλλα σε καποια αλλα γειτονικα την εχω βρει και με 2,50 σφραγισμενη κανονικα νομιμα.

Παράδειγμα έδωσα δεν γνωρίζω να σου πώ τι παίζει πιο φθηνό και που.Πολλά καταστήματα άμα είσαι και πελάτης σου δίνει booster και στα 2ε.

Όπως και να έχει για να κρίνεις αν σου κάνει προσφορά ή όχι το βλέπεις με βάση τι τιμές πουλάει όχι τι τιμές πουλάνε τα άλλα μαγαζιά.Π.χ αν αυτός πουλάει liquid france 5ε, τότε ναι σου κάνει προσφορά.
Επίσης το ότι κάποιος πουλάει μια νικοτίνη Α 5ε ενώ κάποιος άλλος 2ε δεν σημαίνει ότι σε κλέβει ή ότι ο άλλος κάνει παρανομίες.Παιζουν ρόλο οι έμποροι απο πίσω, η ποσότητα που θα πάρει στοκ και το τι περιθώριο κέρδους που θα επιλέξει.Μπορεί κάποιος να δίνει τζάμπα νικοτίνες και τα shake n vape +1e.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...