Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο V2


nrkmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

39 λεπτά πριν, mathimatikos196 είπε

Λιγάκι ακριβό . Γιατί δεν παίρνεις μοντάκι με 21700 μπαταρία ?

Η Lostvape έχει εξαιρετικά προϊόντα και  τιμή γύρω στο 35-40

μου βγηκε στα 59 μαζι με δυο μπαταριες νομιζω ειναι καλη τιμη.σκετο μοντακι μιλαω γτ ατμοποιητη πηρα τον zeus max

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/9/2022 στις 6:53 ΜΜ, MySql είπε

Καλησπερα, παιδια ειμαι εδω και ενα χρονο περιπου με δυο Caliburn A2 σχετικα ικανοποιημενος θελω ομως μια αλλαγη για καλυτερη γευση, μπαταρια και χωρητικοτητα σε υγρο  

Ειμαι κοντα στο voopoo vmate E και για εφεδρικο το vmate infinity (παιρνουν το ιδιο cap) 

σαν εναλλακτικές εχω  το Geek Vape Wenax H1 και το  Voopoo Argus Air

Θελω μια γνωμη εαν εχει καποιος να προτεινει κατι καλυτερο 

Y.γ προτιμαω να εχει ρυθμιση στον αερα αλλα δεν με νοιαζει εαν ειναι μονο mtl ή dl αρκει να εχει την καλυτερη δυνατη γευση

Δεν ξέρω για τα άλλα οπότε δεν μπορώ να εκφέρω άποψη αλλά το Voopoo το είχα και το έχω ακόμη και μπορώ να πω ότι είναι από τα αγαπημένα μου. Έχει το κολπάκι που αλλάζεις την πλευρά και ρυθμίζεις αντίστοιχα τον αέρα, αλλά αν θέλεις σφιχτή αρκετά mtl δεν θα την έχεις. Είναι πολύ decent για τα λεφτά του, μικρό στο μέγεθος, χωρίς διαρροές, πολλή καλή απόδοση και στο θέμα της γεύσης και με τους pnp δεν θα μπορούσα να είχα βρει κάτι καλύτερο στα λεφτά αυτά. Προσωπική άποψη προφανώς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, soundou είπε

μου βγηκε στα 59 μαζι με δυο μπαταριες νομιζω ειναι καλη τιμη.σκετο μοντακι μιλαω γτ ατμοποιητη πηρα τον zeus max

Καλοάτμιστο φίλε μου !

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ! Δεν μπορώ να πω οτι είμαι νέος στο άθλημα γιατί δεν έχω ακόμα τπτ στην κατοχή μου... Σκέφτομαι όμως να ξεκινήσω κάτι...

Μετά απο συζητήσεις με φίλο μου πρότεινε το Voopoo Drag 3 με κάποιον ατομποιητή της ίδιες εταιρίας αν δεν κάνω λάθος... (έναν με 4ml )

Δεν έχω καπνίσει ποτέ στην ζωή μου δεν θέλω να μπλέξω με νικοτίνες κτλ
Απο την άλλη έχω ακούσει οτι κάποια αρώματα?υγρά? (δεν ξερω πως τα λετε και πως τα ξεχωριζετε και αν εχουν και τι διαφορες...) όπως καφές / βανίλια και αλλα πολλα που δεν εχω συγκρατισει..μπορει να περιεχουν συστατικα που ειναι βλαβερα για τον οργανισμο...

Γενικότερα τι ισχυει... εαν βαριέται κάποιος να το εξηγήσει/αναλύσει μπορώ να δεχτώ και links ώστε να διαβάσω μόνος μου τα απαιτούμενα....

Αυτά πάνω κάτω δεν έχω πολλές ερωτήσεις γιατί δεν γνωρίζω και πολλά... ακούω τις δικές σας προτάσεις και γενικότερα την άποψη πάνω στο θέμα !

Ευχαριστώ εκ τον προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, LuNaTiC είπε

Καλησπέρα ! Δεν μπορώ να πω οτι είμαι νέος στο άθλημα γιατί δεν έχω ακόμα τπτ στην κατοχή μου... Σκέφτομαι όμως να ξεκινήσω κάτι...

Μετά απο συζητήσεις με φίλο μου πρότεινε το Voopoo Drag 3 με κάποιον ατομποιητή της ίδιες εταιρίας αν δεν κάνω λάθος... (έναν με 4ml )

Δεν έχω καπνίσει ποτέ στην ζωή μου δεν θέλω να μπλέξω με νικοτίνες κτλ
Απο την άλλη έχω ακούσει οτι κάποια αρώματα?υγρά? (δεν ξερω πως τα λετε και πως τα ξεχωριζετε και αν εχουν και τι διαφορες...) όπως καφές / βανίλια και αλλα πολλα που δεν εχω συγκρατισει..μπορει να περιεχουν συστατικα που ειναι βλαβερα για τον οργανισμο...

Γενικότερα τι ισχυει... εαν βαριέται κάποιος να το εξηγήσει/αναλύσει μπορώ να δεχτώ και links ώστε να διαβάσω μόνος μου τα απαιτούμενα....

Αυτά πάνω κάτω δεν έχω πολλές ερωτήσεις γιατί δεν γνωρίζω και πολλά... ακούω τις δικές σας προτάσεις και γενικότερα την άποψη πάνω στο θέμα !

Ευχαριστώ εκ τον προτέρων

οτι δεν ειναι τοσο επιβλαδες οσο το κανονικο τσιγαρο δεν ειναι.αλλα προκαλει κ αυτο καρκινους γτ οπως ειναι αναμενομενο ειναι υγρο φτιαγμενο με χημικες αναμιξεις κ ουσιες.αυτο που σκεφτεσαι να κανεις το κανουν 2 φιλαρακια μου.δεν καπνιζουν κ χρησημοποιουν το ηλεκτρονικο σαν ναργυλε για το χαβαλε τους.κ το κανουν εδω κ 7-8 χρονια.με 0 νικοτινη εννοειτε.αλλα εισαι σιγουρος για τον εαυτο σου οτι δεν θα αρχιζεις να αναζητας και αλλο κ αλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, soundou είπε

οτι δεν ειναι τοσο επιβλαδες οσο το κανονικο τσιγαρο δεν ειναι.αλλα προκαλει κ αυτο καρκινους γτ οπως ειναι αναμενομενο ειναι υγρο φτιαγμενο με χημικες αναμιξεις κ ουσιες.αυτο που σκεφτεσαι να κανεις το κανουν 2 φιλαρακια μου.δεν καπνιζουν κ χρησημοποιουν το ηλεκτρονικο σαν ναργυλε για το χαβαλε τους.κ το κανουν εδω κ 7-8 χρονια.με 0 νικοτινη εννοειτε.αλλα εισαι σιγουρος για τον εαυτο σου οτι δεν θα αρχιζεις να αναζητας και αλλο κ αλλο?

Ναι είμαι σχεδόν σίγουρος ότι δεν πρόκειται να πάω σε νικοτίνη εάν αυτό ρωτάς...
Σχετικά με τα υγρά που λες ... ισχύει για όλα ? Αν πάρεις απο σοβαρές εταιρίες υπάρχει το ίδιο πιθανό πρόβλημα?  Υπάρχει απο κάπου έλεγχος φαντάζομαι για το τι κυκλοφορεί και δεν είναι ανεξέλεγκτα τα πράγματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, LuNaTiC είπε

Ναι είμαι σχεδόν σίγουρος ότι δεν πρόκειται να πάω σε νικοτίνη εάν αυτό ρωτάς...
Σχετικά με τα υγρά που λες ... ισχύει για όλα ? Αν πάρεις απο σοβαρές εταιρίες υπάρχει το ίδιο πιθανό πρόβλημα?  Υπάρχει απο κάπου έλεγχος φαντάζομαι για το τι κυκλοφορεί και δεν είναι ανεξέλεγκτα τα πράγματα

βρε γκαρταση λες να κανει καπου καλο για την υγεια σου?αν μαθεις τπτ πες μας να αρχισω να το πινω το υγρο αντι να το ατμιζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λεω αν κάνει καλό... Αν κάνει τόσο κακό ρωτάω

 

Μου έχει κάνει εντύπωση πάντως πως σε οτι υγρό και αν έχω ψάξει ας πούμε στο Σκρούτζ και πηγαίνοντας με το αναλογο λινκ στο κάθε κατάστημα... δεν γράφει κανένα απο οτι είδα τι περιέχει μέσα :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ προσωπικα δεν αναρωτήθηκες ποτε για το τι περιέχει μέσα αυτό που ατμίζεις?
Τι χρησιμοποιείς? (να έχω μια ιδέα, εκτός αν είναι κάτι με νικοτίνη οπότε οκ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν με απασχολουσε το τη περιεχει δεν θα ατμιζα-καπνιζα.λοιπων σε αυτο που ρωτας ολα καπνιζοντε με 0 νικοτινη και αναλογα βαζεις νικοτινη οσο χρειαζεσαι κ αν χρειαζεσαι.ειμαι τον γλυκων γευσεων και καποιον φρουτων εξωτικων.παγωμενα δεν μπορω καθολου καπνικα δεν μ αρεσουν.ξεκινα με καμια τσιχλοφουσκα ειναι η πιο safe επιλογη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...