Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο V2


nrkmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

26 λεπτά πριν, discoboyminimal είπε

αυτον ειδα κ εγω μετα απο λιγο ψαξιμο. αν και δεν χωραει στο istick pico που την εχει καταβολεψει , θα το 'φαω' λιγο με το dremmel να ερθει στα ισια του. (ετσι κανουν κ αλλοι απ οτι βλεπω)

εχουμε κανα μαγαζακι να τον παρουμε φθηνα? μαζι με 'wholesale' αντιστασεις :P

Αλλη λυση για αυτους που δεν πιανουν τα χερια τοσο ειναι η ψυχτρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, nrkmaiden είπε

Αλλη λυση για αυτους που δεν πιανουν τα χερια τοσο ειναι η ψυχτρα. 

ναι το ειδα κ αυτο , αλλα η μανα μου ειναι παραξενη, οποτε και 5 χιλιοστα να της βγει πιο ψηλα ο ατμοποιητης θα γκρινιαζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετώ παίδες!

Μιας και απ'ότι βλέπω έχουν αρχίσει να βγαίνουν αρκετοί sub-ohm ατμοποιητές με αντιστάσεις, ακούω καλά λόγια γενικά για mesh σε sub-ohm και, αν και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος με τον Revvo, ψήθηκα να δοκιμάσω κάποιον.

Με μια πρώτη αναζήτηση είδα τους Smok TFV12 Prince/Prince Cobra που κυκλοφορούν και Ελλάδα. Αν και η μέχρι τώρα εμπειρία μου με τη Smok δεν ήταν και τόσο κακή, θα ήθελα να δοκιμάσω κάτι άλλο. Επόμενοι «στόχοι», ο HorizonTech Falcon που δυστυχώς δεν κυκλοφορεί Ελλάδα (και έστω βρίσκω μεταχειρισμένο, αντιστάσεις όμως;), ο FreeMax Fireluke Mesh ο οποίος μάλλον δεν θα με καλύψει στη χωρητικότητα, και ο Vaporesso Cascade που από όσο λίγο έψαξα γίνεται μπάχαλο με τις αντιστάσεις.

Έχει δοκιμάσει κανένας τους συγκεκριμένους, ή γενικά ατμοποιητές με mesh να μας πει αν όντως υπάρχει διαφορά; Κάποιες άλλες προτάσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να ρωτήσω κατι μιας κ δεν έχω ιδέα..Έχω μαγαζί ψιλικών κ κατά διαστήματα μου ζητάνε είτε ανταλλακτικά είτε λαδακια  κτλ. Μπορείτε να μου προτείνετε μια δύο εταιρίες τέτοιων ειδών (με προσιτές τιμές)αν μπορέσω να συνεργαστω..

Επεξ/σία από xrist0s4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά επειδή όπως έχω ξαναπει με το minikin 2 δεν βολεύομαι εκτός σπιτιού ψάχνω μια φορητή λύση τύπου pen battery mod και προσανατολίζομαι στα παρακάτω:

1) iJust 3

2) iJust S

To iJust 3 είναι πιο καινούργιο με καλύτερες κριτικές αλλά βλέπω ότι υποστηρίζει μέχρι 0.30 ομ και με τον φαραώ (0.32ομ παιζω) θα είμαι οριακά;

Εννοείται οποιαδήποτε άλλη πρόταση δεκτή

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, MySql είπε

Καλησπέρα παιδιά επειδή όπως έχω ξαναπει με το minikin 2 δεν βολεύομαι εκτός σπιτιού ψάχνω μια φορητή λύση τύπου pen battery mod και προσανατολίζομαι στα παρακάτω:

1) iJust 3

2) iJust S

To iJust 3 είναι πιο καινούργιο με καλύτερες κριτικές αλλά βλέπω ότι υποστηρίζει μέχρι 0.30 ομ και με τον φαραώ (0.32ομ παιζω) θα είμαι οριακά;

Εννοείται οποιαδήποτε άλλη πρόταση δεκτή

Ευχαριστώ

δες και το armor της Ehpro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, MySql είπε

Δεν θέλω μηχανικό φίλε μου. Από τα δύο που πρότεινα πιο θεωρείς καλύτερο;

δεν ειναι μηχανικο αυτο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

http://www.szehpro.com/project/armor-mod/

Δες λιγο στο site του κατασκευαστη εχει κανονικα προστασιες. Αλλα υποσχεται αποδοση mech mod που λογικα δεν την πιανει.

Επεξ/σία από nrkmaiden
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, nrkmaiden είπε

http://www.szehpro.com/project/armor-mod/

Δες λιγο στο site του κατασκευαστη εχει κανονικα προστασιες. Αλλα υποσχεται αποδοση mech mod που λογικα δεν την πιανει.

Ωραίο μοντάκι αλλά έχει πολύ μικρότερη μπαταρία σε σχέση με τα άλλα δύο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας παιδιά

Θα ηθελα τη βοηθεια σας.Ατμιζω 20 μερες καθως εκοψα το τσιγαρο και μπορω να πω οτι μου αρεσε πολυ το η.τ.Εχω αγορασει το eleaf istick basic,αλλα δεν μου πολυαρεσει η τζουρα,πολυ χαλαρη θα ελεγα.Θελω να ειναι πιο σφιχτη κατι. σαν τσιγαρο δλδ,αν εχετε την καλοσυνη να μου προτεινεται κσποιον ατμοποιητη που να κανει αυτο που λεω...και αν θα μπορουσε να κουμπωσει πανω σ αυτο που εχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Nikitouli είπε

Γειά σας παιδιά

Θα ηθελα τη βοηθεια σας.Ατμιζω 20 μερες καθως εκοψα το τσιγαρο και μπορω να πω οτι μου αρεσε πολυ το η.τ.Εχω αγορασει το eleaf istick basic,αλλα δεν μου πολυαρεσει η τζουρα,πολυ χαλαρη θα ελεγα.Θελω να ειναι πιο σφιχτη κατι. σαν τσιγαρο δλδ,αν εχετε την καλοσυνη να μου προτεινεται κσποιον ατμοποιητη που να κανει αυτο που λεω...και αν θα μπορουσε να κουμπωσει πανω σ αυτο που εχω.

Νομιζω οτι το i stick basic εχει μεσα τον gs air που ειναι 14mm σε διαμετρο. Τοσο μικρο ατμοποιητη που να προσφερει αυτο που θες δε ξερω. Παντα θεωρώντας οτι εχεις προσπαθησει να μειωσεις τον αερα (απο το κατω μερος) και δε σε καλυψε.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...