Προς το περιεχόμενο

Πόρτες ασφαλείας - Κλειδαριές Ασφαλείας (Να κλειδώνετε τις πόρτες ασφαλείας VOL. 2)


swayback

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 31/8/2018 στις 1:36 ΠΜ, Socrates1903 είπε

Θα ήθελα την πρόταση σας για αλλαγή κλειδαριάς σε πόρτα golden door 7ετίας με την κλειδαριά που επισυνάπτω στις φωτό.

F74A8E42-8213-4D99-83BB-018A8F51FA1C.jpeg

Πες μας ποση εκπτωση ζητησατε για 6 πορτες και σας ξεφτιλισε (ξεφτιλιστηκε και ο ιδιος )τοσο πολυ με τις κλειδαριες?εξωτερικα βλεπω μια πορτα που επεσε εξτρα χρημα...(καπλαμα(?),inox και παντογραφο..).

 

Ελπιζω οταν βαλεις την ομεγα να μας πεις αν τελικα σας εβαλε εσωτερικα αυτα που σας εταξε...

Επεξ/σία από kage
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

12 ώρες πριν, corpus είπε

Καλησπέρα σε όλους

Καποια άποψη για τον παρακατω κυλινδρο;

https://www.tesa.es/es/site/tesa/producto/cilindros-y-amaestramientos/cilindros-de-alta-seguridad/cilindro-st8/

μετριοτατος κ με ενα περιστατικο παραβιασης

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, achiles1 είπε

Έβαλα πόρτα με κύλινδρο maxi lock.Ειμαι ασφαλής ή να ψαχνομαι για αλλαγή;

αν τη βαλατε τωρα, μην την αλλαξετε.

κρουσματα με μαξι λοκ υπαρχουν κατα περιοχες αλλα ειναι κριμα να πληρωσετε δευτερη φορα..

απλως ζειτε με αυτο κ την μικρη πιθανοτητα να ειστε ατυχος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σε όλους, μπορείτε να μου προτείνετε επιλογές για πόρτα ασφαλείας στα ~600; Γνώμες για σιάμο και μπαλομένο;

Συγνώμη για τη γενική ερώτηση αλλά είμαι άσχετος με το θέμα.

Επεξ/σία από giampoul
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρακαλώ πήτε μου ένα πακέτο μέγιστης ασφαλίας για αλαγη σεκυρεμε κ2 ευχαριστώ μέγιστο πόσο 250 m 300 euro .

αν πορί ο μκλάιν ας απάντηση σαν πόλη γνωστής του θέματος ιμε θεσσαλονίκη.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, SARA_2016 είπε

παρακαλώ πήτε μου ένα πακέτο μέγιστης ασφαλίας για αλαγη σεκυρεμε κ2 ευχαριστώ μέγιστο πόσο 250 m 300 euro .

αν πορί ο μκλάιν ας απάντηση σαν πόλη γνωστής του θέματος ιμε θεσσαλονίκη.

evva 4ks ή abloy protec2 ή mottura c48

μαξ εισαι στα 170€-180€ σε 5κλειδες εκδοσεις των κυλινδρων.

Στις 1/9/2018 στις 7:19 ΜΜ, achiles1 είπε

Σε ευχαριστώ.

Για τον xiaomi vima τι λες;

δε θα το εβαζα σπιτι μου αλλα θα ηθελα να το δω αν το φερει καποιος & το χρησιμοποιησει :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

defender μαγνητικό είναι ασφαλές? k αν ναι ποιο πρωτεινης mclein?

κ κάτι ακόμα πόρο μόνος να κάνω της αλαγές στην πόρτα?

ευχαριστώ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και παλι, θελω να ρωτησω αν καποιος ξερει, μπορω σε πορτα ασφαλειας με κλειδαρια secureme να βαλω κλειδαρια με 2 θεσεις για κυλινδρους? δηλαδη σαν αυες που εχουν αλλο ενα κυλινδρο απο κατω και ενα εξτρα πυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, lefos21 είπε

Καλησπερα και παλι, θελω να ρωτησω αν καποιος ξερει, μπορω σε πορτα ασφαλειας με κλειδαρια secureme να βαλω κλειδαρια με 2 θεσεις για κυλινδρους? δηλαδη σαν αυες που εχουν αλλο ενα κυλινδρο απο κατω και ενα εξτρα πυρο.

Καλησπέρα.

 

Αν υπάρχει ένας και πολύ καλός κύλινδρος πάνω στην υπάρχουσα κλειδαριά, είναι υπεραρκετός για την ώρα.

 

Σίγουρα είναι πιο ασφαλής η λύση της διπλής κλειδαριάς αλλά θα κοστίσει αρκετά η αλλαγή και θα θέλει και τροποποίηση η κάσα και η πόρτα.

 

Ο κύλινδρος που έχεις τώρα, ποιος είναι; Είναι securemme κι αυτός ή μόνο η κλειδαριά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
45 λεπτά πριν, lefos21 είπε

Ο abloy protec 2 αλλα εγινε μια διαρηξη προσφατα και προσπαθω να κανω οτι μπορω για να νιωσουν ολοι στο σπιτι ασφαλεις.

Δεν υπάρχει κανένας λόγος ανησυχίας. Ο Abloy όχι μόνο είναι ένας από τους καλύτερους κυλίνδρους που υπάρχουν αλλά πλέον είναι και ο μοναδικός που δεν έχουν ανοίξει ούτε υπό εργαστηριακές συνθήκες. 

 

Αν άλλαζα κάτι, θα ήταν το defender με ένα πολύ καλό. Και αυτό μόνο υπό την προϋπόθεση ότι αυτό που έχεις τώρα είναι απλό και όχι κανένα BD200 και πάνω.

 

Η διάρρηξη έγινε σε κοντινό/διπλανό σπίτι ή στο δικό σου από άλλη είσοδο;

 

Επεξ/σία από swayback
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...