Προς το περιεχόμενο

[Action Cam] Elephone REXSO Explorer X 4K. 18.66€ GeekBuying [ΤΕΛΟΣ]


MiP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, green_D είπε

stelios18120 μπορεις να βαλεις το σαιτ απο οπου θα αγοράσεις τις εξτρα μπαταρίες ? Ακόμα περιμένω την κάμερα αλλά να ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά....Ευχαριστώ

https://www.amazon.com/Original-ELE-Compatible-SJ5000wifi-SJ4000wifi/dp/B06XZ1HR7Q

 

Η από πουθενά αλλού. (Δεν στέλνει Ελλάδα,απλά θα τις στείλω Αγγλία στον συγγενή μου και μετά θα μου τις στείλει πακέτο με κάτι αλλά αξεσουάρ Ελλάδα :) )

 

(Btw όταν μου λέτε κάτι  θα ήταν να με κάνετε quote ώστε να το δω ;) )

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 555
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παρέλαβα και'γώ σήμερα χωρίς να πληρώσω κάτι. Για τα λεφτά της είναι παραπάνω από καλή, τι να λέμε! Όταν έχω χρόνο θα την συγκρίνω με μια sj4000 στην οποία έχω πρόσβαση. Κάτι αμελητέο που παρατήρησα, είναι ότι το καπάκι της μπαταρίας δεν εφάπτεται πλήρως στο σώμα της κάμερας και προεξέχει ελάχιστα στη μέση του. Ισχύει το ίδιο και στις δικές σας;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, gismotolis είπε

 Κάτι αμελητέο που παρατήρησα, είναι ότι το καπάκι της μπαταρίας δεν εφάπτεται πλήρως στο σώμα της κάμερας και προεξέχει ελάχιστα στη μέση του. Ισχύει το ίδιο και στις δικές σας;

Ισχύει και σε εμένα.

 

Δεν είσαι ο μόνος.

 

Και νόμιζα ότι εγώ το χάλασα 😛 τωρα είμαι οκ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, pankostas είπε

Λες να φούσκουσε η μπαταρία?

Μια χαρά είναι η μπαταρία. Αν φούσκωνε, θα φούσκωνε καθ'ύψος και όχι κατά μήκος. Ο λόγος είναι το σφουγγαράκι που έχει το καπάκι. Αν βρώ κάποια εύκολη πατέντα θα ενημερώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βάζεις το αυτοκολλητάκι που έχει απο κάτω στο καπάκι και είσαι άρχοντας (λές για αυτό να το είχε; 😛 )

 

Επεξ/σία από lionheart75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, stelios18120 είπε

https://www.amazon.com/Original-ELE-Compatible-SJ5000wifi-SJ4000wifi/dp/B06XZ1HR7Q

Η από πουθενά αλλού. (Δεν στέλνει Ελλάδα,απλά θα τις στείλω Αγγλία στον συγγενή μου και μετά θα μου τις στείλει πακέτο με κάτι αλλά αξεσουάρ Ελλάδα :) )

(Btw όταν μου λέτε κάτι  θα ήταν να με κάνετε quote ώστε να το δω ;) )

Μια ερώτηση. Η μπαταρία που παραθέτεις στο λινκ είναι 1050 mAh ενώ αυτή που φοράει η κάμερα 900. Είναι συμβατές ή θα υπάρξει πρόβλημα. Ευχαριστώ 😃

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Anakha είπε

Μια ερώτηση. Η μπαταρία που παραθέτεις στο λινκ είναι 1050 mAh ενώ αυτή που φοράει η κάμερα 900. Είναι συμβατές ή θα υπάρξει πρόβλημα. Ευχαριστώ 😃

Δεν παίζουν ρόλο τα ποσά mah είναι η μπαταρία. Όσα περισσότερα τόσο καλύτερα ;)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ σήμερα ατελώς μετά από το προχθεσινό sms . Πρώτη μου action cam για να παιχνίδια στη θάλασσα με τα παιδιά, ευχαριστώ τον TS :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μήπως αυτή η μπαταρία (900mAh, τύπος S009 για SJCAM 4000) κάνει την δουλειά;
Για όσους είναι Αθήνα και μπορούν να ...πεταχτούν μέχρι την Παλλήνη, φαίνεται καλή λύση στα 4€ για μια κάμερα των 18€
(για εμάς τους υπόλοιπους είναι περίπου +6€ μεταφορικά, οπότε συνεχίζω το ψάξιμο...)

Update: και αυτή είναι μάλλον συμβατή. Ας δει και κάποιος καλύτερος γνώστης για επιβεβαίωση. Στα ~6€ τελική τιμή (με μεταφορικά) φαίνεται ΟΚ.

Επεξ/σία από bujam1
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, bujam1 είπε

Μήπως αυτή η μπαταρία (900mAh, τύπος S009 για SJCAM 4000) κάνει την δουλειά;
Για όσους είναι Αθήνα και μπορούν να ...πεταχτούν μέχρι την Παλλήνη, φαίνεται καλή λύση στα 4€ για μια κάμερα των 18€
(για εμάς τους υπόλοιπους είναι περίπου +6€ μεταφορικά, οπότε συνεχίζω το ψάξιμο...)

To να πεταχτούν μέχρι την Παλλήνη είναι ψιλόβέβαιο ότι θα κοστίσει πιο πολύ από τα μεταφορικά !! Προσωπικά πληρώνω ακόμα και εντός αττικης μεταφορικά πλέον γιατί πχ Καλλιθέα που είναι 10+χλμ από εμένα δε με συμφέρει να ξεκινήσω να πάω για 3-4€ μεταφορικά συν την ταλαιπωρία. 

Περιμενω από εβδομαδα να παραλάβω κ θα βρω μετά μπαταρία - λογικά θα έχουν οι Κινέζοι στο αλί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, ioann1s είπε

Καλή τιμή, αλλά μέχρι να'ρθουν πάει το καλοκαίρι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...