Προς το περιεχόμενο

[Action Cam] Elephone REXSO Explorer X 4K. 18.66€ GeekBuying [ΤΕΛΟΣ]


MiP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
50 λεπτά πριν, tehyoda είπε

Σε μένα ήρθε ειδοποίηση σήμερα το πρωί με πήραν από το σπίτι πέρασα απο τα ΕΛΤΑ με το tracking number του geekbuying και δεν μου το έδωσαν γιατί φαίνεται ακόμα στο τελωνείο όταν πήγα σπίτι στο ειδοποιητήριο είχε άλλο tracking number το οποίο το έβαλα στο σαιτ των ΕΛΤΑ και λέει οτι βρίσκετε στο κατάστημα των ΕΛΤΑ που είχα πάει προηγουμένως... Με τα πολλά θα πάω αύριο να το πάρω και να δούμε αν θα ζητήσουν το περιβόητο 3ευρο.

Πριν λίγο το ξανά τσέκαρα και λέει αυτό τι σημαίνει?

firefox_2018-07-03_17-25-44.png

 

Νομιζω οτι το ειδοποιητηριο πρεπει να ειναι για αλλη αγορα σου. Δεν περιμενεις κατι αλλο;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 555
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, matrixxx είπε

Νομιζω οτι το ειδοποιητηριο πρεπει να ειναι για αλλη αγορα σου. Δεν περιμενεις κατι αλλο;

Όχι δεν περιμένω κάτι άλλο... το screenshot εντωμεταξύ είναι από το track number του geekbuying τι σημαίνει το "ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΣΤΑΘΜΟ ΕΞΑΓΩΓΗΣ" μου είχαν στείλει μαιλ οτι πέρασε κανονικά από το ΚΑΤ.

Για κάποιο λόγο το πάνε βόλτες για να δω θα παραλάβω αύριο?

firefox_2018-07-03_20-57-11.png

Επεξ/σία από tehyoda
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα από 30/6 είναι κολλημένο «Σε διαδικασία φυσικού ελέγχου από το τελωνείο» ενώ την ίδια μέρα (30/6) μου είχαν στείλει μειλ ότι αποδεσμεύτηκε... άντε να δούμε θα έρθει μέχρι τον Αύγουστο που θα παω διακοπες...; 😛

Η πλάκα είναι ότι ήρθε το χερούλι για τις υποβρύχιες λήψεις εχθές.....

Επεξ/σία από paylidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα περάσω σήμερα πριν κλείσει το ταχυδρομείο να την πάρω. Μου άφησαν χτες χαρτάκι και σήμερα το πρωί μου έστειλαν μήνυμα και στο κινητό ότι με περιμένει το RU......NL στο ταχυδρομείο για παραλαβή. Να δούμε αν θα πληρώσω και το 3ευρο. Θα ενημερώσω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lionheart75 είπε

Θα περάσω σήμερα πριν κλείσει το ταχυδρομείο να την πάρω. Μου άφησαν χτες χαρτάκι και σήμερα το πρωί μου έστειλαν μήνυμα και στο κινητό ότι με περιμένει το RU......NL στο ταχυδρομείο για παραλαβή. Να δούμε αν θα πληρώσω και το 3ευρο. Θα ενημερώσω. 

το ίδιο και σε έμενα (αντί να το φέρουν ήρθε sms ότι με περιμένει στα ΕΛΤΑ). Αύριο θα περάσω να το πάρω. Πες μου αν σου ζητήσουν πάνω από τα 3€ για να ετοιμάσω αίτημα αναδασμολόγησης 😜

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν , αν και είχα στείλει και paypal αλλά και απόδειξη ότι η κάμερα είχε αρχική 40 και εγώ πλήρωσα λογοτερα, σήμερα μου το έφερε ο ταχυδρόμος σπίτι, απλώς υπέγραψα και δεν πλήρωσα τίποτα. Οπότεδεν έχει σχέση αν έχετε στείλει αποδεικτικό της αρχικής τιμής.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παρέλαβα από ταχυδρομείο. 

Αρχικά με ρώτησε αν θα το παραλάβω γιατί έχει δασμούς.

Την ρώτησα πόσο είναι και μετά που κοίταξε μου είπε 0 ευρώ.

Οπότε μια χαρά! Ευχαριστώ και πάλι τον TS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, paylidis said:

Εμένα από 30/6 είναι κολλημένο «Σε διαδικασία φυσικού ελέγχου από το τελωνείο» ενώ την ίδια μέρα (30/6) μου είχαν στείλει μειλ ότι αποδεσμεύτηκε... άντε να δούμε θα έρθει μέχρι τον Αύγουστο που θα παω διακοπες...; 😛

Η πλάκα είναι ότι ήρθε το χερούλι για τις υποβρύχιες λήψεις εχθές.....

Έχω παραγγείλει και γω το ίδιο από ali. Πόσες μέρες έκανε να σου έρθει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 minutes ago, Nessuno_ said:

Έχω παραγγείλει και γω το ίδιο από ali. Πόσες μέρες έκανε να σου έρθει; 

Εγώ από ebay ένα κίτρινο μπαστουνάκι σαν αυτό που λέγανε πιο πίσω το έχω πάρει εδώ και μια βδομάδα. Η παραγγελία έγινε 1 μέρα μετά την κάμερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Nessuno_ είπε

Έχω παραγγείλει και γω το ίδιο από ali. Πόσες μέρες έκανε να σου έρθει; 

Την επόμενη μέρα από την καμερα νομίζω το παρηγγειλα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, lionheart75 είπε

Θα περάσω σήμερα πριν κλείσει το ταχυδρομείο να την πάρω. Μου άφησαν χτες χαρτάκι και σήμερα το πρωί μου έστειλαν μήνυμα και στο κινητό ότι με περιμένει το RU......NL στο ταχυδρομείο για παραλαβή. Να δούμε αν θα πληρώσω και το 3ευρο. Θα ενημερώσω. 

Παρέλαβα νωρίτερα απο το ταχυδρομείο και δεν πλήρωσα απολύτως τίποτα!

Η συσκευασία της action cam λίγο ταλαιπωρημένη αλλά όλα τα υπόλοιπα άψογα!

Με το καλό να παραλάβετε και οι υπόλοιποι και χωρίς παρατράγουδα!

Ευχαριστούμε για άλλη μια φορά TS! :) 

action cam.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...