Προς το περιεχόμενο

[Action Cam] Elephone REXSO Explorer X 4K. 18.66€ GeekBuying [ΤΕΛΟΣ]


MiP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 555
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παρέλαβα και εγώ, εκτός απο Paypal είχα στείλει και screenshot με το κουπόνι έκπτωσης που φαινόταν η αρχική τιμή ( σαν καλός κεφτές), αλλά όλα εντάξει δεν με χρέωσαν οι γλυκούληδες στο τελωνείο :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ σήμερα χωρίς να πληρώσω κάτι. Ρίχτε προτάσεις για ρυθμίσεις κλπ ή κανα firmware, γιατί με μια πρώτη ματιά το βίντεο 4k 30fps δε φαίνεται καλό. Διάβαζα ότι μάλλον είναι upscaled 1080p.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, thanasis00 είπε

Παρέλαβα και εγώ σήμερα χωρίς να πληρώσω κάτι. Ρίχτε προτάσεις για ρυθμίσεις κλπ ή κανα firmware, γιατί με μια πρώτη ματιά το βίντεο 4k 30fps δε φαίνεται καλό. Διάβαζα ότι μάλλον είναι upscaled 1080p.

Εχω άλλη μια τέτοια φασον κινέζικη (κλώνο της EKEN H9, δλδ κλώνο της μαιμούς, της αντιγραφής, της αντίστοιχης της GOPRO ένα πράμα) και φαίνεται ότι η μόνη λήψη που αξίζει είναι η 1080p 30fps. Ένα άλλο πρόβλημα που έχουν οι φθηνές τέτοιες είναι ότι η μπαταρία κρατάει κάνα μισάωρο και αν. Δλδ αν κάποιος χρειάζεται περισσότερο χρόνο παίρνει δεύτερη μπαταρία που βρίσκεις όμως φθηνα από ebay.

Παρεπιπτόντως, το site των ΕΛΤΑ έχει πέσει;

Επεξ/σία από dchatz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, thanasis00 είπε

Παρέλαβα και εγώ σήμερα χωρίς να πληρώσω κάτι. Ρίχτε προτάσεις για ρυθμίσεις κλπ ή κανα firmware, γιατί με μια πρώτη ματιά το βίντεο 4k 30fps δε φαίνεται καλό. Διάβαζα ότι μάλλον είναι upscaled 1080p.

Με αυτό το κόστος μην περιμένεις να δεις αξιόλογο 4k ότι και firmware να αλλάξεις, ότι και ρύθμιση να κάνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, dchatz είπε

Παρεπιπτόντως, το site των ΕΛΤΑ έχει πέσει;

Nαι από χθες... μπορεις να παρακουλουθεις στο ελτα κουριερ εχουν ίδιο tracking server

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, dchatz είπε

Εχω άλλη μια τέτοια φασον κινέζικη (κλώνο της EKEN H9, δλδ κλώνο της μαιμούς, της αντιγραφής, της αντίστοιχης της GOPRO ένα πράμα) και φαίνεται ότι η μόνη λήψη που αξίζει είναι η 1080p 30fps. Ένα άλλο πρόβλημα που έχουν οι φθηνές τέτοιες είναι ότι η μπαταρία κρατάει κάνα μισάωρο και αν. Δλδ αν κάποιος χρειάζεται περισσότερο χρόνο παίρνει δεύτερη μπαταρία που βρίσκεις όμως φθηνα από ebay.

Παρεπιπτόντως, το site των ΕΛΤΑ έχει πέσει;

Επίσης μπορείς να το δεις και από 17track

Επεξ/σία από kormos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, kormos είπε

Επίσης μπορείς να το δεις και από 17track

Επειδή είναι πεσμένος ο σέρβερ του ΕΛΤΑ καθυστερεί και κάποιες φορές δεν ενημερώνεται καν αλλά βγάζει το τελευταίο διαθέσιμο. Προς το παρον είδα ότι μου δουλεύει η εφαρμογή στο κινητό και τα βλέπω από εκεί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, paylidis είπε

Επειδή είναι πεσμένος ο σέρβερ του ΕΛΤΑ καθυστερεί και κάποιες φορές δεν ενημερώνεται καν αλλά βγάζει το τελευταίο διαθέσιμο. Προς το παρον είδα ότι μου δουλεύει η εφαρμογή στο κινητό και τα βλέπω από εκεί 

Επειδή αναμένω 2 πακέτα από Κίνα, είτε στο elta-courier βάλω τον αριθμό αποστολής είτε στο 17track έχω το ίδιο αποτέλεσμα... (γι αυτό ανέφερα και αυτό :) )

τελευταία δεν πολυασχολούμαι, πάντως. Ότι είναι να έρθει θα έρθει στην ώρα που πρέπει, οπότε δεν αγχώνομαι εδώ και καιρό να κοιτάζω την πορεία της αποστολής ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την παρελαβα  πριν λίγο στη δουλειά μου χωρίς έξτρα κόστος! Μια χαρά δείχνει 5-10 λήψεις να κάνω το καλοκαίρι τα έβγαλε τα λεφτά της!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρέλαβα και γώ! Χωρίς το 3Ε. Καλή η καμερούλα για τα λεφτά της, αλλά σίγουρα δεν αξίζει την αρχική της τιμή.  Ακόμα και η SJ4000 5 χρόνων νομίζω έχει λίγο καλύτερη ποιότητα. 

Επεξ/σία από Errik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν το geekbuying.com στέλνει το πακέτο από τις αποθήκες που έχουν στην Γερμανία δεν πληρώνουμε τελωνείο, έτσι δεν είναι;

 

ή μήπως τελικά τελωνείο πληρώνει ο τελικός αποδέκτης του προϊόντος;;

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, techkid είπε

οταν το geekbuying.com στέλνει το πακέτο από τις αποθήκες που έχουν στην Γερμανία δεν πληρώνουμε τελωνείο, έτσι δεν είναι;

ή μήπως τελικά τελωνείο πληρώνει ο τελικός αποδέκτης του προϊόντος;;

όταν το shipping ξεκινάει από Ευρώπη δεν υπάρχουν δασμοί.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...