Προς το περιεχόμενο

[Action Cam] Elephone REXSO Explorer X 4K. 18.66€ GeekBuying [ΤΕΛΟΣ]


MiP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 555
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πήγα σήμερα από ταχυδρομείο μετά το ειδοποιητηριο που μου άφησαν με χρέωση 25,10. 

Είχα ετοιμάσει την αίτηση αναδασμολογησης, είχα εκτυπωμενο το invoice από geekbuying και μαζί με αυτά ζήτησα να πάει πίσω για αναδασμολογηση. 

Για να δούμε το θα βγάλουν αυτή τη φορά και κυρίως σε πόσο καιρό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, MrPanozzz είπε

Πήγα σήμερα από ταχυδρομείο μετά το ειδοποιητηριο που μου άφησαν με χρέωση 25,10. 

Είχα ετοιμάσει την αίτηση αναδασμολογησης, είχα εκτυπωμενο το invoice από geekbuying και μαζί με αυτά ζήτησα να πάει πίσω για αναδασμολογηση. 

Για να δούμε το θα βγάλουν αυτή τη φορά και κυρίως σε πόσο καιρό. 

Ίσως κάπου να μου έχει διαφύγει μέσα στο μεγάλο αυτό νήμα...

Να υποθέσω η παραγγελία σου αφορά 1τμχ?

Δεν είχες στείλει το αποδεικτικό του paypal? (ενδέχεται αν από την παραγγελία δουν (πέρα της έκπτωσης) την αρχική τιμή να χρεώσουν κανονικά με την αρχική αξία. Ίσως γι αυτό έχει προκύψει κόστος)

Έχω καταλάβει κάτι λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα το tracking λέει "ΠΑΡΑΔΟΘΗΚΕ".

Προφανώς πήγε σπίτι και το παρέλαβαν, εγω θα πάω μετά τη δουλειά. Λογικά δε θα υπήρξε χρέωση αφού μόνο στο ταχυδρομείο δίνεις λεφτα, δε μου έχει τύχει ποτε σε ταχυδρόμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν να δώσω και εγώ το report μου.

 

Το πήρα το δεματακι από ΕΛΤΑ το μεσημέρι και τελικά δεν είχε χρέωση 3€ όπως μου είχε πει στο τηλέφωνο αυτή από τα ΓΕΤΑ

 

Το δέμα σε άριστη κατάσταση,και μέσα όλα ήταν οκ.επισεις τσεκαρα όλες τις λειτουργίες + οθόνη και μικρόφωνο και τα πάντα όλα δουλεύουν 100%

 

Είχε αρκετά αξεσουάρ μαζί και η κάμερα ήταν ήδη μέσα στην αδιάβροχη θήκη,ώστε να μην πάθει και τίποτα κατά την μεταφορά. (Καλά έκαναν οι Κινέζοι :) )

 

τιμιο το 1080 /60fps. Μην ζητάτε παπάδες, 19€ δώσαμε. Άριστη επιλογή και άκρως vfm. (Είχε και εξτραδακια μαζί,πολύ καλή αγορά κάναμε)

 

τωρα από μπαταρια,είδα δεν κάνουν απο τις xiaomi yi οπότε θα ρίξω παραγγελία για άλλες 2 μπαταρίες γιατί είναι μικρής χωρητικότητας.

 

εγω πάντως είναι 100% ικανοποιημένος για τα 19€ που έδωσα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

stelios18120 μπορεις να βαλεις το σαιτ απο οπου θα αγοράσεις τις εξτρα μπαταρίες ? Ακόμα περιμένω την κάμερα αλλά να ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά....Ευχαριστώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παρέλαβα και γω την κάμερα από τα ΕΛΤΑ Κερατσινίου. Δεν πλήρωσα τίποτα, το κουτί της κάμερας άθικτο και γενικά όλα κομπλέ. Καρτα μνήμης αγοράστηκε. Τώρα μένει ένα floating grip και ένα chest mount! 😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Λοιπόν να δώσω και εγώ το report μου.

Το πήρα το δεματακι από ΕΛΤΑ το μεσημέρι και τελικά δεν είχε χρέωση 3€ όπως μου είχε πει στο τηλέφωνο αυτή από τα ΓΕΤΑ

Το δέμα σε άριστη κατάσταση,και μέσα όλα ήταν οκ.επισεις τσεκαρα όλες τις λειτουργίες + οθόνη και μικρόφωνο και τα πάντα όλα δουλεύουν 100%

Είχε αρκετά αξεσουάρ μαζί και η κάμερα ήταν ήδη μέσα στην αδιάβροχη θήκη,ώστε να μην πάθει και τίποτα κατά την μεταφορά. (Καλά έκαναν οι Κινέζοι :) )

τιμιο το 1080 /60fps. Μην ζητάτε παπάδες, 19€ δώσαμε. Άριστη επιλογή και άκρως vfm. (Είχε και εξτραδακια μαζί,πολύ καλή αγορά κάναμε)

τωρα από μπαταρια,είδα δεν κάνουν απο τις xiaomi yi οπότε θα ρίξω παραγγελία για άλλες 2 μπαταρίες γιατί είναι μικρής χωρητικότητας.

εγω πάντως είναι 100% ικανοποιημένος για τα 19€ που έδωσα.

Έχω μια Sencor 4Κ που είχα πάρει πέρυσι απο MM και μια Rollei 415 που είχα πάρει απο Γερμανό και φαίνεται ότι οι μπαταρίες τους κάνουν μεταξύ τους αλλά και στην Elephone.

Μάλιστα η Sencor είχε 2 μπαταρίες στη συσκευασία όταν την είχα πάρει, οπότε μου βγήκε μια χαρά, δεν θα χρειαστώ άλλες μπαταρίες.

Θα κάτσω κάποια στιγμή που θα έχω χρόνο να δώ πια απο τις 3 παραπάνω έχει την καλύτερη εικόνα στα 1080p καθώς είμαι σίγουρος ότι η xiaomi yi που είχαμε πάρει απο amazon τις πατάει κάτω τις άλλες 2, με μεγάλο μείον την αυτονομία της όμως καθώς η sencor και η rollei βγάζουν 1 ώρα τουλάχιστον. 

 

Επεξ/σία από lionheart75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα, παρέλαβα και εγώ σήμερα αλλά εχω θέμα 😤

Έβγαλα την προστασία από την μπαταρία άναψε και μετά έσβησε η οθόνη. Την έχω βάλει για φόρτιση και ανάβει το κόκκινο φωτάκια αλλά δεν ανάβει η κάμερα.

Off η έχουμε καμία ελπίδα?

Ps: Παίζει και να πάτησα καταλάθος το. Power και το up button καταλάθος πριν σβήσει

Επεξ/σία από marjel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, marjel είπε

Καλησπέρα, παρέλαβα και εγώ σήμερα αλλά εχω θέμα 😤

Έβγαλα την προστασία από την μπαταρία άναψε και μετά έσβησε η οθόνη. Την έχω βάλει για φόρτιση και ανάβει το κόκκινο φωτάκια αλλά δεν ανάβει η κάμερα.

Off η έχουμε καμία ελπίδα?

Ps: Παίζει και να πάτησα καταλάθος το. Power και το up button καταλάθος πριν σβήσει

https://www.gearbest.com/blog/how-to/elephone-explorer-action-camera-troubleshooting-guide-1375

Ρίξε μια ματιά στο παραπάνω, άστη να φορτίσει αρκετή ώρα και μετά αφού βγάλεις - βάλεις την μπαταρία ξαναδοκίμασε!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, bill987 είπε

https://www.gearbest.com/blog/how-to/elephone-explorer-action-camera-troubleshooting-guide-1375

Ρίξε μια ματιά στο παραπάνω, άστη να φορτίσει αρκετή ώρα και μετά αφού βγάλεις - βάλεις την μπαταρία ξαναδοκίμασε!

Θα το δοκιμάσω το βράδυ που θα γυρίσω σπίτι και θα επανέλθω. Ευχαριστώ για την βοήθεια 😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, kormos είπε

Ίσως κάπου να μου έχει διαφύγει μέσα στο μεγάλο αυτό νήμα...

Να υποθέσω η παραγγελία σου αφορά 1τμχ?

Δεν είχες στείλει το αποδεικτικό του paypal? (ενδέχεται αν από την παραγγελία δουν (πέρα της έκπτωσης) την αρχική τιμή να χρεώσουν κανονικά με την αρχική αξία. Ίσως γι αυτό έχει προκύψει κόστος)

Έχω καταλάβει κάτι λάθος;

Είχα πληρώσει απευθείας με κάρτα, δεν είχα στείλει αποδεικτικό PayPal. Αλλά το μέιλ της παραγγελίας από το geekbuying που φαινόταν κανονικά η τελική τιμή κλπ. Τώρα επισυναψα μαζί με την αίτηση αναδασμολογησης και το invoice από το geekbuying που φαίνεται ξεκάθαρα το 20$, ελπίζω έστω και με την καθυστέρηση να ξεμπερδεψουμε με αυτό το θέμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, MrPanozzz είπε

Είχα πληρώσει απευθείας με κάρτα, δεν είχα στείλει αποδεικτικό PayPal. Αλλά το μέιλ της παραγγελίας από το geekbuying που φαινόταν κανονικά η τελική τιμή κλπ. Τώρα επισυναψα μαζί με την αίτηση αναδασμολογησης και το invoice από το geekbuying που φαίνεται ξεκάθαρα το 20$, ελπίζω έστω και με την καθυστέρηση να ξεμπερδεψουμε με αυτό το θέμα. 

Κατάλαβα, εύχομαι να βρεις άκρη και να μην ταλαιπωρηθείς για ένα τέτοιο πόσο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...