Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Επαιξα το Wrc ,μέτριο για τα γουστα μου .

Και το Zombie army στα 30ε προσφορά ,η πρώτη γνώμη από multi είναι απλα ΟΚ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, τις τελευταίες 2 - 3 μέρες, με το που ανοίγω την κονσόλα το dashboard σέρνεται και έχει lag όταν μεταπηδω από το ένα μενού στο άλλο.

Σήμερα ανοιξα κονσόλα και πάλι το ίδιο...

Είναι γενικό το πρόβλημα /έχει να κάνει με servers ή είμαι μόνο εγώ ? 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες μήπως ζεσταίνεται, την έχεις σε σημείο που να παίρνει αέρα? ή την έχεις εγκλωβισμένη? Τσέκαρε τα σημεία που ρουφάει αέρα άμα έχουν φράξει από σκόνη.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλή είδηση

https://www.videogameschronicle.com/news/next-gen-game-upgrades-should-be-free-xbox-tells-developers/

Σου λέει, αμα εσυ αρχισεις να χρεώνεις ο άλλος θα το σκευτεί να αλλάξει κονσολα. Δεν μπορω επισημα να αναγκασω την Χ εταιρεια να το δινει τζαμπα αλλα θα το κανω με τον τροπο μου

Οπότε παρε δωρεαν τα εξτρα που προσφερει η νεα γενια αν θελεις raytrace και ταχυτητες και να βλέπεις και τι τριχες στο ρουθουνι του ηρωα.

Δε θες να αλλάξεις; νο προμπ, σταξε στη συνδρομουλα τωρα και οταν εχεις λεφτα εδω θα ειμαι.

Ασε που αμα κανει αυτο θεωρω θα γινει παταγος

https://www.videogameschronicle.com/news/xbox-is-reportedly-interested-in-buying-mortal-kombat-and-batman-parent/

Να σου κανει 1 χρονο exclusive xbox & pc:

Mortal Kombat, Batman, Middle Earth, FiFA, Κλπ

με ενα σπαρο 360 τρυγονια

Επεξ/σία από hellcine
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 ώρες πριν, Saloufas είπε

Δες μήπως ζεσταίνεται, την έχεις σε σημείο που να παίρνει αέρα? ή την έχεις εγκλωβισμένη? Τσέκαρε τα σημεία που ρουφάει αέρα άμα έχουν φράξει από σκόνη.

 

19 ώρες πριν, d_gkal είπε

Μόνο εσύ. Κάθε μέρα μπαίνω, κανένα πρόβλημα.


Ευχαριστώ κύριοι ;)

Η κονσόλα είναι σε ανοιχτό μέρος και...καθαρή , κάποιο κολλημα του network πρέπει να ηταν γιατί έστρωσε πλέον.

In other news :
Ελα και το RIDE 4 τον Οκτώβρη...
Kαλύτερα physics, modelling και (επιτέλους) ήχο...

 Θελώ Panigale V4S, Streetfighter V4S και Diavel 1260S γιατί δε μoυ περισσεύουν 30+ και 27 χιλιάρικα αντίστοιχα αυτό τον καιρό :D 

Επεξ/σία από red1
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το χα ξεχασει τελειως αυτο  το παιχνιδι.  χαμπαρι δεν ειχα παρει οτι ακυρωθηκε. και απο οτι λεει ο Spencer  στο βιντεο, δεν υπαρχει περιπτωση να το  αναστησουν. κριμα. θα ηταν οτι πρεπει  για  την νεα  κονσολα.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν αγοράζεις το studio δεν παίρνεις τα ip εκτός αν πάρει και τα ip που εκεί θα πάει πάρα πολύ η εξαγορά.

Φυσικά μου φαίνονται εξωφρενικά και τα δύο σενάρια. Και το να πάρει σκέτα τα studio για να δουλέψουν τα ip της microsoft ή καινούργια ip και το να αγοράσει ας πούμε όλα τα ip της warner εξωφρενικό το κόστος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά δεν είναι έτσι ακριβώς παρόλο που στην συγκεκριμένη περίπτωση έχεις δίκιο. Υπάρχουν όμως και studio με το IP, υπάρχουν studio που το IP το κάνει ότι θέλει ο Publisher κτλ.. Σιγά μην πουλήσει τέτοια IP η WARNER (AT&T)

Εντελώς συμπτωματικά όμως στις 23 Ιουλίου - μέρα παρουσίασης της MS ανακοινώνει τα 2nd quarter earnings κτλ... :D 

https://about.att.com/story/2020/q2_earnings_july_23.html

 

1 λεπτό πριν, NEXGEN-123 είπε

Optical output? σόρρυ αλλά δεν είμαι Κ πολύ σχετικός

Ναι ναι - φίλος.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, NEXGEN-123 said:

Καλησπέρα σε όλους.Πως μπορώ να συνδέσω ηχεία στο Xbox one x?το μόνιτορ μου δεν έχει ενσωματωμενα ηχεία

Αν είναι 3.5mm jack τότε μπορείς να τα συνδέσεις στο χειριστήριο. Εντάξει δεν είναι ότι πιο βολικό αλλά απ' το τίποτα κάτι είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...