Προς το περιεχόμενο

Resident Evil 2 Remake [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γενικά το ανέφερα όχι μόνο σε σένα, γιατί βλέπω ότι κόσμος έχει την εντύπωση ότι αφού σπάσουν games μετά αφαιρούν το DRM.😎

Αυτό συνέβη βέβαια κάποιες φορές με το denuvo (δε θυμάμαι περιπτώσεις), που επειδή έσπασε το παιχνίδι πολύ γρήγορα υπήρχε όρος στο συμβόλαιο με τον publisher για υπαναχώρηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, Fulgore είπε

Ανεφερα πιο πανω γιατι μου εκανε εντυπωση,sorry κιολας ετσι?Ουτε κοροιδεψα τον συμφορουμιτη,και δεν ειναι να πεις οτι δεν εχει καθολου healing αντικειμενα και δεν εχει καν licker το demo.

Για τα περι drm εχω βαρεθει να σχολιαζω τα ιδια και τα ιδια συνεχεια,αρα no comment.

Επειδή εσύ βρήκες τα heals τα βρήκαν όλοι? Το ότι ανάφερες τον λόγο δεν το κάνει και normal, πιο λογικό είναι να πεθάνεις παρα να το βγάλεις με την μια άμα δεν είσαι full εξοικειωμένος, "δεν έιχε καν licker" lol, χαλαρότατα πεθαίνεις από zombies, 3 bites είναι. Απορώ που χρειάζεται να στο εξηγήσω κιόλας, anyways moving on περί DRM ναι δεν το παίρνω γιατί δεν γουστάρω την πρακτική και προτιμώ να split my fun και να το παίξω σε κονσόλα μπας και κάποτε αλλάξει κάτι, ποιος από τους δυο μας είναι ο πιο σωστός?! Anyways το game παίζεται πολύ άνετα με gamepad οποτε όλα good :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, {TDi}Dj2k..infc είπε

Επειδή εσύ βρήκες τα heals τα βρήκαν όλοι? Το ότι ανάφερες τον λόγο δεν το κάνει και normal, πιο λογικό είναι να πεθάνεις παρα να το βγάλεις με την μια

Τα πρωτα 2 healing items ειναι ακριβως στον δρομο σου παντως αν καποιος προσπερασει τις τουαλετες που ειναι το first aid.

Για το οτι πεθαινεις με 3 δαγκωματα δεν νομιζω οτι ισχυει.2φορες που με δαγκωσαν δεν θυμαμαι να πηγε η ζωη στο danger. Και λογικο μιας και η δυσκολια ειναι στο Normal.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τρεις είναι dude, το είδα live, ίσος παίζει ρολο ότι μια ήταν από αυτές ήταν και takedown φάση, idk. Και εγώ μαζί σου ούτε πέθανα ούτε δαγκώθηκα :-D αλλα είδα άτομο live να μην βρίσκει σχεδόν τίποτα, ούτε το shotgun δεν βρήκε :D και μιλάμε για τύπο που περίμενε έξω από το Teleclub (παλιό VGamestore) να ανοίξει για να πάρει το πρώτο RE. ;)

p.s. κάτι μου λέει δεν έχεις δει live άτομα που δεν νιώθουν από shooters με gamepad :-D έχει πολύ γέλιο ;)

p.s.2 Btw αυτό νομίζω είναι πιο απλό σε σχέση με αυτό που έκανε post ο Psycho, δεν το δοκίμασα αλλα διαβάζω works fine.

Resident Evil 2 Remake PC demo is available and its 30-minute limitation has already been cracked

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ουτε εγω ειμαι κανενας pro παικτης,γιαυτο και απο συνηθεια ακομα και στο pc παιζω τα περισσοτερα single player παιχνιδια με gamepad.

Και το να ψοφησει καποιος δεν το θεωρω απιθανο,απλα ειπα εξ αρχης οτι μου εκανε εντυπωση γιατι κανεις αλλος δεν ειχε πει οτι ψοφησε καποιος αλλος απο οσους επαιξαν το demo(στο παρον θεμα παντα).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

λίγο ο ήχος από το όπλο δεν μου άρεσε..κατά τα άλλα pure resident evil εμπειρία,  μου ξύπνησε μνήμες από τo 1998 είχα λιώσει αμέτρητες ώρες στο playstation 1

ακόμα το έχω να μου θυμίζει τις ωραίες εποχές...

 

 

IMG_5853.JPG

Επεξ/σία από FORIS78
  • Like 16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, ilos είπε

Γενικά το ανέφερα όχι μόνο σε σένα, γιατί βλέπω ότι κόσμος έχει την εντύπωση ότι αφού σπάσουν games μετά αφαιρούν το DRM.😎

 

Ε δεν εχει αυτη την εντυπωση αλλα καταλαβαινεις τι τον ενδιαφερει περισσοτερο 😎

Γιαυτο και πιο πισω το ανεφερα αυτο,τουλαχιστον για τον πρωτο καιρο του παιχνιδιου γιατι αργοτερα βλεπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα γιατι βαλανε τον χρονικο περιορισμο στο demo? καποτε επαιζες το μισο παιχνιδι ως shareware και το αγοραζες αν σου αρεσε, για να παιξεις το υπολοιπο. και τωρα βαζουν κλεδωματατα στα demo? τι ξεφτιλικια ειναι αυτα;

6 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

αν τρεξουμε το crack, μηπως γινει καμια βλακεια με το steam και φαμε κανα ban? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω να ρωτησω ποιο ειναι το προβλημα με το devuno...Δηλαδη τι μειονεκτημα εχεις σε σχεση με ενα που δεν εχει?Τι δεν μπορεις να το παιξεις αν εισαι offline? 

Που ειναι το αστείο μια ερωτηση εκανα γιατι περα απο οτι ξερω οτι ειναι drm προγραμμα δεν εκατσα να ψαξω το τι αρνητικο εχει.κανει τα παιχνιδια να παιζουν χειροτερα;ρωταω γιατι δεν εχω παρατηρησει κατι σε οσα εχω με τετοια προστασια

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδατε διαφορες οσοι απο εσας το παιξατε και σε κονσολα?? Εγω δεν προσεξα τρελες διαφορες και τελικα ειναι ευκολο στο χειρισμο και με controller.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, icenex είπε

Ειδατε διαφορες οσοι απο εσας το παιξατε και σε κονσολα?? Εγω δεν προσεξα τρελες διαφορες και τελικα ειναι ευκολο στο χειρισμο και με controller.

που θα το παρεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...