Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως απο οσο βλέπω δεν υπάρχει λογος ανησυχίας για αποθέματα του  3D All Stars.

Βλέπω τα αποθεματα σε εμάς (Public) και το δίκτυο έχει 860 τεμάχια,

Απο αυτά δεσμευμένα σε παραγγελίες ειναι κατι λιγότερα απο 200, άρα σχεδον 700 τεμάχια διαθέσιμα(καποια ειναι ακόμα σε αποθηκες, αλλά you get the point).

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το game τρεχει στην RE Engine, εχει ενα ενιαιο χαρτη και οχι τα απαισια loading times καθε 3 κ λιγο των προκατοχων tri,4,xx κτλπ

Θα ξεσκισει στην Ιαπωνια, βλεπω το switch να ξεπερναει τα παντα ολα

Το παιχνιδι το ανελαβε η 2η ομαδα, που ειναι υπευθυνη για τα portable, η main ομαδα θα συνεχισει σε main τιτλο που μαλλον θα ειναι αποκλειστικο στο ps5 αρχικα

Επεξ/σία από najinblue3
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

το game τρεχει στην RE Engine, εχει ενα ενιαιο χαρτη και οχι τα απαισια loading times καθε 3 κ λιγο των προκατοχων tri,4,xx κτλπ

Θα ξεσκισει στην Ιαπωνια, βλεπω το switch να ξεπερναει τα παντα ολα

Το παιχνιδι το ανελαβε η 2η ομαδα, που ειναι υπευθυνη για τα portable, η main ομαδα θα συνεχισει σε main τιτλο που μαλλον θα ειναι αποκλειστικο στο ps5 αρχικα

Σουπεροπαιχνιδούμπαρος. Μόνο στο Swtich θα μπορούσα να κάτσω να παίξω τέτοιο παχνίδι , και ήρθε και έκατσε κουτί. Υπομονή μέχρι του χρόνου τώρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, papp0us είπε

Σουπεροπαιχνιδούμπαρος. Μόνο στο Swtich θα μπορούσα να κάτσω να παίξω τέτοιο παχνίδι , και ήρθε και έκατσε κουτί. Υπομονή μέχρι του χρόνου τώρα.

Ειναι παιχνιδια που μαθαμε στο portable k εγω προτιμαω το switch απο το ps4, ειναι πανεξυπνη κινηση δε ξερω ποιος το αποφασισε η Ν η η Capcom, αλλα το παιχνιδι θα τραβηξει εναν απιστευτο αριθμο λαου. Και απ οτι φαινεται η  Capcom υποστιριζει το switch πλεον με την RE engine, λογικα θα δουμε περισσοτερα παιχνιδια 

Μακαρι να βγαλουν μια special κονσολα σαν το animal crossing, instant buy

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω την αμαρτία μου, ωραίο το World αλλά κάτι του έλειπε.

Τo Rise φαίνεται απίστευτο. Ίσως φταίει που ξεκίνησα τα MH στο 3DS οπότε γουστάρω τέρμα αυτά τα σάπια γραφικά και το feeling που έχουν. Επίσης μου θυμίζει στο Generations που μου άρεσε πολύ λόγω της Japan-ίλας που είχε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Merdock είπε

Να πω την αμαρτία μου, ωραίο το World αλλά κάτι του έλειπε.

Τo Rise φαίνεται απίστευτο. Ίσως φταίει που ξεκίνησα τα MH στο 3DS οπότε γουστάρω τέρμα αυτά τα σάπια γραφικά και το feeling που έχουν. Επίσης μου θυμίζει στο Generations που μου άρεσε πολύ λόγω της Japan-ίλας που είχε.

Το world εφερε τοσα quality of life πραγματα, που δικαια ειναι το best selling game της Capcom. Το μονο που του ελειπε ειναι το portable imho, στα υπολοιπα απλα δε παιζεται, το ποσο ευκολο ειναι να κανεις party, raid, να ριξεις flare και να μπεις σε καποιον που δυσκολευεται κανανε το παιχνιδι διαμαντι. To μονο αρνητικο ειναι ο αριθμος των monster

Το rise φαινεται οτι ειναι μια μιξη XX k World, που μονο καλο μπορει να ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Yggdrasill-sama είπε

Πάντως απο οσο βλέπω δεν υπάρχει λογος ανησυχίας για αποθέματα του  3D All Stars.

Βλέπω τα αποθεματα σε εμάς (Public) και το δίκτυο έχει 860 τεμάχια,

Απο αυτά δεσμευμένα σε παραγγελίες ειναι κατι λιγότερα απο 200, άρα σχεδον 700 τεμάχια διαθέσιμα(καποια ειναι ακόμα σε αποθηκες, αλλά you get the point).

Αμεσα διαθεσιμο και εγω παντου το βλεπω το παιχνιδι

https://www.skroutz.gr/s/24647470/Super-Mario-3D-All-Stars-Switch.html?from=recommendations

Κακως καποιοι ανησυχουσαν οτι δεν θα το βρισκουν το παιχνιδι στην Ελλαδα συγκεκριμενα.Και στο εξωτερικο που η ζητηση ειναι μεγαλυτερη,ουτε εκει θα εχουν θεμα.

Νομιζω πιο πολυ θεμα θα δημιουργηθει τελος Μαρτιου που θα σταματησει η παραγωγη/διαθεσιμοτητα του παιχνιδιου(προφανως περαν του stock).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Merdock είπε

Να πω την αμαρτία μου, ωραίο το World αλλά κάτι του έλειπε.

Τo Rise φαίνεται απίστευτο. Ίσως φταίει που ξεκίνησα τα MH στο 3DS οπότε γουστάρω τέρμα αυτά τα σάπια γραφικά και το feeling που έχουν. Επίσης μου θυμίζει στο Generations που μου άρεσε πολύ λόγω της Japan-ίλας που είχε.

Btw, το MH Generations Ultimate το πήρε το μάτι μου στα 15 ευρώ στο eshop για όποιον ενδιαφέρεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, bad_freddy είπε

Btw, το MH Generations Ultimate το πήρε το μάτι μου στα 15 ευρώ στο eshop για όποιον ενδιαφέρεται...

Εγώ το τσίμπησα και ασχολούμαι ως το main game τώρα που είμαι εκτός. Η χαρά του να μπορώ να παίζω όσο θέλω και πάντα κάτι να γίνεται ενώ να μπορώ να το κλείνω όποτε θέλω είναι αξία ανεκτίμητη. Από τα ελάχιστα παιχνίδια που μπορώ να παίζω και χωρίς ήχο χωρίς να χάνω ουσία. 

Το rise πάντως και εμένα με έψησε τρελά. Δεν ξέρω αν θα είναι αγορά από την αρχή αλλά σίγουρα θα το τιμήσω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, ikaruga24 είπε

Εγώ το τσίμπησα και ασχολούμαι ως το main game τώρα που είμαι εκτός. Η χαρά του να μπορώ να παίζω όσο θέλω και πάντα κάτι να γίνεται ενώ να μπορώ να το κλείνω όποτε θέλω είναι αξία ανεκτίμητη. Από τα ελάχιστα παιχνίδια που μπορώ να παίζω και χωρίς ήχο χωρίς να χάνω ουσία. 

Το rise πάντως και εμένα με έψησε τρελά. Δεν ξέρω αν θα είναι αγορά από την αρχή αλλά σίγουρα θα το τιμήσω. 

Γ αυτό παντα θεριζανε στην Ιαπωνία,όλοι παίζανε στο μετρό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...