Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

σήμερα τελείωσα το Link's Awekening το οποίο ευχαριστήθηκα πάρα πολύ! Γενικά είμαι πολύ fan boy των παλιών παιχνιδιών μιας και μεγάλωσα με snes και το συγκεκριμένο μου θύμισε πάρα πολύ εκείνα τα χρόνια!

Αν υπάρχουν άλλες παρόμοιες προτάσεις τέτοιων παιχνιδιών θα ήθελα να μου προτείνετε αν γνωρίζετε κάποια!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, imr είπε

Έχει προσφορά και το Hades στα 20

Το πηρα αλλα μάλλον 2022 θα προλάβω να το παίξω καθώς ξεκίνησα το breath of the wild. 

Ωραίος

Αν έχω χρόνο μέσα στις γιορτές που αν όλα πάνε καλά θα έχω είναι η πρώτη μου αγορά αφού τερματίσω το Luigi's mansion

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
15 ώρες πριν, matrixgeo είπε

από Ρωσία αγοράζουμε με άλλο account? με την paypal ?

Βλέπω καλές τιμούλες

Ναι, εχω αγορασει με διαφορετικο account και χρηση PayPal κανονικα.

23 ώρες πριν, Segakias είπε

Καλησπέρα. Ποια η διαδικασία για την πώληση ενός nintendo switch account?

Αλλάζει το email?

Αυτο θα με ενδιεφερε κι εμενα για να πουλησω το Fitness Boxing μου που το εχω σε δικο του account.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως παντα απιστευτη λεπτομερεια που εχει το συγκεκριμενο παιχνιδι.Εγγυηση ο Sakurai.

Eπισης αυριο εχει στη 1  το μεσημερι super nintendo world direct που θα δειξουν το theme park.Αντε να δουμε πως θα ειναι γιατι δεν βλεπω να πηγαινουμε συντομα.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις μου ήρθε το Hyrule Warrios ένα μήνα και μετά την παραγγελία :D από shopto. 

Πάντως η αναμονή άξιζε καθώς και σε τιμή χώμα ήταν και έχει και καλούδια μέσα όπως ένα poster και book.

Γενικά πάντως τα πάντα καθηστερούν καθώς και ο ΕΛΤΑ έχει φρακάρει από τις πολλές παραγγελίες όπως η μεταφορικές. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, chek2fire είπε

Πάντως η αναμονή άξιζε καθώς και σε τιμή χώμα ήταν

Ενταξυ τα 48περιπου ευρω(+μεταφορικα)δεν το λες και τιμη χωμα :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, dekulinkgr είπε

Τελικα το nintendo world direct προβληθηκε πριν λιγο,1 τα ξημερωματα και οχι το μεσημερι που εγραψα πιο πανω.Λαθος υπολογισμος 😁

 

Ναρκωτικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, chek2fire είπε

μόλις μου ήρθε το Hyrule Warrios ένα μήνα και μετά την παραγγελία :D από shopto. 

Πάντως η αναμονή άξιζε καθώς και σε τιμή χώμα ήταν και έχει και καλούδια μέσα όπως ένα poster και book.

Γενικά πάντως τα πάντα καθηστερούν καθώς και ο ΕΛΤΑ έχει φρακάρει από τις πολλές παραγγελίες όπως η μεταφορικές. 

Το ποστερ σε τι κατάσταση σου ήρθε; 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, johnny7_7 είπε

48 ΜΕ τα μεταφορικά και όλα τα extra preorder καλούδια

Βρε ισχυει ,αλλα και παλι δεν τα λες τιμη χωμα. Τιμη χωμα θα ηταν ξερω γω κατω απο 30ευρω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...