Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φανταζομαι οτι ακολουθαει τον δρομο των Octopath traveler,X machina.

Τωρα για ποιο λογο εκαναν την ανακοινωση αυτη πριν την κυκλοφορια του παιχνιδιου τον Μαρτιο,δεν το γνωριζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ευχάριστα νέα, Shining Pearl & Brilliant Diamond τέλος του χρόνου και ένα καινούριο παιχνίδι open world, Pokemon ArceusLegends! Φαίνεται πάρα πολύ καλό, σαν BOTW αλλά με πόκεμον? Insta buy και τα 2 σίγουρα!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ikaruga24 είπε

Μα από την αρχή δεν ήταν γνωστό αυτό; Για κάνα 1 με 1.5 χρόνο θα είναι για switch μόνο. Όχι; 

 

1 ώρα πριν, papp0us είπε

Τους πετσόκοψε η Capcom ένα μηνα πριν την κυκλοφορία. Τι σόι κίνηση ηταν αυτή;

 

1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Φανταζομαι οτι ακολουθαει τον δρομο των Octopath traveler,X machina.

Τωρα για ποιο λογο εκαναν την ανακοινωση αυτη πριν την κυκλοφορια του παιχνιδιου τον Μαρτιο,δεν το γνωριζω.

Ηταν γνωστο απο το περιβοητο capcom leaks.Γνωριζαμε οτι θα ερθει και στο pc αλλα οχι επισημα.Πλεον επισημα ομως.Τωρα οντως περιεργο που το λεει ενα μηνα πριν την κυκλοφορια του αλλα ηταν κοινο μυστικο.Δεν νομιζω να επηρεασει πολυ τις πωλησεις καθως οι φανατικοι της σειρας το περιμενουν πως και πως.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ωραίο το PD, δεν νομίζω να έμειναν παραπονεμένοι οι φίλοι της σειράς. Έκπληξη το Legends που δεν είχε διαρρεύσει συγκριτικά με το remake που το γνωρίζαμε εδώ και αρκετό καιρό.

2 ώρες πριν, papp0us είπε

Τους πετσόκοψε η Capcom ένα μηνα πριν την κυκλοφορία. Τι σόι κίνηση ηταν αυτή;

Δεν είναι η πρώτη φορά που συμβαίνει κάτι τέτοιο. Η capcom έχει και προϊστορία αν πάμε αρκετά πίσω στον χρόνο με το Resident Evil 4.

Επεξ/σία από mansa2k
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

 

 

Ηταν γνωστο απο το περιβοητο capcom leaks.Γνωριζαμε οτι θα ερθει και στο pc αλλα οχι επισημα.Πλεον επισημα ομως.Τωρα οντως περιεργο που το λεει ενα μηνα πριν την κυκλοφορια του αλλα ηταν κοινο μυστικο.Δεν νομιζω να επηρεασει πολυ τις πωλησεις καθως οι φανατικοι της σειρας το περιμενουν πως και πως.

 

Οι φανατικοί και πορωμένοι θα το παίξουν στην κονσόλα όπως έγινε και με το world οι  πωλήσεις στο pc είναι πολύ μικρές σε σχέση με το PS4, και τώρα η σειρά γυρνάει στο σπίτι της. Το παιχνίδι έλαμψε στο portable 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε, μας εχει φαει ολα τα λεφτα η Ν, αυτο ξερω, δεν προλαβα να κανω διαλλειμα απο τα Μαριο και βγαινουν τα pokemon (ενδεχομενως θα παρω και το snap γιατι ειμαι...χαζος(pokefag)...) και zelda ss botw 2,τι να πω; Καλα το legends φαινεται ομορφο μακαρι να κανουν καλη δουλεια αν και στο youtube φανηκε να πεφτει στα 10 fps ανα σημεια αλλα ειναι ακομα early development (αν και λεει οτι αρχες 22 κυκλοφορει...δηλαδη Μαρτιο πιστευω). Open world pokemon και harry potter την ιδια χρονια, ξυπνανε τα παιδικα μου χρονια (βαλε και το LOTR Gollum επισης το 2022)!!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω αρκετο κοσμο να μην του αρεσουν οι αλλαγες στον οπτικο τομεα του Remake(φανταζομαι πιο πολυ για τα 60ευρω αρχικη τιμη).

Εγω θα το τιμησω μιας και δεν ειχα παιξει το original.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, stafftw είπε

Ρε, μας εχει φαει ολα τα λεφτα η Ν, αυτο ξερω, δεν προλαβα να κανω διαλλειμα απο τα Μαριο και βγαινουν τα pokemon (ενδεχομενως θα παρω και το snap γιατι ειμαι...χαζος(pokefag)...) και zelda ss botw 2,τι να πω; Καλα το legends φαινεται ομορφο μακαρι να κανουν καλη δουλεια αν και στο youtube φανηκε να πεφτει στα 10 fps ανα σημεια αλλα ειναι ακομα early development (αν και λεει οτι αρχες 22 κυκλοφορει...δηλαδη Μαρτιο πιστευω). Open world pokemon και harry potter την ιδια χρονια, ξυπνανε τα παιδικα μου χρονια (βαλε και το LOTR Gollum επισης το 2022)!!!

OPEN WORLD harry potter??? Πού ζω και δε το είχα δει αυτό? Σε switch ή σε PC?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, KaRouLi είπε

OPEN WORLD harry potter??? Πού ζω και δε το είχα δει αυτό? Σε switch ή σε PC?

Hogwarts legacy 

 

Δεν εχουν πει δυστυχώς για switch ελπίζω στο pro να το σκεφτούν 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τρίτο joycon που μου βγάζει drift και δεύτερο joycon που βγάζει πρόβλημα στο ribbon που ενώνει SL, SR και ledάκια με την μητρική. Το πόσο για τα σκουπίδια είναι τα joycons δεν υπάρχει, τουλάχιστον παραμετροποιούνται εύκολα και δείχνουν πιο όμορφα:

1614418628909.jpg.ea59acb49dab502bb5116ea6c1a3e1a0.jpg

Σέξι μεν, but still σκουπιδαριό.

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα το joycon μου χαλασε, και δεν το ειχα ουτε δυο μηνες. Της γυναικας μου ειναι οκ ακομα αλλα ειναι πιο καινουριο. 

Εντωμεταξυ ειχα βαλει και τα 2 switch πλεον στην κρεβατοκαμαρα με την 1080p 43αρα τηλεοραση και ειπα να παω το ενα στο σαλονι στην 55αρα 4k (lg cx). Ενω διαβαζα οτι το switch σε μεγαλυτερες tv δειχνει χαλια το ειχα φοβηθει αλλα δεν παρατηρησα κατι κακο, ισα ισα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...