Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

19 ώρες πριν, bblov είπε

Αν κανανε και κατι με τα joy con  να λειτουργουνε δηλαδη σωστα τοτε θα ητανε αναβαθμιση!

Τι ειναι αυτα ρε παιδια που γινετε τα τελευταια χρονια με τις παιχνιδομηχανες και τα παιχνιδια?

Περιμενεις ποσο καιρο να βγει καποιος πολυποθητος τιτλος,διαφημισεις,ιστοριες κακο και νταανκ!! 😖 μολις βγει,

οχι δεν τρεχει σωστα,οχι κολαει,οχι θα το διορθωσουνε με pach και τρεχα γυρευε!!

Ασε αυτη η μοδα με τα dsl!! ζντοινκ!!!!🤪

Αγοραζεις παιχνιδι αλλα δεν ειναι ολοκληρο... αμα θελεις ολα τα μυστικα του η κατι αλλο σου λενε πλερω πρωτα και μετα το εχεις ολοκληρο🤪

Ααα καλα μην πω και για το ps5 που εγινε και γινετε ο κακος χαμος πως θα μπορεσουμε να δωσουμε τα 500αρια για αγορα της ΝΕΑΣ γενιας κονσολας και αλλο επιπεδο παιχνιδιου και και και.... και τελικα να το πω ωμα κονσολα με χαλασμενα χειριστηρια!!😬 drift λενε!!

Τι drift ρε σπορ αμαξι ειναι??

Αυτα τα καλαμπαλικια αν γινοντουσαν εποχη souper nintendo την επομενη μερα αυτες οι εταιριες ρολα θα κατεβαζανε!!😐(που λεει ο λογος) οχι αυξηση πωλησεων🤣

Και να λεμε την αληθεια πανε στο σουπερ μαρκετ, παρε κασερι με 2 ευρω και αν το πακετακι τυχη να εχει μουχλα γιατι απλα πηρε αερα( που θα μας το αλλαξουνε) παμε με υφος διευθυντη του τυπου τωρα να δεις τι εχει να γινει, 

αλλα τα 500αρια σε κονσολες προβληματικες τα δινουμε αβερτα και μετα σχολιαζουμε και τα περι νομικης που πρεπει να κανει η καθε εταιρια για να λυση το προβλημα!

Παιδες ωραια η ζαχαρενια μας αλλα οπως λενε... ¨ΟΤΑΝ ΨΩΝΙΖΕΙΣ,ΨΗΦΙΖΕΙΣ!!!

Οταν λεμε αναβαθμιση ΔΕΝ θελω ρε καλυτερο επεξεργαστη....

ΔΕΝ θελω μεγαλυτερη οθονη....

ΘΕΛΩ αυτο που θα αγορασω,αυτο που θα ειναι,να λειτουργει σωστα!!!

Τετοιες αναβαθμισεις θελουμε!!👍

Απλά συμφωνώ κατά 💯%

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

EvpvgO3WgAs1-X0?format=jpg&name=large

 

EvpvgabXMAY_wST?format=jpg&name=large

Ωραίο είναι.

Με τα ίδια joycons ε, γιατί το drift ανήκει στα features της κονσόλας, να μην νιώσουν αδικημένοι οι NSw Pro owners.

48 minutes ago, NickTG said:

Με μεταφορικά και τελωνείο για παραπάνω το βλέπω δυστυχώς! 

Πάει ο μισθός. 

Δεν αντέχεις να μείνεις νηστικός για ένα μήνα; Το gaming θέλει θυσίες.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, Malthador said:

Δεν αντέχεις να μείνεις νηστικός για ένα μήνα; Το gaming θέλει θυσίες.

Στα κιλά που είμαι αντέχω και για 2. :P

Απλά θα ήθελα κάποια στιγμή να μπορέσω να αλλάξω και μηχανή! :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Guys εχει κανεις το Marvel Ultimate Alliance να μου πει αν εχει την επιλογή για Gallery? Σε καποια βίντεο στο ΥΤ το βλεπω, αλλα στο παιχνίδι μου δεν υπάρχει...

Btw πήρα και το expansion, οκ ψιλο rip-off ειναι αλλα εχει ενα ενδιαφέρον ευτυχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, gherudos είπε

Πως σας φαίνεται η πινιάτα μας; Αύριο είναι τα γενέθλια του μικρού, θα πάθει μεγάλη πλάκα!!! Μόνο 8 ώρες μου πήρε να τη φτιάξω.

0E8262D7-6C7A-461C-9DB0-ACF740E72438.jpeg

Τελεια ειναι!! Να σου ζησει και να συνεχισεις να τον "κακομαθαινεις".😜

Παντως απο οτι βλεπεις αν ειναι απαιτητικος και δεν παθει την πλακα του οπως εγω... Ειναι σιγουρα αξιος συνεχιστης στο ινσομνια που δεν ικανοποιείται κανεις με τιποτα ακομα και αν ειναι τοσο καλο😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Balantakos είπε

Ελπιζω να μην γινει κανενα τετοιο αστειο.

https://wccftech.com/new-nintendo-switch-pro-exclusives/

Το λεω γιατι ειμαι ετοιμος να πατησω την σκανδαλη για switch.

Αναφορά σε κείμενο

‘NateDrake’ wrote in the thread, thereby backing up another ResetEra user who said that there will be exclusives for the Switch Pro. He added, “may not be a big number of them, but I know of at least one.”

Πολυ φοβάμαι πως θα ειναι το BOTW2 μαζί με το launch του εν λόγω switch Pro...

Οπως και να εχει , κατα τη γνώμη μου αυτο δεν θα πρέπει να σε εμποδίσει να πάρεις ενα switch τωρα , εφόσον το θέλεις..

Εχει πολυ πράγμα σε παιχνίδια , και κρίνοντας από τα λεγόμενα της Ν,τωρα έφτασε στο μέσο της ζωής/υποστήριξης του..

Αν θέλεις κατι να παιζεις τωρα , και ψήνεσαι για φορητότητα πιο πολυ παρά docked play,παίρνεις ενα lite και εχεις αμέτρητες ώρες παιχνιδιού μεχρι να βγει το Pro/XL,όπου μετα , ανάλογα το τι θα προσφέρει,μπορεις να αναθεωρήσεις..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Να θεωρείτε δεδομένο ότι το NSw Pro θα έχει 3rd-party exclusives που δεν θα γίνεται να γίνουν port στο OG NSw, λόγω τεχνικών περιορισμών. Και να το εύχεστε βασικά, γιατί αν το NSw Pro πάρει games όπως το Cyberpunk 2077 ή το RDR2, τότε θα πάρει μεγαλύτερο lifespan και το OG NSw.

40 minutes ago, mAs_81 said:

Πολυ φοβάμαι πως θα ειναι το BOTW2 μαζί με το launch του εν λόγω switch Pro...

Δεν υπάρχει περίπτωση, δεν πρόκειται να αυτοκτονήσει έτσι η Ν. Ειδικά όταν μιλάμε για έναν τίτλο που χρησιμοποιεί assets από το πρώτο BotW.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για μένα πάντως η αγορά της επόμενης έκδοσης θα πραγματοποιηθεί στην πάροδο του χρόνου και αφού επιβεβαιωθούν αρκετές βελτιώσεις συγκριτικά με τις τωρινές εκδόσεις. Εξάλλου αυτός είναι και ένας από τους λόγους που έγραψα το ευχολόγιο, ως αρχείο που θα βοηθήσει στην μετέπειτα σύγκριση. Προς το παρόν φαίνεται πως έπεσα κοντά στην περίοδο κυκλοφορίας (βέβαια είχαν προηγηθεί πολλές άλλες πρωτύτερα) με βάση την σχετική έρευνα. Ελπίζω στα υπόλοιπα, που είναι και τα σημαντικότερα, η Ν να πράξει αναλόγως.

Μάλιστα σκέφτομαι να το καθυστερήσω όσο δυνατόν το περισσότερο μήπως και προκύψει Metroid Theme Edition.

Επεξ/σία από mansa2k
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, gherudos είπε

Έτοιμη και η τούρτα μας :)

Να τον χαίρεστε!!!!Ετσι πρέπει , σε σωστό δρόμο να μπαίνει το παιδί XD 

3 ώρες πριν, Malthador είπε

Να θεωρείτε δεδομένο ότι το NSw Pro θα έχει 3rd-party exclusives που δεν θα γίνεται να γίνουν port στο OG NSw, λόγω τεχνικών περιορισμών. Και να το εύχεστε βασικά, γιατί αν το NSw Pro πάρει games όπως το Cyberpunk 2077 ή το RDR2, τότε θα πάρει μεγαλύτερο lifespan και το OG NSw.

Δεν υπάρχει περίπτωση, δεν πρόκειται να αυτοκτονήσει έτσι η Ν. Ειδικά όταν μιλάμε για έναν τίτλο που χρησιμοποιεί assets από το πρώτο BotW.

Ο χρόνος θα δείξει , μακάρι να είμαι εγω λάθος με το BOTW2..

Οσον αφορά το lifespan,η τελευταία επιτυχία στις πωλήσεις του NSw , κάνουν την Ν να αφήνει υπονοούμενο ο,τι,ακομα και αν σε προηγούμενες ανακοινώσεις ειπωθηκε ότι είμαστε στο μέσο της ζωής/υποστήριξης του,αν συνεχίσει έτςι,το lifespan μπορει να μεγαλώσει ακομα παραπάνω..

https://kotaku.com/nintendo-talks-about-the-switchs-lifespan-1846413393

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...