Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το Disgaea 1 Complete από playasia βγαίνει στα €33 με μεταφορικά, φόρους κλπ για όποιον ενδιαφέρεται.

Επεξ/σία από Malthador
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε βίντεο που βλέπω το hellblade πρέπει να είναι η καλύτερη δουλειά που έχει γίνει μέχρι στιγμής σε port με δυνατά γραφικά.Για τα FPS όσο παρακολούθησα σε σύγκριση με PS4 ήταν και τα 2 στα 30 αν και καμιά φορά στο switch έγραφε 29 και 31.ενα 20ρικο έχει από Αφρική σαν πιο φτηνή τιμή και νομίζω θα είναι μόνο digital τιτλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω σε digital octopath traveller -  mario  kart - mario tennis - bayonetta 2 - DK tropical freeze - crash nsane trilogy  

πηρα το τελευταιο σε digital και περιμενω  τωρα να μου ερθει ενα  8bitdo M30 bluetooth που εχει  κολλησει στο τελωνειο 

θελω να κανω τις καφριλες που εκανα πιο παλια με την physical 😛  

 

6s7cLUZ.jpg

octopath traveller θα περιμενω λιγο ακομα, ειχε τον δεκεμβριο EU shop  sale 40% ...

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το video με gameplay από το hellblade

φοβερά αξιοπρεπές τα γραφικά για το hardware της κονσόλας. Το λέω γιατί το έχω παίξει το game στο pc και αυτό που βλέπω αν και δεν πιάνει φυσικά την ποιότητας ενός δυνατού υπολογιστή αλλά έχουν αξιοπιοίσει στο 100% τις δυνατότητες της κονσόλας.

Έρχεται στο switch και το call of cthulu άλλη must αγορά από μένα

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Malthador είπε

Prince of Persia/Diablo combo στην Αρχαία Αίγυπτο. Me wants!

👍👍👍

τι μου θύμισες ρε συ... Τι παιχνίδι το PoP... η ατμόσφαιρά του τρομερή. Θυμάμαι το έπαιζα στον 286...

edit: επειδή ερωτήθηκα σχετικά, να διευκρινίσω πως αναφέρομαι στο προ τριακονταετίας platform Prince of Persia και όχι στην καινούργια σειρά.

και κάπως έτσι νιώθω το βάρος των δεκαετιών στην πλάτη μου.... ουφ!

😥

Επεξ/σία από MetalPrime
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, έχω δει διάφορα όμορφα με τα joycons, είχε κανείς όμως θέμα double input; Ώρες ώρες μου κάνει κάτι νούμερα το αριστερά βελάκι στο αριστερό joycon, και ενώ δεν είναι ότι είναι ανυπόφορο ή πολύ συχνό, αφενός υπάρχει και με ενοχλεί, και αφετέρου με γλεντάει τόσο-όσο στο Tetris 99 και δακρύζω...

Επίσης, γνώμη κανείς για Phoenix Wright για το αν αξίζει σε full price;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία νέα να δούμε όμως αν το υποστηρίζει και η χώρα μας αλλά μακάρι να δούμε και Netflix και γιατί όχι και καμία υπηρεσία όπως game pass πιστεύω θα αξιζε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ω, θεοί.

«Will the Nintendo Switch version be digital only?

The Nintendo Switch version of Wolfenstein: Youngblood will be available digitally. The physical version of Wolfenstein: Youngblood will be a digital download code in the box with no game cartridge. A download will be required to play the game.»

Ξεφτίλα, πραγματικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάτι μου θυμίζει αυτό. :P 

Σοβαρά τώρα, Δεν είναι θέμα των Publisher προφανώς, μιας και πάλι υπάρχει φυσική κυκλοφορία με το tax των retailers, διανομής κτλ. logistics.

Άρα είναι θέμα με το card tax και κάποιος θα περίμενε να πέσει το κόστος των cards και η Macronix να έχει κατέβει στην λιθογραφία, βοηθώντας προς τούτο, αλλά φευ. Μπορεί να μην προλαβαίνει να καλύψει και την ζήτηση.

Κάτι άλλο που μου διαφεύγει ίσως?

Επεξ/σία από Sir_Teraflop
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Malthador είπε

Ω, θεοί.

«Will the Nintendo Switch version be digital only?

The Nintendo Switch version of Wolfenstein: Youngblood will be available digitally. The physical version of Wolfenstein: Youngblood will be a digital download code in the box with no game cartridge. A download will be required to play the game.»

Ξεφτίλα, πραγματικά...

Αυτό το πράγμα δεν μπορώ να το καταλάβω... Δηλαδή άμα θα κυκλοφορήσει μόνο digital έκδοση... Τι σκατα το θέλουν το κουτί? Τάχα μου να ικανοποιήσει την μερίδα των πελατών που θέλουν να το βλέπουν στην βιβλιοθήκη τους? Τραγικό απλά...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...