Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίζει έκπτωση το γκριπ της Satisfye και βγαίνει μόνο του χωρίς τη θήκη στα 20€. Δηλαδή περνάει το τελωνείο χωρίς δασμούς. Το μόνο πρόβλημα που υπάρχει είναι ότι δεν έχει την Ελλάδα στις χώρες που στέλνει 🤬

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, nimrodel22 είπε

Εγώ αγχώνομαι αρκετά πάντως. Ίσως γιατί το παίζω με ένα τρίχρονο δίπλα μου να φωνάζει "Μαμά σου καίγεται το φαίιιιιιιιι!!!!!" 

Πάντως ναι, έχει πολλή πλάκα.

Μετά χαλαρώνω με yonder the cloud catcher chronicles (πολύ όμορφο παιχνιδάκι) 

είναι πολύ αγχωτικό, ακόμη και σε single player. Δηλαδή τέτοιο άγχος να μου καίγεται η ντοματόσουπα πχ. ούτε και όταν έπαιζα το FEAR με ακουστικά, σε δωμάτιο με συσκότιση και μόνος μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 hour ago, vagosvts7 said:

Σίγουρα γίνεται ταυτόχρονα δύο παίχτες  multi online να παίζουν με 4 joy con κάθετα ? Το λέω  γιατί διάβασα αυτό εδώ και σκάλωσα https://mic.com/articles/175172/mario-kart-8-deluxe-multiplayer-guide-how-many-players-can-race-on-one-nintendo-switch#.hpnAkEG08

Νομίζω ότι αυτό ισχύει μόνο σε wireless play (όταν το NSw είναι συνδεδεμένο με άλλα NSw δηλαδή).

Θα το τσεκάρω μετά στο σπίτι και θα σου πω, αλλά το βρίσκω παράλογο να μην γίνεται, όταν μπορεί να γίνει στο Smash.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Malthador είπε

Νομίζω ότι αυτό ισχύει μόνο σε wireless play (όταν το NSw είναι συνδεδεμένο με άλλα NSw δηλαδή).

Θα το τσεκάρω μετά στο σπίτι και θα σου πω, αλλά το βρίσκω παράλογο να μην γίνεται, όταν μπορεί να γίνει στο Smash.

Είναι αυτό που είπες,4 παίκτες παίζουν με 2 switch μαζί,αν το παρατηρήσεις στο online multiplayer σου δίνει μόνο 2 επιλογές 1p 2p online.

Το ίδιο ακριβώς είναι και στο wiiu,το έχω και στης 2 κονσόλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, vagosvts7 είπε

Σίγουρα γίνεται ταυτόχρονα δύο παίχτες  multi online να παίζουν με 4 joy con κάθετα ? Το λέω  γιατί διάβασα αυτό εδώ και σκάλωσα https://mic.com/articles/175172/mario-kart-8-deluxe-multiplayer-guide-how-many-players-can-race-on-one-nintendo-switch#.hpnAkEG08

To άρθρο που παραθέτεις το διάβασες;

Local Multiplayer (two to four players on one console): Supports single horizontal Joy-Con for each player, two Joy-Cons held vertically for each player, and Switch Pro Controller.

Online Play (one to two players on one console, playing online matches): Supports single horizontal Joy-Con for each player, two vertically held Joy-Cons for each player or Switch Pro Controller.

Wireless Play (one to two players on one console, playing against other Switch owners nearby): Supports single horizontal Joy-Con for each player or Switch Pro Controller for each player. Does not support two Joy-Cons held vertically.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 9/4/2019 στις 11:06 ΜΜ, SoFGR είπε

my wallet is ready http://www.nintendolife.com/news/2019/04/nintendo_switch_and_3ds_blockbuster_sale_starts_11th_april_up_to_60_percent_off_top_games

Ξεκίνησε το Βlockbuster Sale που ανέφερε ο φίλος, ιδού και η λίστα για ένα κλικ λιγότερο στη ζωή σας: 

Super Mario Odyssey: 33% off

The Elder Scrolls V: Skyrim: 50% off

Mario + Rabbids Kingdom Battle: 50% off

The Legend of Zelda: Breath of the Wild: 30% off

L.A. Noire: 66% off

Xenoblade Chronicles 2: 33% off

Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy: 34% off

Diablo III: Eternal Collection: 30%

Monster Hunter Generations Ultimate: 42% off

OCTOPATH TRAVELER: 33% off

Dark Souls Remastered: 30% off

Wolfenstein II: The New Colossus: 33% off

DOOM: 50% off

Παίζω πολύ δυνατά στο να ξηγηθώ το Diablo για 3η φορά (μετά από PC & Playstation) αλλά φοβάμαι μη το παρατήσω και μετά μου μείνει στα χέρια αμανάτι, μισώ να το αγαπάω όμως το βρωμιάρικο, επόμενη σκέψη για MHGU, του οποίου το ντέμο δεν εκτίμησα ιδιαίτερα, για το Skyrim φοβάμαι το ίδιο ακριβώς με το Diablo, αν και δεν έχω ασχοληθεί ιδιαίτερα μαζί του (γύρω στις 10-12 ώρες να'χω παίξει το πολύ), και γενικά μάλλον στο τέλος δε θα πάρω τίποτα...όλα καλά 😂

Επεξ/σία από Κώστας1
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
31 λεπτά πριν, mansa2k είπε

To άρθρο που παραθέτεις το διάβασες;

Local Multiplayer (two to four players on one console): Supports single horizontal Joy-Con for each player, two Joy-Cons held vertically for each player, and Switch Pro Controller.

Online Play (one to two players on one console, playing online matches): Supports single horizontal Joy-Con for each player, two vertically held Joy-Cons for each player or Switch Pro Controller.

Wireless Play (one to two players on one console, playing against other Switch owners nearby): Supports single horizontal Joy-Con for each player or Switch Pro Controller for each player. Does not support two Joy-Cons held vertically.

Εεε είμαι τυφλός.. Εγώ διάβασα και μπερδεύτηκα με το wireless play.. 

Τελικά γίνετε να κρατάμε 2 άτομα από δύο joy con κάθετα στο Mario kart online.. 

Όχι ότι είμαι και αστέρι στα Αγγλικά 🙄🙄😁

Επεξ/σία από vagosvts7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πουλάει κάποιος σφραγισμένο switch χωρίς αποδειξη;υπάρχει εγγύηση ενεργοποίησης η οχι;
Και πως διαπιστώνουμε ότι είναι ο της σφραγισμένο και δεν έχει ανοιχτεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, vagosvts7 είπε

Εεε είμαι τυφλός.. Εγώ διάβασα και μπερδεύτηκα με το wireless play.. 

Τελικά γίνετε να κρατάμε 2 άτομα από δύο joy con κάθετα στο Mario kart online.. 

Όχι ότι είμαι και αστέρι στα Αγγλικά 🙄🙄😁

Από ένα joycon ο καθένας θες να πεις λογικά,τα περισσότερα παιχνίδια της Nintendo που έχουν co-op παίζονται με ένα joycon ο καθένας.Απο εκεί και πέρα μπορείς να πάρεις pro controller ή και after market controller,εγώ έχω πάρει το 8bitdo sn30 και μου αρέσει πολύ όταν παίζω Mario kart με αυτό.

Υπάρχει και η φτηνή επιλογή της hori που είναι και lincened by Nintendo,ασυρματο και ενσύρματο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, Drake27 είπε

Από ένα joycon ο καθένας θες να πεις λογικά,τα περισσότερα παιχνίδια της Nintendo που έχουν co-op παίζονται με ένα joycon ο καθένας.Απο εκεί και πέρα μπορείς να πάρεις pro controller ή και after market controller,εγώ έχω πάρει το 8bitdo sn30 και μου αρέσει πολύ όταν παίζω Mario kart με αυτό.

Υπάρχει και η φτηνή επιλογή της hori που είναι και lincened by Nintendo,ασυρματο και ενσύρματο.

Όχι από δύο κάθετα ο καθένας .. Η στο grip συνδεμένα τέλος πάντων .. Δλδ 4 joy con συνδεμένα στο switch .. Γενικά το Mario kart παίζεται με όλους τους τρόπους, αλλά αυτό που με ενδιαφέρει είναι τα δύο άτομα να μπορούν να παίξουν ταυτόχρονα με 2 κάθετα joycon στο multi online .. 

Επεξ/σία από vagosvts7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
40 minutes ago, Yiannis24 said:

υπάρχει εγγύηση ενεργοποίησης η οχι;

Όχι, πας στο σέρβις με την απόδειξη αγοράς.

41 minutes ago, Yiannis24 said:

Και πως διαπιστώνουμε ότι είναι ο της σφραγισμένο και δεν έχει ανοιχτεί;

Όπως διαπιστώνεις για οποιαδήποτε συσκευή ότι δεν έχει ανοιχτεί: εμπιστεύεσαι τον πωλητή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, paularas είπε

εβγαλε το amazon γερμανιας προσφορα (ειχε βγαλει και παλια) 5 παιχνιδια 150€ (εχει απο λιστα να επιλέξεις αλλά ειναι αρκετά τίμια παιχνίδια) 

Απλά σε αυτά το κουτάκι είναι στα γερμανικά. Να το έχετε υπόψιν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...