Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, Edel είπε

τι ώρα Ελλάδας είναι η νιτέντο σήμερα?

19:00

ελπίζω να κάνει αυτό που δεν κάναν οι υπόλοιποι και να μας εκπλήξουν θετικά. Εγω προσωπικά περιμένω πολλα γιατι και μονο γι αυτα που ειμαστε σιγουροι οτι θα δειξουν με ενδιαφερουν οποτε οτιδηποτε παραπανω με κερδισαν 

Επεξ/σία από retard20
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν έχει κανένας να πει ένα θετικό για το γεγονός ότι θα βγει το νέο Doom πάλι στο Switch? Ειδικά έτσι ψιλό άκλαφτο που πήγε σε πωλήσεις το πρώτο;
Δεν βγάζουν cross platform παιχνίδια γκρινιάζουμε, βγάζουν cross platform παιχνίδια τα αγνοούμε. Για τίποτα δεν είμαστε! 😁
 

Πάντως φαίνεται ωραίο παιχνιδάκι με πολύ ξυλίκι. Μακάρι να πάει καλά και στο Switch.


PS.Μου ήρθε σήμερα το Civ VI. Έχοντας διαβάσει πολύ καλά reviews (για το gameplay φυσικά, τα γραφικά και ειδικά σε Civ δεν έχουν σημασία) σε σχέση με του PC, βλέπω από εδώ και μπρος την γυναίκα να με βγάζει με την μάνικα από την τουαλέτα... 😂

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 hours ago, RedAlert539 said:

Κάτσε να πάρω ένα τηλ τον Phil να του μιλήσω λίγο. Θα του πω: "Τι θα γίνει με αυτό το XCloud και το Switch πια; Δεν πρόκειται να ηρεμήσει ο Malthador. Κάνε κάτι!!!". Θα σε ενημερώσω για την απάντηση που θα μου δώσει😉.

Βολεύομαι πάντως και με το να ανακοινώσουν Game Pass για το NSw. Λουκούμι θα μου κάτσει τώρα που φόρτωσα δυο χρόνια συνδρομή!

2 hours ago, dekulinkgr said:

Εγω θα ελεγα mansα2κ οτι το pc της ubisoft παιζει να ειναι απο τις χειροτερες που εγω εχω παρακολουθησει.Kαι γενικα η φετινη Ε3 μεγαλη απογοητευση.

Ελπιζω πραγματικα να σωσει την κατασταση η nintendo σημερα.Αρκει να μην ειναι σαν την περσυνη Ε3 και να αφιερωσει μιση ωρα σε εναν τιτλο(animal crossing).

Λογικα σημερα θα μαθουμε release dates για luigis mansion,animal crossing(αν και υπαρχει εντονη φημολογια οτι δεν θα βγει φετος),links awakening(τον νοεμβρη πονταρω εγω ιδια μερα με τα pokemon).

Eγω αυτο που θελω ειναι shadow drop το hollow knight 2 😀 .Δεν θα με χαλαγε βεβαια και mpt αλλα προτιμω το hollow knight.

Tωρα πιστευω θα δουμε και κατι σε mario odyssey,ειτε dlc ή sequel.

Εγώ θέλω shadow drop το Link's Awakening και μετά θα είμαι ευτυχισμένος.

3 minutes ago, non-serviam said:

PS.Μου ήρθε σήμερα το Civ VI. Έχοντας διαβάσει πολύ καλά reviews (για το gameplay φυσικά, τα γραφικά και ειδικά σε Civ δεν έχουν σημασία) σε σχέση με του PC, βλέπω από εδώ και μπρος την γυναίκα να με βγάζει με την μάνικα από την τουαλέτα... 😂

Εγώ δεν αγγίζω ούτε για αστείο Civilization μετά το III. Έχω τραυματικές εμπειρίες, το πιο πολύωρο session που έχω κάνει ever ήταν με το CivIII. Μακριά κι αγαπημένοι και σίγουρα δεν θα το δοκίμαζα στη θέση σου, εκτός κι αν θες να χωρίσεις.

Επεξ/σία από Malthador
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Malthador είπε

Βολεύομαι πάντως και με το να ανακοινώσουν Game Pass για το NSw. Λουκούμι θα μου κάτσει τώρα που φόρτωσα δυο χρόνια συνδρομή!

Εγώ θέλω shadow drop το Link's Awakening και μετά θα είμαι ευτυχισμένος.

Εγώ δεν αγγίζω ούτε για αστείο Civilization μετά το III. Έχω τραυματικές εμπειρίες, το πιο πολύωρο session που έχω κάνει ever ήταν με το CivIII. Μακριά κι αγαπημένοι και σίγουρα δεν θα το δοκίμαζα στη θέση σου, εκτός κι αν θες να χωρίσεις.

Από το 2 και μετά έχω παίξει ότι έχει βγει σε base η expansion. Επιβάλλεται λοιπόν να "δοκιμάσω" και την portable έκδοση. Για αυτό όμως και θα παίξει στην τουαλέτα: κάλυψη απόκρυψη! 😂🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακριά από civ παιδιά οδοί είστε με γυναίκα, παιδιά και λοιπά. Κατά τα άλλα θέλω μια μικρή παρουσίαση του Fire emblem three houses και όχι τίποτα εκτεταμένο γιατί είναι day one αγορά έτσι και αλλιώς και δεν αργεί να έρθει. Θέλω σίγουρα καλή παρουσίαση Astral chain και γιατί όχι, αποκάλυψη bayo 3. Κατά τα άλλα και εγώ θέλω shadow drop links awakening αλλά μπορούμε να κάνουμε όνειρα. 

Από εκεί και πέρα δεν έχω ιδέα τι να περιμένω. Όλα παίζουν και θα ήθελα πολύ να υπάρχει κάποιο τρανταχτό νέο για xenoblade chronicles X2 (με shadow drop το πρώτο ΧCX) όπως και επίσης αποκάλυψη του shin megami tensei V. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, non-serviam είπε

Δεν έχει κανένας να πει ένα θετικό για το γεγονός ότι θα βγει το νέο Doom πάλι στο Switch? Ειδικά έτσι ψιλό άκλαφτο που πήγε σε πωλήσεις το πρώτο;
Δεν βγάζουν cross platform παιχνίδια γκρινιάζουμε, βγάζουν cross platform παιχνίδια τα αγνοούμε. Για τίποτα δεν είμαστε! 😁
 

Πάντως φαίνεται ωραίο παιχνιδάκι με πολύ ξυλίκι. Μακάρι να πάει καλά και στο Switch.


PS.Μου ήρθε σήμερα το Civ VI. Έχοντας διαβάσει πολύ καλά reviews (για το gameplay φυσικά, τα γραφικά και ειδικά σε Civ δεν έχουν σημασία) σε σχέση με του PC, βλέπω από εδώ και μπρος την γυναίκα να με βγάζει με την μάνικα από την τουαλέτα... 😂

Έχω γράψει 45 ώρες και κάθε βράδυ συνέβαινε το κλασσικό ακόμη ένα turn και περνούσαν 3 ώρες 0χ0αχ0α0χ0αχ το έχω ευχαριστηθεί τρελά! Όπως είπαν και τα παιδιά είναι "ναρκωτικό"!! 

Επεξ/σία από retard20
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Malthador είπε

Εγώ θέλω shadow drop το Link's Awakening και μετά θα είμαι ευτυχισμένος.

Link's Awakening launches September 20th. (Amazon JP leak)

Φημολογείται το Cadence of Hyrule για shadow drop, θα πάρεις την δόση σου μετά μουσικής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το game που περιμένω όσο τίποτα άλλο στο Switch(και ο βασικός λόγος που πήρα την κονσόλα) είναι το MP4. Γνωρίζοντας ότι θα είναι απών και από την φετινή Ε3 λοιπόν περιμένω να δω νέα για τα Daemon X Machina και Astral Chain. Από ΄κει και πέρα ότι νέο ανακοινωθεί καλοδεχούμενο😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...