Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, duende είπε

απο αυτα στελνει κανενα Ελλαδα limited editions?

Ναι ολα αυτα ανεφερα έστελναν, εκτος απο game και shopto που σταματησανε να στέλνουν εξωτερικό προς το παρών επειδή τους ειχαν ριξει almost το site οταν ειχαν κομμάτια διαθέσιμα. 

Καλιστα θα υπάρχουν διαθέσιμες εκδόσεις μελλοντικα αλλα οταν βγάζει limited με gameboy steelbook exclusive to EU δεν μου φαίνεται και πολύ παράλογο αυτό που γίνεται.. Παράλογο είναι που δεν δίνουν steelbook και στο Αμερικα για να ειναι ολοι happy.. Εδω στο Mario maker 2 δίνουν steelbook όπου είναι Exclusive στο Nintendo.uk store και στο Game.co.uk..

Επεξ/σία από Prospector8
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον κολέκτορα του astral chain  τον πήρα από το game.co.uk και πέρασε κανονικά. Το links awakening χλωμό το βλέπω να το βρούμε πουθενά. 

Μου κάνει εντύπωση πάντως και του astral chain και του awakening δεν το έχει βάλει ακόμα το amazon.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάω με groupακι apo reddit switch collectors στο discord και περιμένουν την Zelda limited kai Astral Chain απο Amazon.uk απο πανω σαν τα κορακια... Αν μάθω κάτι θα το αναφέρω fast εδω αλλα να έχετε το νου σας 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά και εγώ σαν το κοράκι περιμένω από πάνω και το κοιτάω τρεις φορές την μέρα :P

Δλδ από τύχη να την βρούμε διαθέσιμη. Είναι και κόσμος που στην κυριολεξία κοιτάει ανά λεπτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας φτασουν και στα 500, δε θα αλλαξει η ζωη κανενος για μια συλλεκτικη εκδοση. αν κατσει, εχει καλως, αν οχι whatever. εγω θελω να λιωσω το παιχνιδι, κριμα να μη βγαινει νωριτερα να το ευχαριστηθουμε στις διακοπες..

για την ωρα εγω λιωνω με το hollow knight, πρεπει να ειμαι καπου στα μισα..μετα θα πιασω και το megaman 11 που εχω παρατησει στη μεση. ελπιζω να βγει το blasphemous συντομα, αλλιως με βλεπω να υποκυπτω στο bloodstained..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μην ανησυχείτε, τώρα που θα λείπω εκτός υπολογιστή σε μια δουλειά θα ανέβει παντού!

Ο νόμος του Μέρφυ και εγώ για εσάς δουλεύουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν πάει έτσι ρε φίλε και εγώ τώρα κάθομαι οπότε δεν θα το βρω, μετά που θα πέσω για ύπνο θα μπει σε 1-2 site και το βράδυ που θα δουλεύω θα μπει στα υπόλοιπα. :(

Επεξ/σία από Grim Ripper
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Malthador είπε

Δεν μιλάμε για «καπέλο» εδώ. Μιλάμε για αισχροκέρδια. Είναι ένα πράγμα να σου βάζουν καπέλο από τα €30 στα €40 (δηλαδή αύξηση της τάξης του 33% για τον έναν ή τον άλλο λόγο) και ένα εντελώς διαφορετικό να αισχροκερδούν ανεβάζοντας πουλώντας για €20 κάτι που αξίζει 10€ (100% αύξηση δηλαδή).

Η base τιμή του DmC HD Collection είναι €30 και κάθε τόσο βγαίνει σε έκπτωση στα €19 και κάτι. Οι άνθρωποι είναι απλά ανεκδιήγητοι.

Σου κάνει εντύπωση αυτό όταν ήδη έχουμε δει στο Switch εν έτει 2017 περιπτώσεις όπως Syberia 1 & 2 (παιχνίδια 2002 & 2004 αντίστοιχα) να ζητάνε 30 ευρώ για το καθένα ενω στο PC παίζουν χρόνια τώρα σε bundles του μονόευρου μαζί με άλλα 10 παιχνίδια?

Εμένα δυστυχώς καθόλου...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα, εδω καθαρα mobile σκουπιδαριο που ειναι δωρεαν σε android/ios τα χρεωνουν ταληρα και δεκαρικα..τεσπα. δε προκειται να αλλαξει αυτο, απλα προσπερναμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό δεν πρόκειται να αλλάξει δυστυχώς όντως παιχνίδια που τα βρίσκεις δωρεάν κάποια δε κινητό είναι με πληρωμή και αρκετά ακριβά μάλιστα όπως και παιχνίδια όπως syberia που ανέφερε κάποιος πάνω σε pc τα έχω πάρει σε τιμές 1 και 2€ αλλά πολλά ακόμη και σε ps xbox είναι ακριβά απλά μερικά τα τσιμπάνε λίγο παραπάνω στο switch. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η μεγαλύτερη αισχροκέρδια που έχω πετύχει πάντως στο Switch είναι το Deponia. Για όσους δεν γνωρίζουν και για να μην μακρυγορώ ορίστε κάποια links:

https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-Switch/Deponia-1544877.html

https://store.playstation.com/en-gr/search/deponia?emcid=pa-st-165919 

Με λίγα λόγια στο Switch έχει βγει μόνο το πρώτο παιχνίδι της σειράς (από τα 4) και κοστίζει 40e όσο δηλ όλη η τετραλογία στο PS4(!). Κάτι τέτοιες περπτώσεις είναι που σε κάνουν να τραβάς τα μαλλιά σου.....

Επεξ/σία από RedAlert539
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...