Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

έρχονται δυο νέα μοντέλα Switch...

https://www.gamespot.com/articles/report-new-nintendo-switch-models-are-now-in-produ/1100-6467763/

Επεξ/σία από sotirisl
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν πρόκειται να το βρούμε πουθενά, ε;

Edit: Στο ebay ήδη έχουν αρχίσει να τα ανεβάζουν...

 

Επεξ/σία από Grim Ripper
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά θα το βρούμε, γιατί με αγχώνετε έτσι βραδιάτικα! :P

Ποια limited edition της Nintendo δεν έφτασε στα ράφια σε επαρκή αριθμό μέχρι τώρα;

Ακόμα και το NES Mini που είχαν βγάλει όλοι πλερέζες ξαναστοκαρίστηκε παντού.

Για τα πρακτικά και το Media Markt το είχε ανεβάσει το μεσημέρι για κανά μισάωρο, δεν έκανα παραγγελία γιατί πραγματικά πιστεύω ότι μέσα στις επόμενες μέρες θα είναι σε όλες τις μεγάλες αλυσίδες και σε 2-3 ακόμα σκρουτζομάγαζα οπότε και θα το παραγγείλω από κάποιο που να με βολεύει καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Μια που θυμάμαι άνετα ήταν το fire emblem fates όπου έγινε ο χαμός μιας και ήταν όλα τα παιχνίδια σε ένα cartridge και κατέληξε σε scalping. Άλλη που θυμάμαι είναι του bravely default. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, duende είπε

ασε να πεσει λιγο το hype μετα απο τοσα χρονια αναμονης και να δουμε..μεχρι στιγμης διαβαζω σε σχολια για αρκετα bugs και καποιοι γραφουν οτι εχει σκαμπανεβασματα το gameplay σε ps4..το οποιο ειναι περιεργο μιας και δε μιλαμε για κανενα 3d παιχνιδι με τρελες απαιτησεις...αλλα αν ισχυει με κανει να εχω επιφυλαξεις ποσο καλα θα τρεχει στο switch..σιγουρα θα βγαλουν καποιο patch, αλλα μετα απο τοσα χρονια αναπτυξης θα περιμενα παραπανω.. αν ισχυουν ολα αυτα

αυτό για τα bugs μπορώ να το πω και εγώ, έχει μπόλικα και είμαι ακόμη στην αρχή με map completion 20% περίπου. Οκ κάποια είναι cringy, πχ ενα haircut με μακρύ μαλλί (μπορεις να κάνεις cosmetic αλλαγές στην Miriam) έχει physics "οτι να ναι" - κίνηση αλλοπρόσαλλη, και φαίνεται να κουνιέται σαν μανιασμένο πατσαβούρι όταν δείχνει την Miriam στους διαλόγους - δεν νομίζω πως αυτή ήταν η πρόθεση των devs. :P 

Ή το άλλο πχ, loot που κανει phase μέσα στο "έδαφος" και δεν μπορείς να το πάρεις και κάτι τέτοια χαζά. 

Δεν είναι τέλειο το παιχνίδι, του λείπει polish, αλλά οι λάτρεις του είδους θεωρώ πως θα το αγαπήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, MetalPrime είπε

αυτό για τα bugs μπορώ να το πω και εγώ, έχει μπόλικα και είμαι ακόμη στην αρχή με map completion 20% περίπου. Οκ κάποια είναι cringy, πχ ενα haircut με μακρύ μαλλί (μπορεις να κάνεις cosmetic αλλαγές στην Miriam) έχει physics "οτι να ναι" - κίνηση αλλοπρόσαλλη, και φαίνεται να κουνιέται σαν μανιασμένο πατσαβούρι όταν δείχνει την Miriam στους διαλόγους - δεν νομίζω πως αυτή ήταν η πρόθεση των devs. :P  

Ή το άλλο πχ, loot που κανει phase μέσα στο "έδαφος" και δεν μπορείς να το πάρεις και κάτι τέτοια χαζά.  

Δεν είναι τέλειο το παιχνίδι, του λείπει polish, αλλά οι λάτρεις του είδους θεωρώ πως θα το αγαπήσουν. 

απλως, μετα απο 4 χρονια developement και 5μιση εκατομμυρια, θα περιμενε κανεις πιο ολοκληρωμενο τελικο προιον..εγω θα ακυρωσω για την ωρα και θα το τσιμπησω οταν πεσει στο 20ρικο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ένα 20άρικο το πρώτο DmC για το NSw, στην ίδια τιμή που αγοράζεις τα τρία πρώτα στις άλλες κονσόλες. Γελάνε και τα πετραδάκια.

Capcom, εγγύηση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, Malthador είπε

Ένα 20άρικο το πρώτο DmC για το NSw, στην ίδια τιμή που αγοράζεις τα τρία πρώτα στις άλλες κονσόλες. Γελάνε και τα πετραδάκια.

Capcom, εγγύηση.


Να θες να τους δωσεις τα λεφτα σου αλλα αυτοι να μην θελουν με τις κινησεις που κανουνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε


Να θες να τους δωσεις τα λεφτα σου αλλα αυτοι να μην θελουν με τις κινησεις που κανουνε.

Τα εχουμε πει 100 φορες. Θα ειχαν χεστει στο ταληρο αν ειχαν ιδιες τιμες. Οτι παιχνιδι βγαινει εχει καπελο στο switch και εκτος αυτου η τιμη δεν πεφτει ποτε ενω βλεπεις σε Ps4 την τιμη να πεφτει γρηγορα. 

Εντωμεταξυ ειμαι ακομα στην αναζητηση της limited του LA....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
7 minutes ago, james9tito said:

Τα εχουμε πει 100 φορες. Θα ειχαν χεστει στο ταληρο αν ειχαν ιδιες τιμες. Οτι παιχνιδι βγαινει εχει καπελο στο switch και εκτος αυτου η τιμη δεν πεφτει ποτε ενω βλεπεις σε Ps4 την τιμη να πεφτει γρηγορα.

Δεν μιλάμε για «καπέλο» εδώ. Μιλάμε για αισχροκέρδια. Είναι ένα πράγμα να σου βάζουν καπέλο από τα €30 στα €40 (δηλαδή αύξηση της τάξης του 33% για τον έναν ή τον άλλο λόγο) και ένα εντελώς διαφορετικό να αισχροκερδούν ανεβάζοντας πουλώντας για €20 κάτι που αξίζει 10€ (100% αύξηση δηλαδή).

Η base τιμή του DmC HD Collection είναι €30 και κάθε τόσο βγαίνει σε έκπτωση στα €19 και κάτι. Οι άνθρωποι είναι απλά ανεκδιήγητοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, james9tito είπε

Εντωμεταξυ ειμαι ακομα στην αναζητηση της limited του LA....

εσυ και ο υπολοιπος πλανητης..πολυ φοβαμαι πως δε θα ανταποκριθει η N στη ζητηση και θα εχουμε τα ιδια με το νες μινι..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, duende είπε

εσυ και ο υπολοιπος πλανητης..πολυ φοβαμαι πως δε θα ανταποκριθει η N στη ζητηση και θα εχουμε τα ιδια με το νες μινι..

Και εγώ αυτό φοβάμαι, μάλλον την έβαλαν και σε πολυ χαμηλή τιμή σε λίγο θα πωλείται από ιδιώτες 200€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...