Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόνο εγώ έχω ξενερώσει που το Ni No Kuni δεν θα έρθει ανανεωμένο στο switch; Το είχα πρώτη επιλογή για το switch αλλά μου φαίνεται πως θα το πάρω στο pc.

Επίσης τα νέα χαρακτηριστικά που έχουν προσθέσει στο dragon's quest XI με έχουν ψήσει για αγορά και έχει αρχίσει η λίστα αγοράς να μεγαλώνει επικίνδυνα παρόλο που το έχω παίξει.

Μετά την Ε3 και τα gameplay's στη λίστα έχουν προστεθεί σίγουρα για day1 τα:

  • L.A (limited edition)
  • Pokemon (20 χρόνια παίζω)
  • Fire Emblem (έχει γίνει ήδη αγοραστεί και αναμένεται) 
  • Spyro Trilogy  ( σε handled mode θα είναι απόλαυση)
  • και ίσως το DQXIS (jrpg lover)

Όσον αφορά τα DMX, NMH3, Astral Chain & Secret of Mana τα βλέπω για το 2020 στη συλλογή μου μιας και χρόνος δεν παίζει, εκτός και αν παίξει καμία limited edition που να αξίζει τα λεφτά της.

Υ.Γ Αν περισσεύει χρόνο σε κανέναν δέχομαι μετά χαράς μισάωρα, δίωρα κτλ ίσως και κανά ευρώ για τυρόπιτα 😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Dreyar είπε

Μόνο εγώ έχω ξενερώσει που το Ni No Kuni δεν θα έρθει ανανεωμένο στο switch; Το είχα πρώτη επιλογή για το switch αλλά μου φαίνεται πως θα το πάρω στο pc.

Επίσης τα νέα χαρακτηριστικά που έχουν προσθέσει στο dragon's quest XI με έχουν ψήσει για αγορά και έχει αρχίσει η λίστα αγοράς να μεγαλώνει επικίνδυνα παρόλο που το έχω παίξει.

Μετά την Ε3 και τα gameplay's στη λίστα έχουν προστεθεί σίγουρα για day1 τα:

  • L.A (limited edition)
  • Pokemon (20 χρόνια παίζω)
  • Fire Emblem (έχει γίνει ήδη αγοραστεί και αναμένεται) 
  • Spyro Trilogy  ( σε handled mode θα είναι απόλαυση)
  • και ίσως το DQXIS (jrpg lover)

Όσον αφορά τα DMX, NMH3, Astral Chain & Secret of Mana τα βλέπω για το 2020 στη συλλογή μου μιας και χρόνος δεν παίζει, εκτός και αν παίξει καμία limited edition που να αξίζει τα λεφτά της.

Υ.Γ Αν περισσεύει χρόνο σε κανέναν δέχομαι μετά χαράς μισάωρα, δίωρα κτλ ίσως και κανά ευρώ για τυρόπιτα 😋

Ανταλλάσω Super Mario Odyssey με ενα 10ώρο στη δουλειά.

Πέρα από την πλάκα, και αυτά που λές για 2019 εμένα δε μου φαίνεται ότι θα τα προλάβω όλα επομένως και εσύ ευνοημένος είσαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα το Minecraft Story Mode - Season 2. Παρότι δεν έχω σκοπό να το παίξω άμεσα, πρέπει με το ζόρι να το βάλω στο Switch και να κατεβάσω το υπόλοιπο 80% του παιχνιδιού, γιατί σε μερικές μέρες οι σερβερ του κλείνουν. Για πείτε μου ξανά πόσο τέλειο είναι το gaming σήμερα και πόσο γαμάτα θα είναι όταν τα έχουμε όλα ηλεκτρονικά!

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Limited Link's Awakening 

https://www.game.co.uk/en/m/legend-of-zelda-links-awakening-limited-edition-2388628

80€ σας βγαίνει περίπου, για όποιον δεν μπορεί να περιμένει να το φέρουν στην Ελλάδα όπου θα έχει 90-99€ σίγουρα. 

  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, ikaruga24 είπε

Το έχω ήδη digital. 

Δεν είχα καμία αμφιβολία 😋. Απλά έλεγα ότι θα σε ενδιαφέρει και η physical έκδοση.

Επίσης μία γραφική αναπαράστση επερχόμενων κυκλοφοριών

2019-2020.jpg

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Prospector8 είπε

Limited Link's Awakening 

https://www.game.co.uk/en/m/legend-of-zelda-links-awakening-limited-edition-2388628

80€ σας βγαίνει περίπου, για όποιον δεν μπορεί να περιμένει να το φέρουν στην Ελλάδα όπου θα έχει 90-99€ σίγουρα. 

Έχουν όριο όμως μέχρι 2 κιλά και δεν στέλνουν collectors γενικότερα, λες να μου το στείλουν αν το παραγγείλω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω και γνωστούς αλλά δεν θέλω να τους βάλω σε διαδικασία αποστολής μιας και ελλάδα σπάνια έρχονται. Στην τελική έχω "σπίτι" (shop&ship) οπότε ίσως βάλω τη διεύθυνση που μου δίνουν αυτοί και θα πληρώσω κανένα 1οάρικο παραπάνω. Το κακό είναι πως δεν έχει ανέβει και σε κάποιο amazon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά υπάρχει και το forward που σου στέλνουν δέματα από αγγλία δλδ μπαίνουν ενδιάμεσοι σου δίνουν αγγλική διεύθυνση το παραλαμβάνουν και μετά στο στέλνουν στην δικιά σου διεύθυνση. Φυσικά με πρόσθετο κόστος όλα αυτά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ανχωνεστε υπερβολικά. Δεν νομίζω να υπάρχει Limited που να ειναι πάνω απο ενα κιλο.. Ολη Αμερική απο το Game παρήγγειλε πάντως και τωρα που μιλάμε δυστηχως έγινε και sold out.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...