Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 hour ago, -WISE- said:

Φυσικά και έχει σημασία. Μιλάμε για ένα παιχνίδι που έχει βγει 6 χρόνια πριν και η νιντέντο έχει δώσει ελάχιστο effort και αυτό μόνο και μόνο για να το κάνει συμβατό με την πλατφόρμα της. Δηλαδή γιατί να μην κυκλοφορήσει το GRID του 2019; Σκέφτομαι με το πονηρό μου μυαλό ότι πρέπει να κάνει παππάδες στον τεχνικό τομέα και στο πετσόκομα για να καταφέρει να το μεταφέρει στο Switch.
Bασικά μιλάμε για ένα παιχνίδι του 14 που τιμολογείται στα 35 δολάρια... Τι άλλο επιχείρημα θες; :P

 

H Nintendo δεν έχει καταβάλει καμία προσπάθεια αφού δεν είναι δικό της. 

Υποψιάζομαι πως και το τελευταίο να προσπαθούσαν να βγάλουν το τελικό αποτέλεσμα μάλλον κάτι αντίστοιχο θα ήταν οπότε δεν ξέρω πόση διαφορά θα έκανε. 

Επίσης υποψιάζομαι πως είχε και λιγότερο ρίσκο αυτή η κίνηση. 

Η τιμή για κάτι που βγαίνει πρώτη φορά στην πλατφόρμα και ας είναι πιο παλιό καλή μου φαίνεται. 

Έχουμε δει άλλωστε επανεκδόσεις, όχι μόνο στο Switch, με μεγαλύτερες αρχικές τιμές. 

Γενικά για κάποιον που θέλει ένα παιχνίδι στο είδος και δεν το έχει παίξει δεν βλέπω το λόγο να τον πειράξουν τα υπόλοιπα εφόσον το τελικό αποτέλεσμα του αρέσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με πήραν τηλ από το πλαίσιο, μου είπαν παρέλαβαν το zelda και θα το στείλουν. 😁

Επεξ/σία από Grim Ripper
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις με πήραν και εμένα από Πλαίσιο. Όποτε παραλαμβάνω και από αυτούς κανονικά. Αν δεν ενδιαφερθεί φίλος για τη μια από τις δυο θα πάει σε όποιον δεν πρόλαβε, ξαναλέω χωρίς καπέλο (είμαι επαρχία βέβαια, ´Αρτα) αλλά θα τη βρούμε τη λύση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, shodan είπε

Μόλις με πήραν και εμένα από Πλαίσιο. Όποτε παραλαμβάνω και από αυτούς κανονικά. Αν δεν ενδιαφερθεί φίλος για τη μια από τις δυο θα πάει σε όποιον δεν πρόλαβε, ξαναλέω χωρίς καπέλο (είμαι επαρχία βέβαια, ´Αρτα) αλλά θα τη βρούμε τη λύση. 

3-4 ευρώ να έχουν τα μεταφορικά. Πολύ γύφτος θα πρέπει να είναι κάποιος για να σου πει κάτι δηλαδή. 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To LA εχει οντως θέματα με frame drops με το καλημέρα. Είναι κρίμα για ενα τόσο δουλεμένο τίτλο. Ομως δεν ειναι θέμα στο gameplay.

Πολύ όμορφο, πολύ καλή δουλειά, δεν ήθελα να κοιμηθώ το βράδυ και να πάω δουλειά το πρωί.

Εντύπωση μου έκανε οτι τα buffs, rupies, εχθροι κτλ είναι ακριβως στα ίδια σημεία, με ίδιες αξίες. Μιλάμε για ενα όμοιο παιχνίδι με δουλεμένα γραφικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, SoFGR said:

Ολα μια χαρα με τις Αμαζονες, στειλανε  Παρασκευη και ηρθε σημερα πριν λιγη ωρα,  οριακα κατω απο τα 120 ευρω τωρα που εγινε το refund στην καρτα :)

Καλοριζικο!

Στις γωνιες ειναι χτυπηματα αν διακρινω καλα; Αν ναι, να δουμε ποτε επιτελους θα εχει σοβαρες συσκευασιες το Amazon...Τοσα χρονια επιχειρηση και συσκευαζει τα προιοντα σαν να αποστελονται στην επομενη γωνια απο αυτους...

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με πήραν από το Πλαίσιο (ούτε που θυμόμουν ότι είχα βάλει παραγγελία) και μου είπαν αύριο να περάσω να παραλάβω την συλλεκτική του LA, στα €89,90.

Όμως, περιμένω να παραλάβω από το Public στα €79,90. Εάν τελικά παραλάβω από το Public, θα πω σε κάποιον από εδώ μέσα (ο οποίος ΔΕΝ θα έχει παραλάβει ήδη μία συλλεκτική από αλλού και ΔΕΝ θα τη θέλει για scalping) να πάει να παραλάβει στο Πλαίσιο αντί εμού στην προνομιακή τιμή των €150!!!!11

j/k, σιγά μην πέσω κάτω από €200!

Επεξ/σία από Malthador
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Γερμανός την τίμησε την προπαραγγελια επίσης (αλλη μια εχω παρει απο εκει το RDR2 ultimate edition η οπως λεγοταν), θα το στειλει αυριο σε εμένα αλλα δεν με βλεπω να το ξεκιναω αν δεν παω end-game borderlands. :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα με πήραν από Πλαίσιο. 

 

Ούτε θυμάμαι ότι είχα βάλει preorder... 

 

Οποιος θέλει με 150,00 € είναι δικιά του 😢😋!!!!!! 

 

Τώρα το πήρα digital και έχει ήδη κατέβει. Δεν θα μπω καν στον κόπο να πάω να παραλάβω και ας αν είναι σχετικά  δίπλα μου το πλαίσιο... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν με εχει παρει κανενας και εχω βαλει παραγγελία σε 3-4 καταστήματα. το πλαισιο μόνο με ειχε παρει και μου είχε δώσει ένα άκυρο απο εδώ έως απέναντι. εάν κάποιος έχει κλεισμένη και δεν την θέλει / θα την πάρει απο κάπου αλλού θα την ήθελα. αυτά.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To amazon IT με χρέωσε για το Zelda σήμερα (kudos σε αυτόν που το ανάφερε και πρόλαβα να πάρω), το public μου ακύρωσε την 2η παραγγελία που είχα κάνει στα 90€ αλλά η 1η στα 80€ είναι "Σε εκτεταμένη αναζήτηση", σε περίπτωση που δεν παραλάβω (ή που παραλάβω αλλά αποφασίσω να την δώσω) θα ενημερώσω για να την δώσω στην τιμή που την πήρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και πάνω που έλεγα ότι τέλος οι αγορές για αυτόν τον μήνα μετά το ποστ του Malthador με τους αργεντίνικους κωδικούς σκάει αυτό 

4 ώρες πριν, james9tito είπε

Χτες το πηρα 5 ευρω στο ps4 και μου εμειναν και 15 ευρω στην τσεπη , σιγα μην πληρωσω την φορητοτητα καπελο. 

χτυπάτε αλύπητα 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βγηκε το puzzle quest the legend returns! 😍😁 εννοειται το αγορασα πριν προλαβω να πω "αγαπη γυρισα"

http://www.nintendolife.com/news/2019/09/puzzle_quest_is_back_and_its_launching_today_exclusively_on_nintendo_switch

ειχα ριξει τρελα ξενυχτια στο psp και το 360, αυτο εχει και εξτρα!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...