Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, najinblue3 είπε

Εγω ειδα οτι ειναι τραγικο στο dock και καλυτερο handheld. Θα το παιρνα για κανα casual game αλλα το εριξα ακυρο τελικα για full price δεν αξιζει ουτε για πλακα 

Να πω την αλήθεια δεν το δοκίμασα  dock.40αρι δεν το.συζηταμε.δεν είναι κάτι καινούργιο.αλλα έχει διασκέδαση το άτιμο.για μένα είναι κατορθωμα αυτό.. .που να φανταζόμουν ότι θα παιζα overwatch σε portable συσκευή .όλα ήταν μούφα στην αρχή.μπλα μπλα δεν το σηκώνει δεν θα το φέρουμε στην κονσόλα κτλπ.μολις είδαν τις πωλήσεις μια χαρά ήρθε στην κονσόλα και το απολαμβάνεις κιόλας.δεν είδα κάτι αρνητικό και ούτε με χάλασε κάτι.handled πάντα.ουτε τα 30 frames καταλαβαίνω στην μικρή οθόνη να ειναι αρνητικο.και να φανταστείς στο PC τα shooter  τα παίζω 144. 60 με χαλάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 ώρες πριν, najinblue3 είπε

Εγω ειδα οτι ειναι τραγικο στο dock και καλυτερο handheld. Θα το παιρνα για κανα casual game αλλα το εριξα ακυρο τελικα για full price δεν αξιζει ουτε για πλακα 

 

Να μην πολυλογούμε. Αν έπαιζες σε λαμπάτη, ότι ανάλυση και να είχε δεν θα είχες πρόβλημα. 

Στις LCD του σήμερα που το scaling είτε είναι monitor είτε τηλεόραση (λιγότερο) το resolution πονάει και τζούζει, γιατί απλά το scaling είναι τραγικό.

Ακόμα και στην ips του switch στις 7", το scaling είναι scaling. 

Έχουνε fixed/native resolution πως το λένε δηλαδή.

PC 101 λέγεται αυτό, πριν τα Light Shafts.

Στην οθόνη του Lite θέλω να ακούσω απόψεις πως παίζει.

Θα είναι πολύ καλύτερο - αλλά πόσο?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dock το ειδα το πρωι και ειναι πραγματικα τραγικο. Στο lite θα ειναι σιγουρα καλυτερο απο το og λογω μικροτερης οθονης. Δε ξερω γιατι αλλα τα χρωματα φαινονται πολυ χαλια και μου φανηκε πολυ κακο το performance. Εγω το συγκρινω με το ps4, με την pc εκδοση δε γινεται συγκριση με τπτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, najinblue3 είπε

Dock το ειδα το πρωι και ειναι πραγματικα τραγικο. Στο lite θα ειναι σιγουρα καλυτερο απο το og λογω μικροτερης οθονης. Δε ξερω γιατι αλλα τα χρωματα φαινονται πολυ χαλια και μου φανηκε πολυ κακο το performance. Εγω το συγκρινω με το ps4, με την pc εκδοση δε γινεται συγκριση με τπτ.

Άσε το performance στην άκρη.

Η θολούρα μας ενδιαφέρει.

Με το PC δεν συγκρίνεται προφανώς καμία έκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Baldur's Gate Trilogy/Icewind Dale/Planescape: Torment, έπαιξε κάποιος κάποιο από αυτά να μας πει πως παίζουν στο Switch σε φορητό mode; Είναι σπάσιμο νεύρων ή αξίζουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

όντως πολύ καλή τιμή χωρίς επιστροφές και @@διες πώς και το έπαθαν;

 

θα τσίμπαγα ένα lite για τη γυναίκα, αλλά δυστυχώς είμαι σε περίοδο που πρέπει να συγκρατηθώ 

 

ας βάλουν και σε παιχνίδια να γίνει η σωστή φάση 

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 minutes ago, NobodyRankXV said:

Και το μοντέλο του 2019 ίδια τιμή

Στο OG μοντέλο δίνουν και 35 ευρώ credit για το eshop να ξέρετε, έχει μέσα download voucher. Δηλαδή βγαίνει 271-35=236 ευρώ. Εξαιρετική τιμή. 

Επίσης πολύ καλές εκπτώσεις και στα games. 

Ψήνω ένα Lite στα 155 χωρίς ΦΠΑ, αλλά είναι λίγο υπερβολή. 😛

Επεξ/σία από Malthador
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, Malthador είπε

 Επίσης πολύ καλές εκπτώσεις και στα games. 

α έβαλαν κι εκεί; δεν ειδα, είχε πεσει το site τους 

 

εδιτ στα παιχνίδια δεν βλέπω κάτι το ιδιαίτερο, με εξαίρεση ίσως το zelda, τα υπόλοιπα καλύτερα να πάω να τα πάρω από κάνα μικρότερο μαγαζί τύπου gaming galaxy ή gamestation που έχουν και πιο φιλικό προσωπικό/εξυπηρέτηση από τις αλυσίδες.. 

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...