Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
11 minutes ago, non-serviam said:

Με μια νέα γύρα πυρηνικών πιστεύω θα στρώσουν πάλι. 😂😋

Πάντως την συλλεκτική δύσκολα να την βρεις σε φυσιολογική τιμή. Θυμάμαι που είχε φύγει αρκετά γρήγορα για την τιμή της τότε.

Τους έστειλα email με κλάψα. Τους είπα ότι τη θέλω για δώρο Χριστουγέννων για το γιο μου. 😢

Ελπίζω να πιάσει! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, Inside X είπε

Για πόσο θα είναι το deal του Kώτσο για το lite? Με έπιασε με τα βρακιά κάτω εερρ σε δύσκολη εβδομάδα. :D 

Μέχρι σήμερα το βράδυ στις 21:00.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Malthador είπε

Μου ήρθε λίγος εμετός επάνω. Αντί να αντιγράψει η Δύση την Ιαπωνία (με εξαίρεση τα πίξελς στις τσόντες, εννοείται), αντιγράφουν οι προοδευτικοί τους συντηρητικούς. Τραγικό.

δυστυχώς φίλε έτσι πάει το πράγμα, θα πέσει και το τελευταίο κάστρο στο τέλος για όσους δεν θέλουμε pc-sjw λογοκρισία στη διασκέδασή μας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, logistoulis είπε

δυστυχώς φίλε έτσι πάει το πράγμα, θα πέσει και το τελευταίο κάστρο στο τέλος για όσους δεν θέλουμε pc-sjw λογοκρισία στη διασκέδασή μας 

Στην χώρα του VR-virtual sex EXPO, ναι αυτό είναι περίεργη είδηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κρατηθηκα με ολο τον χαμο του lite και ας ημουν αρνητικος οταν το βγαλανε.τα σχολια οτι ειναι καλητερο για handled χρηση με καναν και αφαιρεσα απο την καρτα μου 192 ευρω.το ανοιγω τωρα και θα σας πω σε σχεση με το παλιο τι παιζει

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προβλημα..προσπαθω να συνδεσω το λογαριασμο μου στο lite και επειδη εχω βαλει 2 step security μου ζηταει κωδικο google authenticator.ολα καλα μεχρι εδω.βαζω κωδικο authenticator.και λεει δεν ειναι σωστος.τι κανουμε; ουτε απο το κινητο μπορω να μπω στον λογαριασμο μου. Back up κωδικοι δεν υπαρχουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν θυμάμαι καλά αλλά νομίζω κάπου στη διαδικασία για το 2 step verification έλεγε ότι αν χάσεις πρόσβαση στο authenticator και χάσεις και τους 8 κωδικούς που σου δίνει το authenticator, δεν υπάρχει τρόπος να έχεις πρόσβαση στο account. 

IMG_20191017_203641.jpg

Επεξ/σία από Deghinsea
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Deghinsea είπε

Δεν θυμάμαι καλά αλλά νομίζω κάπου στη διαδικασία για το 2 step verification έλεγε ότι αν χάσεις πρόσβαση στο authenticator και χάσεις και τους 8 κωδικούς που σου δίνει το authenticator, δεν υπάρχει τρόπος να έχεις πρόσβαση στο account. 

IMG_20191017_203641.jpg

Τελικα με chat online στο αμερικανικο support αφερεσε το 2 στεπ σε δευτερολεπτα αφου του εδωσα το birthday.αφου τραβιεμαι μονος μου με τους κωδικους απο το απογευμα που το εφερα

Επεξ/σία από chrisgewrgi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Τελικα με chat online στο αμερικανικο support αφερεσε το 2 στεπ σε δευτερολεπτα αφου του εδωσα το birthday.αφου τραβιεμαι μονος μου με τους κωδικους απο το απογευμα που το εφερα

Μεγάλη φόλα πάντως. Να γυρίζεις σπίτι μες την χαρά να καείς, και να κάθεται τέτοια μαλακία... 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...