Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδιά είναι και ο Κωτσόβολος στο σκρουτζ, και εμένα σήμερα μου ήρθε mail από σκρουτζ για πολλά προιόντα από το wishlist μου εκει πέρα και τα περισσότερα είναι από Κωτσόβολο, τώρα το αν ακολουθούν και οι υπόλοιποι (που κάτι τέτοιο γίνεται) είναι άλλο θέμα, όπως και να έχει δεν είναι λίγο off-topic?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, darkmatinee είπε

δεν μπορώ να πω ότι έχω αποφασίσει αν θα δώσω κάποια ευκαιρία σε αυτό το παιχνίδι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 hour ago, james9tito said:

Εγω γιατι δεν βλεπω τις "καλες τιμες" που λετε, αν εξαιρεσουμε την κονσολα?

Αυτή τη στιγμή στους περισσότερους τίτλους, ο Κωτσόβολος είναι ο φθηνότερος στο skroutz στις τιμές με τα μεταφορικά μέσα. Συν του ότι δεν μιλάμε για σκρουτζομάγαζο, αλλά για αλυσίδα με πρόγραμμα επιβράβευσης, δόσεις κοκ με ότι συνεπάγονται αυτά. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, darkmatinee είπε

Αυτό δεν έχει βγει; Γιατί το έχει για προ-παραγγελία;

 

Ψήνομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Mpiftekis είπε

Αυτό δεν έχει βγει; Γιατί το έχει για προ-παραγγελία;

Ψήνομαι

αύριο είναι η κυκλοφορία του εγώ δυστυχώς για μια μέρα το πήρα απ αλλού και προπλήρωσα. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Malthador είπε

Ψήνω ένα Lite στα 155 χωρίς ΦΠΑ, αλλά είναι λίγο υπερβολή. 😛

Και εγώ ψήνω το κανονικό, έχουμε κανέναν να γλυτώσουμε το ΦΠΑ; 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Έριξα μια παραγγελία για το Ring Fit Adventure, έχω ένα πιστωτικό στα €35, θα συμπληρώσω άλλα €30 και θα κάνω γυμναστική. Μια χαρά.

Παίζει πουθένα στο internet η συλλεκτική με Baldur's Gate/IWD/NWN/PS:T; Οι προπαραγγελίες ήταν μέχρι τον Αύγουστο, υπάρχει σε κανένα κατάστημα;

----------------------------------------------

SWITCH PORT OF 'TOKYO MIRAGE SESSIONS #FE' (ENCORE) TO BE CENSORED IN JAPANESE RELEASE, FOLLOWING REPORTS OF WESTERN CENSORSHIP

Μου ήρθε λίγος εμετός επάνω. Αντί να αντιγράψει η Δύση την Ιαπωνία (με εξαίρεση τα πίξελς στις τσόντες, εννοείται), αντιγράφουν οι προοδευτικοί τους συντηρητικούς. Τραγικό.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, darksider13 είπε

Προσφορές από Κωτσόβολο μόνο για σήμερα οποίος δεν πήρε ακόμα το switchακι

FB_IMG_1571301633465.jpg

FB_IMG_1571301628125.jpg

Ρε παιδια μην βάζετε τέτοια. Δεν παίζουν φράγκα. 

images (1).jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Malthador είπε

Έριξα μια παραγγελία για το Ring Fit Adventure, έχω ένα πιστωτικό στα €35, θα συμπληρώσω άλλα €30 και θα κάνω γυμναστική. Μια χαρά.

Παίζει πουθένα στο internet η συλλεκτική με Baldur's Gate/IWD/NWN/PS:T; Οι προπαραγγελίες ήταν μέχρι τον Αύγουστο, υπάρχει σε κανένα κατάστημα;

----------------------------------------------

SWITCH PORT OF 'TOKYO MIRAGE SESSIONS #FE' (ENCORE) TO BE CENSORED IN JAPANESE RELEASE, FOLLOWING REPORTS OF WESTERN CENSORSHIP

Μου ήρθε λίγος εμετός επάνω. Αντί να αντιγράψει η Δύση την Ιαπωνία (με εξαίρεση τα πίξελς στις τσόντες, εννοείται), αντιγράφουν οι προοδευτικοί τους συντηρητικούς. Τραγικό.

Με μια νέα γύρα πυρηνικών πιστεύω θα στρώσουν πάλι. 😂😋

 

Πάντως την συλλεκτική δύσκολα να την βρεις σε φυσιολογική τιμή. Θυμάμαι που είχε φύγει αρκετά γρήγορα για την τιμή της τότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...