Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

26 λεπτά πριν, papp0us είπε

Μια χαρα φαίνονται τα γράμματα στο Fire Emblem, και δε με λές και αετό :P 

κοίτα αν έχεις κανά αστιγματισμό υπερμετροπία η ότιδήποτε άλλο σε στραβωμάρα σε πληροφορώ ότι δεν φαίνονται και τόσο καλά :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
10 minutes ago, chek2fire said:

κοίτα αν έχεις κανά αστιγματισμό υπερμετροπία η ότιδήποτε άλλο σε στραβωμάρα σε πληροφορώ ότι δεν φαίνονται και τόσο καλά :P 

Δεν ξέρω για το FE, αλλά το Zelda φαίνεται κομπλέ, δεν έχει πρόβλημα στο διάβασμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 hour ago, Fulgore said:

Ανεβηκαν και τα review του Luigis Mansion

https://www.metacritic.com/game/switch/luigis-mansion-3?ref=hp

Τα δύο προηγούμενα (ειδικά το Dark Moon που το ξαναπαίζω αυτό τον καιρό) είναι από τα πιο fun games ever. Βγάζουν απίστευτο γέλιο ειδικά στις στιγμές που ο Luigi χέζεται πάνω του. Είναι από τα games που τα παίζεις με τα παιδιά σου για να λιώνετε στα γέλια. 

Δεν περιμένω τίποτα λιγότερο από το LM3. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Malthador είπε

 

Ειμαι με το χερι στο κουμπι για να ριξω προπαραγγελια για το παιχνιδι.

Απλα εχω κολλησει στο αν θα δωσω τα παραπανω χρηματα για το Steelbook απο GAME ή οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
31 minutes ago, Fulgore said:

Ειμαι με το χερι στο κουμπι για να ριξω προπαραγγελια για το παιχνιδι.

Απλα εχω κολλησει στο αν θα δωσω τα παραπανω χρηματα για το Steelbook απο GAME ή οχι.

Έχεις switch?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Malthador είπε

Τα δύο προηγούμενα (ειδικά το Dark Moon που το ξαναπαίζω αυτό τον καιρό) είναι από τα πιο fun games ever. Βγάζουν απίστευτο γέλιο ειδικά στις στιγμές που ο Luigi χέζεται πάνω του. Είναι από τα games που τα παίζεις με τα παιδιά σου για να λιώνετε στα γέλια. 

Δεν περιμένω τίποτα λιγότερο από το LM3. 

Είναι εξίσου καλό, μπορεί και καλύτερο.Εχω παίξει αρκετές ώρες από χθες και πραγματικά δε μπορώ να ξεκολλήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, GeorgeMan είπε

Έχεις switch?

Τωρα στις γιορτινες εκπτωσεις θα παρω.

Το θεμα ειναι ομως οτι η εκδοση με το Steelbook αργοτερα δεν θα ειναι διαθεσιμη οπως τωρα,αλλιως δεν θα κοιταζα τοσο νωρις για αγορα του συγκεκριμενου τιτλου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Τωρα στις γιορτινες εκπτωσεις θα παρω.

Το θεμα ειναι ομως οτι η εκδοση με το Steelbook αργοτερα δεν θα ειναι διαθεσιμη οπως τωρα,αλλιως δεν θα κοιταζα τοσο νωρις για αγορα του συγκεκριμενου τιτλου.

Αν σου αρέσουν οι μαλακιούλες, με τρεις λίρες ακόμα παίρνεις και ένα τετραδιάκι μαζί. 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Malthador είπε

Τα δύο προηγούμενα (ειδικά το Dark Moon που το ξαναπαίζω αυτό τον καιρό) είναι από τα πιο fun games ever. Βγάζουν απίστευτο γέλιο ειδικά στις στιγμές που ο Luigi χέζεται πάνω του. Είναι από τα games που τα παίζεις με τα παιδιά σου για να λιώνετε στα γέλια. 

Δεν περιμένω τίποτα λιγότερο από το LM3. 

 

Θα το χαρακτήριζες σαν εύκολο παιχνίδι για νεότερες γενιές και όχι για μας τους omgskillz; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 minutes ago, chill said:

Θα το χαρακτήριζες σαν εύκολο παιχνίδι για νεότερες γενιές και όχι για μας τους omgskillz; 

Δεν έχω παίξει το τρίτο game, αλλά ναι, σε γενικές γραμμές είναι εύκολα στο να περνάς τις πίστες, δύσκολα στο να μαζέψεις όλα τα collectibles. 

18 minutes ago, Bojomojo said:

Καλησπερα παιδια 

Απο Skull & Co site παραγγελια εχει τελωνειο?

Εξαρτάται. Αν η παραγγελία έχει CIF άνω των 22 ευρώ μπορεί να περάσει. 

Επεξ/σία από Malthador
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, chill είπε

 

Θα το χαρακτήριζες σαν εύκολο παιχνίδι για νεότερες γενιές και όχι για μας τους omgskillz; 

Είναι σχετικά εύκολο αλλά όπως λέει και ο Malthador, δύσκολο να μαζέψεις τα collectibles.Ειναι απίστευτα εθιστικό όμως.Ηδη έχω παίξει 8 ώρες από χθες το βράδυ.Διαλλειμα για φαι και λιώσιμο ξανά σε καμιά ώρα.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια είναι σήμερα η φθηνότερη επιλογή για αγορά της κονσόλας από εξωτερικό κι Ελλάδα για αποστολή στη Β. Ελλάδα;

Το σκρουτζ το ξεκινάει από τα 190, ποσό που θεωρώ ψιλομεγάλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...