Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

13 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Σε σχεση με?

Τις δυνατότητες της κονσόλας. Τεσπα, δεν ήταν η εκκίνηση διαμάχης σκοπός, απλά ρώτησα αν γίνεται να βρεθεί στα 160 πχ , κι ας περιμένω καμιά - δυο βδομάδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, qwertyuiop2 είπε

αν γίνεται να βρεθεί στα 160 πχ , κι ας περιμένω καμιά - δυο βδομάδες.

Περιμενεις τις γιορτες μηπως παιξει κατι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Bourdoulas είπε

@lysopaineΌπου είναι πιο φθηνά. Εκτός αν σε ενδιαφέρει να το παίζεις on the go. 

περίπου ίδια τιμή είναι για αυτό κ είμαι σε δίλημμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, lysopaine είπε

περίπου ίδια τιμή είναι για αυτό κ είμαι σε δίλημμα 

Πού είναι περίπου ίδια τιμή το Switch με το Switch lite στο σκρουτζ; ο.Ο

190 έχει το lite και περίπου 290 το κανονικό.

 

Edit: Ωπα, σορρυ λάθος κατάλαβα, μπερδεύτηκα με το παιδί που ρωτάει τιμή για το Switch.

Επεξ/σία από Grim Ripper
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
9 hours ago, qwertyuiop2 said:

Τις δυνατότητες της κονσόλας. Τεσπα, δεν ήταν η εκκίνηση διαμάχης σκοπός, απλά ρώτησα αν γίνεται να βρεθεί στα 160 πχ , κι ας περιμένω καμιά - δυο βδομάδες.

Το θεωρώ απίθανο να το βρεις σε αυτή την τιμή. Ακόμα και στην Black Friday, δεν νομίζω ότι θα παίξει καλύτερη προσφορά από το -20% της προηγούμενης εβδομάδας (στην καλύτερη περίπτωση να παίξει στα 239 με 20% επιστροφή στα προγράμματα επιβράβευσης των τραπεζών). Σε κάθε περίπτωση αξίζει να δώσει κάποιος 70-80 ευρώ παραπάνω για το κανονικό μοντέλο και όχι λιγότερα για το Lite.

Εν τω μεταξύ, τα 190 που λες στο skroutz είναι κατόπιν παραγγελίας, σε ένα μόνο κατάστημα με μισή αξιολόγηση. Δεν το ξέρω το μαγαζί, μπορεί να είναι φερέγγυο, αλλά προσωπικά θα ήμουν επιφυλακτικός.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέλω κυρίως για στρατό και γενικά για handheld. Δε θέλω να ρισκαρω ολόκληρο 300άρι για το ενδεχόμενο καααποτε να μου καπνισει να το συνδέσω τιβι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, chek2fire είπε

κοίτα αν έχεις κανά αστιγματισμό υπερμετροπία η ότιδήποτε άλλο σε στραβωμάρα σε πληροφορώ ότι δεν φαίνονται και τόσο καλά :P 

Συμφωνώ. Εγώ βλέπω σχετικά καλά αλλά με το Fire Emblem αναγκάστηκα να βρεθώ πιο κοντά στην τηλεόραση που και πάλι υπάρχουν στιγμές που δεν διαβάζεις καθαρά αυτά που γράφουν! Πατάω 2 φορές το home button για να κάνει zoom για να μπορέσω να διαβάσω τι γράφει. Ακόμη και σε handheld είναι δύσκολα μερικές φορές να τα διαβάσεις λόγω μικρής οθόνης και πιο χαμηλής ανάλυσης. Είναι από αυτά τα σπαστικά που δεν ξέρω γιατί το κάνουν. Γιατί σε άλλα παιχνίδια δεν ισχύει το ίδιο; Γιατί πολύ απλά μπορείς και τα διαβάζεις. Στο xenoblade 2 είναι πολύ καλό το μέγεθος της γραμματοσειράς. 

Και δεν είμαστε και οι μόνοι. Εδώ υπάρχει και αίτηση για να τα έκαναν πιο μεγάλα τα γράμματα αλλά δεν φαίνεται δυστυχώς να έχει γίνει κάτι εδώ και τόσο καιρό..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 hour ago, qwertyuiop2 said:

Το θέλω κυρίως για στρατό και γενικά για handheld. Δε θέλω να ρισκαρω ολόκληρο 300άρι για το ενδεχόμενο καααποτε να μου καπνισει να το συνδέσω τιβι.

Ειδικά για στρατό ενδείκνυται το μεγάλο NSw. Στο ατελείωτο κωλοβάρεμα του φυλακίου θα συνδέεις το Switch στην τηλεόραση και θα ψοφάτε στο Smash.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Malthador είπε

Ειδικά για στρατό ενδείκνυται το μεγάλο NSw. Στο ατελείωτο κωλοβάρεμα του φυλακίου θα συνδέεις το Switch στην τηλεόραση και θα ψοφάτε στο Smash.

Καλή τύχη να βρεις τηλεόραση της προκοπής(αν βρεις) σε φυλάκιο για να παίξεις Smash. Επίσης αν ήταν Playstation, έστω και παλαιότερο από το 4, με Pro θα είχες περισσότερες πιθανότητες να βρεις άλλους 2-3 να παίξεις. Καθώς οι γνώσεις και τα ενδιαφέροντα του μέσου έλληνα, όσον αφορά το gaming, μέχρι αυτά τα δύο ονόματα φτάνουν.

Επεξ/σία από RedAlert539
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, qwertyuiop2 είπε

Το θέλω κυρίως για στρατό και γενικά για handheld. Δε θέλω να ρισκαρω ολόκληρο 300άρι για το ενδεχόμενο καααποτε να μου καπνισει να το συνδέσω τιβι.

Κυριως για το στρατο που λες θα σε συμβουλευα να μην το παρεις εκει γιατι ποτε δεν ξες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αύριο επιτέλους γυρνάνε τα joycon , πάντως οδύσσεια πέρασαν με αυτή την tnt , 3 φορές χρειάστηκε να μιλήσω γιατί δεν έρχονταν να τα παραλάβουν εδώ στην Σπάρτη γιατί δεν τους ερχόταν ειδοποίηση και στο τέλος ήρθαν από Καλαμάτα να τα πάρουν κ τώρα που ήταν να γυρίσουν τα έστειλαν πρώτα Λάρισα (μάλλον κατά λάθος) για να τα στείλουν Σπάρτη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...