Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαίρομαι που βλέπω ότι και άλλοι εδώ μέσα έχουν OCD. Μου φτιάξατε τη νύχτα! 😅
 

1 ώρα πριν, najinblue3 είπε

Για πες, λες να παρω και το lite? Ειναι απιστευτα πανεμορφο 😍

Το έχω και γαμεί. Με κλειστά μάτια. Λογικά κάνα 150άρι θα φύγει το παλιό σου.

 

1 ώρα πριν, Malthador είπε

Και θα πάρεις και αυτό μαζί εννοείται:

GripCase_Lite_for_nintendo_Switch_lite_p

Κι εγώ αυτό θα έπαιρνα παρόλο που σιχαίνομαι τα Pokemon. Είναι πανέμορφο, αλλά δεν είχε κυκλοφορήσει όταν είχα πάρει το τιρκουάζ σε προσφορά.

Link? (Zelda?)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
29 minutes ago, nkarafo said:

Κατέβασα τα 2 πρώτα. Είναι έγκλημα να μην τα αγοράσεις τώρα που είναι 1,5 ευρώ το καθένα! Τα έπαιζα παλιά σε 386 !

🙂🙂

Κι εγώ τα αγόρασα, impulse αγορά εντελώς. 😕

Θα το κάνω ignore το νήμα μου φαίνεται.

2 minutes ago, non-serviam said:

Link? (Zelda?)

https://skullnco.com/collections/switch-gripcase/products/gripcase-lite-bundle-for-nintendo-switch-lite?variant=31078757826633

Έχω τα τιρκουάζ εγώ.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από τα doom, το generations ultimate είναι σε καλή προσφορά για όποιον θέλει να ξεκινήσει Monster Hunter. Τι λέτε να ανοίξουμε ένα thread με current προσφορές? 

Εδώ μέσα χάνεται η μπάλα 😏

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Πέρα από τα doom, το generations ultimate είναι σε καλή προσφορά για όποιον θέλει να ξεκινήσει Monster Hunter. Τι λέτε να ανοίξουμε ένα thread με current προσφορές? 

Εδώ μέσα χάνεται η μπάλα 😏

Να ανοίξετε γιατί εγώ είμαι και σε 2 group στο facebook και ακολουθώ και το r/nintendoswitchdeals στο reddit, έχω βάλει και από σκρουτζ,bestprice και dekudeals (και amazon,ebay,banggood κτλ για accesories κυρίως) alerts σε wishlist και κάθε μέρα πέφτει και κάτι  και το αγοράζω επομένως δε θέλω και εγώ να τα βλέπω ΚΑΙ εδώ μέσα.

Για πες αξίζει να ξεκινήσω με το generations😋? Είχα παίξει το demo και δε μου γέμισε το μάτι αλλά έχουμε παρόμοιο γούστο και λέω να του δώσω μια ευκαρία(Είδατε;;).

Επεξ/σία από stafftw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
12 minutes ago, stafftw said:

Να ανοίξετε γιατί εγώ είμαι και σε 2 group στο facebook και ακολουθώ και το r/nintendoswitchdeals στο reddit, έχω βάλει και από σκρουτζ,bestprice και dekudeals (και amazon,ebay,banggood κτλ για accesories κυρίως) alerts σε wishlist και κάθε μέρα πέφτει και κάτι  και το αγοράζω επομένως δε θέλω και εγώ να τα βλέπω ΚΑΙ εδώ μέσα.

Άμα φύγουν και οι προσφορές θα βλέπετε μόνο για χαλασμένα joycons και γιατί δεν αξίζει το Luigi's Mansion 3 όμως 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, GeorgeMan είπε

Άμα φύγουν και οι προσφορές θα βλέπετε μόνο για χαλασμένα joycons και γιατί δεν αξίζει το Luigi's Mansion 3 όμως 😛 

Ε, δεν πειράζει από το να τρέφομαι με φακές 2 μήνες καλύτερα αυτό.(Ξέχασες τις φήμες για το switch pro αλλά το αντιπαρέρχομαι)

Υ.Σ. Αντιμετωπίζω πάλι ελαφρό drift στο ήδη επισκευασμένο αριστερό joycon μου προς τα κάτω αυτή τη φορά, ελπίζω να μην συνεχιστεί αν και έχω ακόμα εγγύηση δεν είχα καλή εμπειρία την πρώτη φορα που βίωσα το "service".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, nkarafo είπε

Κατέβασα τα 2 πρώτα. Είναι έγκλημα να μην τα αγοράσεις τώρα που είναι 1,5 ευρώ το καθένα! Τα έπαιζα παλιά σε 386 !

🙂🙂

 

11 ώρες πριν, Malthador είπε

Κι εγώ τα αγόρασα, impulse αγορά εντελώς. 😕

Θα το κάνω ignore το νήμα μου φαίνεται.

 

Εγώ πάντως έκανα την υπέρβαση. Τσίμπησα τα DOOM 1,2 ΚΑΙ 3!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
56 λεπτά πριν, stafftw είπε

Να ανοίξετε γιατί εγώ είμαι και σε 2 group στο facebook και ακολουθώ και το r/nintendoswitchdeals στο reddit, έχω βάλει και από σκρουτζ,bestprice και dekudeals (και amazon,ebay,banggood κτλ για accesories κυρίως) alerts σε wishlist και κάθε μέρα πέφτει και κάτι  και το αγοράζω επομένως δε θέλω και εγώ να τα βλέπω ΚΑΙ εδώ μέσα.

Για πες αξίζει να ξεκινήσω με το generations😋? Είχα παίξει το demo και δε μου γέμισε το μάτι αλλά έχουμε παρόμοιο γούστο και λέω να του δώσω μια ευκαρία(Είδατε;;).

Αν αξιζει? Πλακα με κανεις? Το ΧΧ ειναι ωδη σε ολη τη σειρα, εχει monsters απο σχεδον ολα τα παιχνιδια, εχει 14 οπλα, παρα πολυ content. Εχω κλεισει 400 ωρες νομιζω εχω ακομα πραμα....

Θα ρωτησω τον console mod να μας ανοιξει ενα θεμα για προσφορες 

ενα αρκετα "honest" review να παρεις μια ιδεα

 

Επεξ/σία από najinblue3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Wolfenstein 2 απο Γαλλικο amazon στα 18ευρω με μεταφορικα

https://www.amazon.fr/Nintendo-Wolfenstein/dp/B07D9X6PZG/ref=sr_1_1?__mk_fr_FR=ÅMÅŽÕÑ&keywords=wolfenstein+2&qid=1582709007&sr=8-1

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, najinblue3 είπε

Αν αξιζει? Πλακα με κανεις? Το ΧΧ ειναι ωδη σε ολη τη σειρα, εχει monsters απο σχεδον ολα τα παιχνιδια, εχει 14 οπλα, παρα πολυ content. Εχω κλεισει 400 ωρες νομιζω εχω ακομα πραμα....

Θα ρωτησω τον console mod να μας ανοιξει ενα θεμα για προσφορες 

ενα αρκετα "honest" review να παρεις μια ιδεα

Ευχαριστώ, θα δω και το review και θα αποφασίσω, αν και με μια γρήγορη ματιά δεν είναι στο eshop Ελλάδας προσφορά (ίσως και καλύτερα 🤓)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Malthador είπε

Έχω τα τιρκουάζ εγώ.

 

Σε συνάντησα στην πλαζ 

και φορούσες τιρκουάζ

και φορούσες τιρκουάζ

skullnco gripcase

 

Για τους baby mario του topic που δεν το έπιασαν

 

😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, chill είπε

Σε συνάντησα στην πλαζ 

και φορούσες τιρκουάζ

και φορούσες τιρκουάζ

skullnco gripcase

Για τους baby mario του topic που δεν το έπιασαν

😛 

"Σε περιμένω το άλλο καλοκαίρι κι έχω κρυμμένο στην αμμουδιά ένα αστέρι"

Mario reference😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...