Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τέλος πάντων, για να εκτονωθεί λίγο η κατάσταση πάρτε και μια ανακοινωσούλα:

 

Επίσης όλα τα DOOM αυτή την στιγμή είναι σε heavy discount. 3 euro το DOOM 3 και από 1,5 τα δύο πρώτα. Ξεπουλάει η Bethesda!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, anarchy79 είπε

 Οι εκδόσεις του Minecraft είναι ίδιες? Βρίσκω 3 εκδόσεις για το switch. Διάβασα κάπου ότι μια έκδοση bedrock είναι καλύτερη γιατί θα παίρνει μελλοντικα updates, κάπου που το πούλαγαν το είδα. Ισχύει? Πείτε αν ξέρει κανείς, διότι εγώ εδώ στη Πάτρα βρίσκω μόνο την "κλασσική" έκδοση. Μην την πατήσω . Ευχαριστώ.

Ναι, δεν έχω καταλάβει ποιές είναι οι 3 μάλλον το minecraft switch edition με μπερδεύει και θα βγει και το dungeon αλλά αυτό που λες κλασικό είναι το bedrock δηλαδή αυτό που έχει τα τελευταία updates και μπαίνεις και στους server και έχει και crossplay για να μπορείς να παίξεις παντού το world σου και με όλους από όλα τα platforms (εκτός από ps4 προφανώς).Επομένως αυτή η version είναι η προτιμότερη (καθώς καλύτερη ειναι υπερβολή να πω), από ότι διάβασα είχε βγει παλιότερα ένα switch only version που έπαιζες μόνο με switch players αλλά δεν είναι πια για πώληση.Επίσης είναι και το story mode που δεν είναι κλασικό minecraft είναι της telltale και είναι adventure σε μορφή story mode (πιστεύω καταλαβαίνεις τι εννοεί)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, Malthador είπε

Το game είναι τόσο επαναλαμβανόμενο και μονότονο που στα πάρα πολλά boss δεν ξέρεις τι πρέπει να κάνεις.

Οκ.

Η αλήθεια είναι ότι είναι επαναλαμβανόμενο.Σε όλο το παιχνίδι παίζεις με τον Luigi και τα κουμπιά κάνουν το ίδιο πράγμα.Θα έπρεπε σε κάθε πίστα να αλλάζει η διάταξη των κουμπιών ώστε να προσπαθείς να μάθεις κάθε φορά από την αρχή τον χειρισμό.Επισης δε γίνεται σε όλο το παιχνίδι να βλέπεις τον Luigi.Θα έπρεπε σε κάποιες πίστες να βλέπεις τη Jenna Jameson και τον Johnnie Sin.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση, το τοπικο gamestop τρεχει εκπτωσεις, daemon x machina 25 ευρω τι λετε? Αξιζει? Εχει το pokemon lite 50 ευρω κατω και σκεφτομαι να το παρω -_-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις να το παρεις να το παιξεις,και αν δεν σου αρεσει/δεν σε τραβαει να το πουλησεις.

Σε amazon απο οτι βλεπω παιζει στα 40+ευρω(χωρις μεταφορικα),αρα ειναι αρκετα καλη η τιμη των 25ευρω.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Μπορεις να το παρεις να το παιξεις,και αν δεν σου αρεσει/δεν σε τραβαει να το πουλησεις.

Σε amazon απο οτι βλεπω παιζει στα 40+ευρω(χωρις μεταφορικα),αρα ειναι αρκετα καλη η τιμη των 25ευρω.

Για πες, λες να παρω και το lite? Ειναι απιστευτα πανεμορφο 😍

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο ακριβως το βρισκεις?

Στο Amazon το εχει(χωρις μεταφορικα)στα 199ευρω αλλα λενε για αποθεμα μετα απο 1μηνα.

https://www.amazon.de/dp/B07V29SJ7C?tag=haggle-web-de-21&linkCode=osi&th=1&psc=1&language=en_GB

Αν εχεις και τις 2 εκδοσεις των παιχνιδιων αυτων ειναι οντως πολυ ωραιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Fulgore είπε

Ποσο ακριβως το βρισκεις?

Στο Amazon το εχει(χωρις μεταφορικα)στα 199ευρω αλλα λενε για αποθεμα μετα απο 1μηνα.

https://www.amazon.de/dp/B07V29SJ7C?tag=haggle-web-de-21&linkCode=osi&th=1&psc=1&language=en_GB

Αν εχεις και τις 2 εκδοσεις των παιχνιδιων αυτων ειναι οντως πολυ ωραιο. 

175 απο 225. Σκεφτομαι να το παρω και να σκοτωσω το δικο μου, τωρα ποσο ακριβως παει μεταχειρισμενο δε ξερω. Βασικα περα οτι ειναι απιστευτα ομορφο, μου αρεσουν τα χρωματα στους μοχλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμενα μαρεσει παρα πολυ,αλλα δυστηχως το βγαλανε μονο σε Lite. Η τιμη του που στο αφηνουν ειναι επισης καλη,αρα αν δεν σε πειραζει να μπεις στην διαδικασια πωλησης του δικου σου,go for it.

Να σου θυμισω μονο καλου κακου οτι η συγκεκριμενη εκδοση δεν εχει καποιο παιχνιδι μεσα,ειναι μονο η κονσολα.

Εγω το Switch του Dragon Quest ηθελα αλλα Ελλαδα δεν ηρθε ποτε.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Ερωτηση, το τοπικο gamestop τρεχει εκπτωσεις, daemon x machina 25 ευρω τι λετε? Αξιζει? Εχει το pokemon lite 50 ευρω κατω και σκεφτομαι να το παρω -_-

To Daemon X Machina το έχω καταευχαριστηθεί μέχρι στιγμής. Το θέμα είναι ότι το mecha genre είναι αρκετά niche. Για κάποιον που είναι fan του είδους(όπως εγώ) θα το πρότεινα .Για  τους υπόλοιπους θα ήμουν πιο επιφυλακτικός. Η τιμή του πάντως είναι αρκετά καλή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
6 minutes ago, najinblue3 said:

175 απο 225. Σκεφτομαι να το παρω και να σκοτωσω το δικο μου, τωρα ποσο ακριβως παει μεταχειρισμενο δε ξερω. Βασικα περα οτι ειναι απιστευτα ομορφο, μου αρεσουν τα χρωματα στους μοχλους

Και θα πάρεις και αυτό μαζί εννοείται:

GripCase_Lite_for_nintendo_Switch_lite_p

Κι εγώ αυτό θα έπαιρνα παρόλο που σιχαίνομαι τα Pokemon. Είναι πανέμορφο, αλλά δεν είχε κυκλοφορήσει όταν είχα πάρει το τιρκουάζ σε προσφορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, RedAlert539 είπε

To Daemon X Machina το έχω καταευχαριστηθεί μέχρι στιγμής. Το θέμα είναι ότι το mecha genre είναι αρκετά niche. Για κάποιον που είναι fan του είδους(όπως εγώ) θα το πρότεινα .Για  τους υπόλοιπους θα ήμουν πιο επιφυλακτικός. Η τιμή του πάντως είναι αρκετά καλή.

Μ αρεσει πολυ το genre, αλλα καθε φορα που παιρνω παιχνιδι το παραταω και παιζω monster hunter...Στο ps4 το Sekiro ακομα δεν το επαιξα. Ανοιγω το ps4, event στο world, και ξεχνιεμαι. Και στο switch αν μπω στο XX δε ξεκολαω με τπτ.

Με το ζορι να κανω ενα fortnite γυρο πριν κοιμηθω😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, RedAlert539 είπε

Επίσης όλα τα DOOM αυτή την στιγμή είναι σε heavy discount. 3 euro το DOOM 3 και από 1,5 τα δύο πρώτα. Ξεπουλάει η Bethesda!

Κατέβασα τα 2 πρώτα. Είναι έγκλημα να μην τα αγοράσεις τώρα που είναι 1,5 ευρώ το καθένα! Τα έπαιζα παλιά σε 386 !

🙂🙂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...