Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, logistoulis είπε

Εννοώ ρε παιδί μου είναι βολικό η μέσα στο χαμό θα είναι τελικά ενόχληση; Το κάνει κανείς;

Μετρό Αθήνα δεν ξέρω κατά πόσο θα βολεύει με όλο τον πανικό και την τρέλα. Βέβαια λες θα κάθεσαι, κάτι που προσωπικά δεν έκανα ποτέ στην Ελλάδα. Νέοι είμαστε, ας κάτσει κανενας που να το έχει ανάγκη. Εδώ που είμαι βέβαια που μετακινούμαι με τρένο, είναι ότι καλύτερο. (Αν και ακόμα είμαι στο 3DS, κάποια στιγμή θα γίνει η αλλαγή, αποκλειστικά με το lite).

 

Μακάρι να υπήρχε το switch κάποτε που ήμασταν στον στρατό. Με την δυνατότητα κάτι (έστω μουφα) διπλών, θα ήταν όλα τα λεφτά.

 

Και μιας και ανέφερα το 3DS πάλι, αν κάτσεις και συγκρίνεις το πόσα προσφέρει σε επίπεδο λογισμικού το 3DS και πόσα το Switch, είναι να θες να πας να τους βάλεις φωτιά στα κεντρικά τους στην Ιαπωνία. Βλέποντας και το τι κάνουν με το AC και τα save files σχεδόν έχεις κλείσει εισιτήριο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To 3ds είναι κλασεις ανώτερο δε συγκρίνονται καν, ειδικα η βιβλιοθήκη του είναι απίστευτη και δε νομίζω καμία κονσόλα να το ξεπεράσει 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/2/2020 στις 1:25 ΜΜ, ikaruga24 είπε

Όπως και να έχει, 4 τίτλοι από Platinum με την προσδοκία παραπάνω από 1 να είναι διαθέσιμοι για Switch μόνο κακό δεν το λες. Απλά ελπίζω τα παιχνίδια αυτά να μην είναι επιπέδου transformers. Δεν χρειάζεται να είναι υπερπαραγωγή το καθένα από αυτά επίσης, ας είναι και μικρά. 

Το μελέτησες και ανακοινώθηκε σήμερα. Καινούριο console game transformers "κατ'ελάχιστον" για το Switch.

https://news.tfw2005.com/2020/02/21/tfw2005-coverage-of-hasbro-toy-fair-2020-investor-preview-event-405631

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και θα ανοίξω τα joycon για αλλαγή του shell, υπάρχουν άλλες hardware αλλαγές που θα μπορούσα να κάνω; Έχω αγορασμένη κονσόλα από τις πρώτες παρτίδες, αλλά μέχρι τώρα drift εμφάνισα ελάχιστα (φάση 5-10 φορές να πήγε ο μοχλός δεξιά και μετά τέλος). Αν και έχω παραγγείλει ανταλλακτικά δεν ξέρω αυτό το συγκεκριμένο αν αξίζει να το αλλάξω. Κάτι άλλα fix περί bluetooth κεραιών κλπ θυμάμαι. Με αυτά τι παίζει;

 

2 ώρες πριν, Fulgore είπε

Τετοια παιχνιδια ειναι να παιζεις σε metro :P

Μερακλής! 😋
 

3 ώρες πριν, najinblue3 είπε

To 3ds είναι κλασεις ανώτερο δε συγκρίνονται καν, ειδικα η βιβλιοθήκη του είναι απίστευτη και δε νομίζω καμία κονσόλα να το ξεπεράσει 

Γέροντα πες μου. Ποιο MH είναι το καλύτερο για να παίξω; Σε φορητό μόνο (συμπεριλαμβανομένου και του Vita).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Γέροντα πες μου. Ποιο MH είναι το καλύτερο για να παίξω; Σε φορητό μόνο (συμπεριλαμβανομένου και του Vita).

MH4U στο 3ds, τοσο πολυ content και μαλλον το καλυτερο gameplay εκτος απο το World ΑΛΛΑ αφου εχεις Vita, το freedom unite ειναι ισως το καλυτερο ever αλλα τερμα outdated. Εγω θα προτεινα 4u, και μετα XX στο Switch.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, Deghinsea είπε

Το μελέτησες και ανακοινώθηκε σήμερα. Καινούριο console game transformers "κατ'ελάχιστον" για το Switch.

https://news.tfw2005.com/2020/02/21/tfw2005-coverage-of-hasbro-toy-fair-2020-investor-preview-event-405631

Ένα καλό Transformers game είναι από αυτά που λείπουν(για εμένα) στο Switch. Αμφιβάλλω για το αν θα είναι love letter στους G1 fans όπως το Devastation αλλά ελπίζω να είναι καλό. Παρεμπιπτόντως, δεν ήταν να κυκλοφορήσει και ένα Zoids στην κονσόλα κάποια στιγμή; Τι να έγινε αυτό;

Y.Γ. Κυκλοφόρησε μόνο Ιαπωνία. Typical.....

Επεξ/σία από RedAlert539
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, shadowlike είπε

ενα bundle που παιζει  NINTENDO Switch Console Mariokart 8 Deluxe σε media markt ειναι το παλιο μοντελο η το καινουργιο;

 

Με ενα ψαξιμο που ειχα κανει επειδη ενδιαφερομουν και εγω για αυτο το μοντελο κατεληξα στο συμπερασμα οτι ειναι το καινουριο ..

Αν δεις στο σκρουτζ πολλα μαγαζι το αναφερουν ως 2019.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, shadowlike είπε

ενα bundle που παιζει  NINTENDO Switch Console Mariokart 8 Deluxe σε media markt ειναι το παλιο μοντελο η το καινουργιο;

Αν θες να το αγοράσεις, στον Γερμανό με κάρτα Εθνικής παίρνεις επιστροφή 70€. https://www.germanos.gr/product/nintendo-switch-had-blue-red-joy-con-mario-kart-8-deluxe/20391382/?fname=&fvalue= . Δες στο κουτί ο σειριακός να αρχίζει με XKW και αριθμός μοντέλου HAC-001(-01).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα να παίξω το witcher 3 στο Switch. OK τα γραφικά είναι αυτά που είναι και δεν έχω θέμα αλλά ρε παιδιά η οθόνη του Switch μου φαίνεται πάρα πολύ μικρή για αυτό το παιχνίδι. Δεν με βόλεψε καθόλου και για κάποιον λόγο δεν με βόλεψαν ούτε τα joycons (με το Zelda πχ δεν είχα τέτοια θέματα). 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/2/2020 στις 2:01 ΜΜ, John182 είπε

Αν θες να το αγοράσεις, στον Γερμανό με κάρτα Εθνικής παίρνεις επιστροφή 70€. https://www.germanos.gr/product/nintendo-switch-had-blue-red-joy-con-mario-kart-8-deluxe/20391382/?fname=&fvalue= . Δες στο κουτί ο σειριακός να αρχίζει με XKW και αριθμός μοντέλου HAC-001(-01).

Τα νεα  μοντελα εχουν HAD ως αριθμο, απλα το αναφερω ως σχολιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

Έβαλα να παίξω το witcher 3 στο Switch. OK τα γραφικά είναι αυτά που είναι και δεν έχω θέμα αλλά ρε παιδιά η οθόνη του Switch μου φαίνεται πάρα πολύ μικρή για αυτό το παιχνίδι. Δεν με βόλεψε καθόλου και για κάποιον λόγο δεν με βόλεψαν ούτε τα joycons (με το Zelda πχ δεν είχα τέτοια θέματα). 

Γενικα οταν εχει text μου ειναι κ μενα δυσκολο να διαβασω την οθονη. Εδω στο fortnite με ζοριζει 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...