Προς το περιεχόμενο

Hearthstone: Heroes of Warcraft Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ελα μην τρελαινεστε...θα ισορροπησει το μετα...ειναι τωρα τα aggro στα πανω τους, θα βγουν σε λιγο τα counter tempo decks που τα counterαρουν...π.χ. τρωω πολυ ξυλο απο το aggro dh που παιζεται αυτο το καιρο...δεν προλαβαινω με τιποτα να το ισρροπησω με το priest που επαιζα...ειδα ομως να παιζουν πιο antiagro tempo priest και highlander να τα πηγαινουν καλα...

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 824
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μερικες χρησιμες προτασεις για control που χρησιμοποιω ..

educated elekk - για τους warlock που σου κανουν discard της καρτες το κρατας για το τελος με καμποσα φτηνα spell ..

hecklebot - για cthun το ριχνεις φυσικα αφου μπει στο ντεκ..και καλη τυχη 😛 

showtopper - για paladin και οχι μονο αλλα ειναι ιδικα απαραιτητο για αυτον αν δεν εχεις αλλου ειδους silence π.χ με warrior ..

7 ώρες πριν, xavier είπε

ελα μην τρελαινεστε...θα ισορροπησει το μετα...ειναι τωρα τα aggro στα πανω τους, θα βγουν σε λιγο τα counter tempo decks που τα counterαρουν...π.χ. τρωω πολυ ξυλο απο το aggro dh που παιζεται αυτο το καιρο...δεν προλαβαινω με τιποτα να το ισρροπησω με το priest που επαιζα...ειδα ομως να παιζουν πιο antiagro tempo priest και highlander να τα πηγαινουν καλα...

καλα ο dh ειπαμε αηδια σκετη  ουτε καν να πεις οτι εχει καποιο ενδιαφερον το ματς

το μονο που κανει ειναι να τραβαει και να βαραει ..

.. και στα duel τα ιδια .. εδω εγινε πρωταθλημα και απο οτι ακουσα περναν ολοι dh ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δεν υπαρχει μεγαλυτερη ευχαριστηση να εχεις illucia και να παιζεις tickatus

με εχει σωσει αρκετες φορες 

γενικά highlander priest μου φαινεται καλυτερο απο dragon

βάζεις και μια ooze και εισαι πολυ καλα

Επεξ/σία από πανηλειακός
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, Ghost007 said:

μερικες χρησιμες προτασεις για control που χρησιμοποιω ..

educated elekk - για τους warlock που σου κανουν discard της καρτες το κρατας για το τελος με καμποσα φτηνα spell ..

hecklebot - για cthun το ριχνεις φυσικα αφου μπει στο ντεκ..και καλη τυχη 😛 

showtopper - για paladin και οχι μονο αλλα ειναι ιδικα απαραιτητο για αυτον αν δεν εχεις αλλου ειδους silence π.χ με warrior ..

καλα ο dh ειπαμε αηδια σκετη  ουτε καν να πεις οτι εχει καποιο ενδιαφερον το ματς

το μονο που κανει ειναι να τραβαει και να βαραει ..

.. και στα duel τα ιδια .. εδω εγινε πρωταθλημα και απο οτι ακουσα περναν ολοι dh ...

μια χρησιμη προταση 

μην ακουτε τις συμβουλες του γκοστ

2 hours ago, πανηλειακός said:

δεν υπαρχει μεγαλυτερη ευχαριστηση να εχεις illucia και να παιζεις tickatus

με εχει σωσει αρκετες φορες 

γενικά highlander priest μου φαινεται καλυτερο απο dragon

βάζεις και μια ooze και εισαι πολυ καλα

ετσι γεμιστε τα ντεκς σας με tech cards. θα πατε πολυ μπροστα..... ΝΟΤ🤣

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 λεπτά πριν, privateer είπε

μια χρησιμη προταση 

μην ακουτε τις συμβουλες του γκοστ

ετσι γεμιστε τα ντεκς σας με tech cards. θα πατε πολυ μπροστα..... ΝΟΤ🤣

θελουν priest τα παιδια.

θα παιζουν tickatus και dh και τετοιες π@παριες και θα τους αφησουμε  ετσι...NOT

Επεξ/σία από πανηλειακός
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

και θα κερδισεις dh επειδη εχεις Ooze sure🤣

καλα για τικατους δεν ξερω σε πιο ρανκ εισαστε αλλα εγω δεν εχω δει κανενα. τελειως meme καρτα.

Επεξ/σία από privateer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, privateer είπε

και θα κερδισεις dh επειδη εχεις Ooze sure🤣

σου δίνει ένα πολύ μεγαλύτερο ποσοστό να επιβιώσεις παραπάνω και να το γυρίσεις στο τέλος

αυτό είναι το μόνο σίγουρο και όντως με έχει σώσει

τέλος πάντων από ότι καταλαβαίνω δνε συμπαθείς priest... ούτε και εγώ πάντα μου την έδινε αλλά εδώ και καιρό μου αρέσει για κάποιο λόγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, πανηλειακός said:

σου δίνει ένα πολύ μεγαλύτερο ποσοστό να επιβιώσεις παραπάνω και να το γυρίσεις στο τέλος

αυτό είναι το μόνο σίγουρο και όντως με έχει σώσει

τέλος πάντων από ότι καταλαβαίνω δνε συμπαθείς priest... ούτε και εγώ πάντα μου την έδινε αλλά εδώ και καιρό μου αρέσει για κάποιο λόγο

προσωπικα παιζω ολα τα classes. δεν ειναι οτι δεν συμπαθω τον priest απλα το gameplay του ειναι βαρετο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, privateer είπε

μια χρησιμη προταση 

μην ακουτε τις συμβουλες του γκοστ

ετσι γεμιστε τα ντεκς σας με tech cards. θα πατε πολυ μπροστα..... ΝΟΤ🤣

μη κανεις δυσφημιση στη τεχνη μου ρε :P 

ολα τα λεφτα ειναι να παλευει μια ωρα να σου βγαλει cthun και να τρωει hecklebot και να φευγει ακλαυτος χαχα ...

κατα τα αλλα οπως εχω ξαναπει δεν ειναι το θεμα μου αν χασω η κερδισω αλλα το πως...

εχω 10 χιλιαδες νικες 3000 σχεδον με priest αλλα παιζω επισης ολα τα class

οταν θεωρω οτι εχουν κατι να προσφερουν και δεν ειναι σιχαματα η op που παιζει και η κουτση μαρια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AAECAafDAx4ekALJBooH9gfTCuubA/yjA4SnA5mpA5+pA/KsA4GxA5GxA5i2A5O6A5u6A6+6A8i+A9jCA9vMA97MA5XNA8vNA9fOA+PRA/7RA+LeA/vfA8rhAwAA

ενα highlander priest που ψιλονικαει...μπορειτε να βαλετε και τα legendary του priest αντι του δρακοπακετου...

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, xavier είπε

AAECAafDAx4ekALJBooH9gfTCuubA/yjA4SnA5mpA5+pA/KsA4GxA5GxA5i2A5O6A5u6A6+6A8i+A9jCA9vMA97MA5XNA8vNA9fOA+PRA/7RA+LeA/vfA8rhAwAA

ενα highlander priest που ψιλονικαει...μπορειτε να βαλετε και τα legendary του priest αντι του δρακοπακετου...

 

 

το παλεψα σημερα με priest απο 4 κατεβηκα ως 1 ρανκ αλλα με εριξαν παλι στο 2 ..

με το ζορι να πετυχα απο ενα priest warlock druid warrior -  και στην χειροτερη στιγμη μαλιστα οταν ειχα βγαλει καρτες για αυτους γιατι ειδα οτι ολοι παιζαν με aggro dh hunter κλπ ...

θελει πολυ νερφ η κατασταση γενικα εχει ξεφυγει κατι καρτες απαραδεκτες μεσα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νταξ μας γιναν τα νευρα τσαταλια παλι σημερα ..

πηγα 10+ φορες 1 ρανκ και κανα 2 αστερια τπτ παλι πισω.

φτανω τελικα 1 ρανκ και 3 αστερια αντε λεω μια νικη ακομα και τσουπ tickatus χαμενο παιχνιδι απο χερι γιατι ειχα βγαλει απο το ντεκ το elekk  .. 

και γενικως κουρασε το θεμα και εγκατελειψα πλεον .. και αστους να παιζουν 10 καρτες cost 0 του rogue + combo value κλπ 

τα 0 cost παρε δυο μινιον του παλαντιν και το γελοιο penflinger 

και τα απειρα reload σε ολα τα aggro + του shaman με τα 4 οπλα για evolve  χαρη στην ακομα ποιο γελοια παρε 3 καρτες καθε γυρω με 1 μανα .. "γιατι λογικο το aggro να εχει απειρες καρτες" .. 

και απο την αλλη να εχεις τα λεγομενα "combo" του warrior του warlock κλπ ...

η να σου βγαινει μαγος και να σου παιζει στο 2 μανα lunacy και τρεχα γυρευε μετα τι εχει πανω του ..

ως αποτελεσμα η πρεπει να εχεις ενα κωλο σαν το συντριβανι της ομονοιας για να γλυτωνεις και απο τυχον yogg ..

η πρεπει να παιζεις οτι ποιο σιχαμενο υπαρχει στο παιχνιδι ..

θα μπω και μια αυριο ισα να παρω τα reward και τα λεμε στο επομενο exp μπας και εχει αλλαξει τπτ η εχουν γινει κανα 200 νερφ και σοβαρευτει λιγο το θεμα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα το παλευω ακομα ..ποιο πολυ για τα reward παρα τπτ αλλο..

γιατι οπως ειπα το gameplay γενικως θελει πολλες αλλαγες και πολυ νερφ αλλα τεσπα..

37 lvl στο track αρχισα να περνω τα 200αρια και προσπαθω να τελειωσω και με της νικες του warrior 80 ακομα..

επισης ακουσα οτι πιθανον το μινι σετ που θα βγει θα εχει τα ιδια πακετα με το τελευταιο exp 

οποτε αν εχετε η παρετε πακετα μην τα ανοιξετε ως τοτε ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...