Προς το περιεχόμενο

Digoo Hosa alarm


crossmo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, christoforas78 είπε

Καλημέρα και καλή εβδομάδα.

Στην εφαρμογή (Easy Security) έχω 2 κινητά και εδώ και κάμποσο διάστημα, στέλνει μήνυμα μόνο στο πρώτο. Το έχει αντιμετωπίσει άλλος? Εννοείται έχω κάνει τράμπα τα νούμερα, έχω βάλει άλλα κλπ κλπ. Πάντα στέλνει στο πρώτο κατά σειρά νούμερο

Καλημέρα,

 

Μήπως από κάποια εφαρμογή έχει χαθεί το device;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 342
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 24/5/2021 στις 10:17 ΠΜ, harryTG είπε

Καλημέρα,

 

Μήπως από κάποια εφαρμογή έχει χαθεί το device;

Καλημέρα μαν,

Δεν είμαι σίγουρος ότι καταλαβαίνω τι εννοείς. Μπορεί εγώ να μην ήμουν σαφής. Στις επιλογές τηλεφώνων για ενημέρωση σε περίπτωση ενεργοποίησής του, έχω δύο κινητά. Ο συναγερμός, από πέρσι το καλοκαίρι ενημερώνει το 1ο κατά σειρά νούμερο. Όποιο και να είναι αυτό  

192288851_291536245667020_2849784602781174043_n.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, christoforas78 είπε

Καλημέρα μαν,

Δεν είμαι σίγουρος ότι καταλαβαίνω τι εννοείς. Μπορεί εγώ να μην ήμουν σαφής. Στις επιλογές τηλεφώνων για ενημέρωση σε περίπτωση ενεργοποίησής του, έχω δύο κινητά. Ο συναγερμός, από πέρσι το καλοκαίρι ενημερώνει το 1ο κατά σειρά νούμερο. Όποιο και να είναι αυτό  

192288851_291536245667020_2849784602781174043_n.jpg

Τώρα κατάλαβα. Δουλεύεις με SIM. Νόμιζα μόνο με notifications. Δε μπορώ να σε βοηθήσω σε αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, harryTG είπε

Προφανώς δε γίνεται γιατί η  κάθε εταιρία έχει το δικό της συναγερμό.

Αυτό λέω...αν δεν πάρεις πακέτο συναγερμό και συνδρομή δεν μπορείς να βάλεις το δικό σου σύστημα και να το συνδέσεις με κάποιο κέντρο (με το αντίστοιχο κόστος);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ξέρετε αν γίνεται να απενεργοποιησω τον ήχο που κάνουν οι σειρήνες όταν τον οπλιζω;

 

Επίσης, όταν πάω να τον οπλισω,πάντα μου πετάει μήνυμα ότι κάποια πόρτα είναι ανοιχτή. Αν πριν οπλισω ,πατήσω 1-2 φορες disarm είναι σα να σβήνει η μνήμη και μετά όταν οπλισω όλα καλα. Έτσι είναι και στους δικούς σας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παλικαρια,οποτε οπλιζω τον συναγερμο κατα καπιο περιεργο λογο μετα απο λιγο στην εφαρμογη του κινητου μου δειχνει οτι δεν ειναι οπλισμενος ενω ειναι οπλισμενος κανονικα και δουλευει,γνωριζει κανεις γιατι?ωστε να το κανω να δειχνει σωστα στο κινητο μου?ευχαριστω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, diego-10 είπε

καλησπερα παλικαρια,οποτε οπλιζω τον συναγερμο κατα καπιο περιεργο λογο μετα απο λιγο στην εφαρμογη του κινητου μου δειχνει οτι δεν ειναι οπλισμενος ενω ειναι οπλισμενος κανονικα και δουλευει,γνωριζει κανεις γιατι?ωστε να το κανω να δειχνει σωστα στο κινητο μου?ευχαριστω

 

και σε μένα μεχρι χθες τα ιδια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, diego-10 είπε

ειναι καποια ρυθμιση?

 

αν δεν κανω λαθος , ας μας πουν και τα παιδια , μερικες φορες κολλαει ο σερβερ τους. Εχω 2 ιδιους συναγερμους. Ο ενας λειτουργουσε αψογα ενω παραλληλα ο δευτερος ειχε κολλησει.. Εφτιαξε απο χθες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλησπέρα. Έχω τον   digoo hama Θα ήθελα να ρωτήσω εάν  υπάρχει κάποια συσκευή η οποία να αυξάνει την εμβέλεια από τις παγίδες παράθυρο μέχρι την κεντρική μονάδα του συναγερμού γιατί έχω πολλούς τοιχους και δεν μου πιάνει κάποιες παγίδες που έχω σε απομακρυσμένα παράθυρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Qashqai16 είπε

Καλησπέρα. Έχω τον   digoo hama Θα ήθελα να ρωτήσω εάν  υπάρχει κάποια συσκευή η οποία να αυξάνει την εμβέλεια από τις παγίδες παράθυρο μέχρι την κεντρική μονάδα του συναγερμού γιατί έχω πολλούς τοιχους και δεν μου πιάνει κάποιες παγίδες που έχω σε απομακρυσμένα παράθυρα.

Digoo Rosa. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορώ να συνδέσω τις απομακρυσμένες παγίδες στην Digoo Rosa. Κ να δουλεύουν όλα με την κεντρική μου μονάδα ;; Η θα δουλεύει μόνο η rosa με τις παγίδες;

Στις 31/8/2021 στις 5:48 ΜΜ, βασίλης26 είπε

Digoo Rosa.

Έχω πάρει κ digoo rosa και την χρησιμοποίω σαν εσωτερική σειρήνα.Αν μπορείς να μου πεις την σύνδεση τους που να δουλεύουν όλα μαζί κ με την μονάδα που έχω περάσει άλλες 3 παγίδες ..γιατί κοίταζα για αναμεταδότη αλλά δεν βγάζω άκρη.. σε ευχαριστώ πολύ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...