Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

8 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

Γιατι θελετε να κανετε αναληψη; Φανταζομαι δεν εχετε και τρελο κερδος. Απο περιέργεια ρωταω

δεν θέλω να κανω αναληψη ακομα :P

απλά το ψάχνω και δεν το βρίσκω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ariccc είπε

που παω για να κανω αναληψη τα χρηματα μου , στην καρτα μου?
πρεπει να τα μεταρεψω πρωτα ολα τα κρυπτονομισματα σε ευρω?

Εεε δηλαδή πως αλλιώς θα τα μεταφέρεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο bitstamp η τιμή σήμερα έκανε μια εντυπωσιακή βουτιά σε δευτερόλεπτα, από το 1.53 πήγε στο 1 και πάλι πίσω! Μάλλον κάποια φάλαινα θα πούλησε. Τέτοια peaks δεν είναι πολύ συχνά αλλά τα έχω συναντήσει και αλλού και νομίζω είναι ευκαιρία για κέρδος, αν αφήνετε εντολές αγοράς πολύ πιο κάτω από τη τρέχουσα τιμή. Στο συγκεκριμένο μου έκατσε και αγόρασα στο 1.2, είχα βάλει λίγα κομμάτια όμως δυστυχώς.

xrp.png

Υ.Γ. Παιδιά προσέξτε λίγο το offtopic, υπάρχουν και άλλα treads και clubs στο Insomnia, τόσο για το bitcoin όσο και για τη revolut αλλά και τα altcoins γενικότερα, όπως και γκρουπς στο facebook και βιντεάκια στο youtube που μπορούν να λύσουν πολλές από τις απορίες σας.

Επεξ/σία από eliascm21
  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λιγο προσοχη  ! το κακό ειναι ότι οταν ειναι να πέσει  δεν πέφτει απλά  οπως τα αλλα crypto αυτο γκρεμίζετε πάει στα τάρταρα,

λόγο πολλων δισεκατομμυρίων κυκλοφορίας xrp.. 45 δις κυκλοφορούν,, αλλα 55δις ειναι να διατεθούν στην αγορά μεσο κυκλοφορίας εφοδιασμού,, που περιμένουμε να φταση δηλαδή?  να είμαστε συγκρατημένη λίγο, μην απογοητευτούμε μετα  😉

Επεξ/σία από sharke
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει περίπτωση να σταματήσουν οι μεμέτιδες να αγοράζουν μπιτ λόγο της λύρας και λίγο να πέσει το Μπίτ να δεις που θα πάει το ξρπ στα τάρταρα. Ήδη υπάρχει σημαντική πτώση αυτή την στιγμή. 

Αυτό είναι sky diving

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οταν φτάση  τα 1,000,000,$ το 1 btc και τα 40,000$ το 1 eth 

ίσως να εχει και 5$ το 1 xrp. οπότε τη προτιμάτε να έχετε τοτε?

Επεξ/σία από sharke
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...