Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, FromMyAshesRRR είπε

Το ξέρω, απλά βλέπω καινούρια άτομα και παραπληροφορημένα απολωλότα και πρέπει να φωτίσουμε τον κόσμο. 

@thetiesthatbind

Ναι αλλα ο απο πανω δε το ειδε και γραφει παλι ο,τι να ναι :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

47 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Να μήν απογοητεύεσαι καθόλου, να κοιτάς τις δικές σου ανάγκες και τους στόχους σου. Σκέψου μακροχρόνια και όχι για τώρα σε ένα μήνα πχ. 

Μακροχρόνια σκέφτομαι :)

Απλά αναρωτιέμαι αν τέλος του '23 μπορούν να μου δώσουν την δυνατότητα να μπω στο αυτοκίνητο χωρίς ημερομηνία επιστροφής :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γενσλερ.JPG

https://twitter.com/digitalassetbuy/status/1389609964013072399?s=20

Μας λένε πως το θησαθροφυλάκιο και η FinCen Υπηρεσία Καταπολέμηση οικονομικού εγκληματος θα τους δώσουν τις κατευθύνσεις για τα κρυπτονομίσματα....ακόμη και η ελληνοπωλονή Ψάκη η γραμματέας του Biden, τους υπέδειξε προς το θησαυροφυλάκιο.....μήν ξεχνάτε πως η ταμείας του θησαυροφυλακίου την προσέλαβε η Ριπλ......και μην ξεχνάμε πως το FinCen ήδη απο το 2015 έχει δηλώσει οτι το ΧΡΠ είναι.......currency.......και όχι χρεόγραφο.... Ξυπνάμε παιδιά.....

Επεξ/σία από FromMyAshesRRR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Marizizel είπε

Μακροχρόνια σκέφτομαι :)

Απλά αναρωτιέμαι αν τέλος του '23 μπορούν να μου δώσουν την δυνατότητα να μπω στο αυτοκίνητο χωρίς ημερομηνία επιστροφής :)

Κάθε 1 μηδενικό που προσθέτεις στα τοκεν σου, είναι ένα μηδενικό έξτρα στην ημέρα πληρωμής.

Πχ, αν πάμε στα 10$ 

100χ10

1000χ10

10000χ10 

κοκ 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας λένε πως το θησαθροφυλάκιο και η FinCen Υπηρεσία Καταπολέμηση οικονομικού εγκληματος θα τους δώσουν τις κατευθύνσεις για τα κρυπτονομίσματα....ακόμη και η ελληνοπωλονή Ψάκη η γραμματέας του Biden, τους υπέδειξε προς το θησαυροφυλάκιο.....μήν ξεχνάτε πως η ταμείας του θησαυροφυλακίου την προσέλαβε η Ριπλ......και μην ξεχνάμε πως το FinCen ήδη απο το 2015 έχει δηλώσει οτι το ΧΡΠ είναι.......currency.......και όχι χρεόγραφο.... Ξυπνάμε παιδιά.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

Ναι αλλα ο απο πανω δε το ειδε και γραφει παλι ο,τι να ναι :D

Σε ευχαριστώ που μιλας για λογαριασμό μου. Μην το ξανακάνεις. Θα το κάνω εγώ την επόμενη φορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έλα σαβατόβραδο κερνάω σουβλάκια  xaxaxaxa αν έχετε καμιά πεθερά εύπορη που δέν σας συμπαθεί στείλτε την προς εμένα...και θα την κάνω να σας λατρέψει :P

@Rafa1967 έπρεπε να το δηλώσω οτι είναι παλιό το τουίτ, αλλιώς κάνω και εγώ παραπληροφόρηση όπως είπε ο  @thetiesthatbind

Παλιό άρθρο, 

Ο Chris Giancarlo πρώην πρόεδρος της Επιτροπής διαπραγμάτευσης συμβολαίων μελλοντικής εκπλήρωσης εμπορευμάτων

CFTC...... λέει πως το ΧΡΠ ΔΕΝ είναι χρεόγραφο......

https://www.forbes.com/sites/michaeldelcastillo/2020/06/17/xrp-isnt-a-security-declares-former-cftc-chairman/

 

Gary.jpg

Στην φωτό βλέπουμε τον Chris Giancarlo +Gary Gensler 

 

Επεξ/σία από FromMyAshesRRR
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Έλα σαβατόβραδο κερνάω σουβλάκια  xaxaxaxa αν έχετε καμιά πεθερά εύπορη που δέν σας συμπαθεί στείλτε την προς εμένα...και θα την κάνω να σας λατρέψει :P

@Rafa1967 έπρεπε να το δηλώσω οτι είναι παλιό το τουίτ, αλλιώς κάνω και εγώ παραπληροφόρηση όπως είπε ο  @thetiesthatbind

Παλιό άρθρο, 

Ο Chris Giancarlo πρώην πρόεδρος της Επιτροπής διαπραγμάτευσης συμβολαίων μελλοντικής εκπλήρωσης εμπορευμάτων

CFTC...... λέει πως το ΧΡΠ ΔΕΝ είναι χρεόγραφο......

https://www.forbes.com/sites/michaeldelcastillo/2020/06/17/xrp-isnt-a-security-declares-former-cftc-chairman/

 

Gary.jpg

Στην φωτό βλέπουμε τον Chris Giancarlo +Gary Gensler 

 

Η ευγένεια δεν έχασε ποτέ φίλε frommyashes. Η αγένεια στο τέλος παντα χανει. Σε ευχαριστώ παντως για την επισήμανση σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://forkast.news/sec-ripple-xrp-discovery-ruling-internal-documents/

Αποφασίζομεν και διατάζομεν δώσε τα έγγραφα σου για το μπίτκοιν και το εθέριουμ...... έμμεσα έριξε το τελευωτικό καρφί στο φέρετρο του ΣΕΚ....... δέν βγάζουνε τον μήνα....

image.png.fedfdd0c01136c34f9046c5ec05f2d05.png

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, Rafa1967 είπε

Η ευγένεια δεν έχασε ποτέ φίλε frommyashes. Η αγένεια στο τέλος παντα χανει. Σε ευχαριστώ παντως για την επισήμανση σου

Τι μπορεί να έχει να κερδίσει κάποιος από κάποιον σε ένα φόρουμ ιδού η απορία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry που καταχράζομαι το τοπικ, μια ερωτησούλα 

Σήμερα που πήγα να μεταφέρω τα ΕΤΗ από το Metamask στο Binance, έπαθα σοκ. Σχεδόν 10% προμήθεια για το ΕΤΗ δίκτυο.

Γίνεται μέσω του miner να τα στελνω κατευθείαν στο Binance ? (κάτι μου ειχε αναφέρει ενα μέλος, αλλα δε το ειχα πάρει μαλλον χαμπάρι!)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@thetiesthatbind @Rafa1967 κρατήστε τα ΧΡΠ σας σε ασφαλές μέρος και send me your mother in laws και θα δείτε τί θα κερδίσετε. :D mother in law give away 

Μόλις τώρα, kanesaxo είπε

sorry που καταχράζομαι το τοπικ, μια ερωτησούλα 

Σήμερα που πήγα να μεταφέρω τα ΕΤΗ από το Metamask στο Binance, έπαθα σοκ. Σχεδόν 10% προμήθεια για το ΕΤΗ δίκτυο.

Γίνεται μέσω του miner να τα στελνω κατευθείαν στο Binance ? (κάτι μου ειχε αναφέρει ενα μέλος, αλλα δε το ειχα πάρει μαλλον χαμπάρι!)

 

Ναι, είναι επειδή ανέβηκαν τα % που καταβροχθήζουνε οι Miners απο το validation της συναλλαγής....εάν δέν κάνει κάτι ο Μαλάκας ο Βιτάλικ να μειωθεί το κόσμος της συναλλαγής, βλέπω να τον τρώει το Flare Networks στην στροφή....και έτσι και μπεί και το ADA στο Flare μαζί με το XRP-XLM-Litecoin-Dogecoin.......θα έχει σοβαρό πρόβλημα ο Βιτάλικ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Rafa1967 είπε

Τροπους

Τα περί ηθικής κρατά για τον εαυτό σου. Όταν μάθεις να γραφεις σωστά, θα σου απαντάω και εγώ όπως πρέπει. Μέχρι τότε συνέχισε να κανεις quote τον εαυτό σου :)

10 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

@thetiesthatbind @Rafa1967 κρατήστε τα ΧΡΠ σας σε ασφαλές μέρος και send me your mother in laws και θα δείτε τί θα κερδίσετε. :D mother in law give away 

Ναι, είναι επειδή ανέβηκαν τα % που καταβροχθήζουνε οι Miners απο το validation της συναλλαγής....εάν δέν κάνει κάτι ο Μαλάκας ο Βιτάλικ να μειωθεί το κόσμος της συναλλαγής, βλέπω να τον τρώει το Flare Networks στην στροφή....και έτσι και μπεί και το ADA στο Flare μαζί με το XRP-XLM-Litecoin-Dogecoin.......θα έχει σοβαρό πρόβλημα ο Βιτάλικ. 

Spark tokens υπάρχουν διαθεσιμα πουθενά ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...