Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 ώρες πριν, geoptik είπε

Θεωρω για να ξεκινησει νεα ανοδος θα πρεπει να κινηθει αναλογως και το btc.

Το πιο σωστό εδώ και κάμποσες σελίδες.

Κάποιοι αδυνατούν να καταλάβουν ότι εάν κρασάρει το bitcoin δεν έχει σημασία τίποτα.

Και πανυγηρικά να κερδίσει τη δίκη εάν είμαστε σε bear δε θα έχει καμία επίδραση.

Δεν έχει κανένα νόημα να βλέπεις αναλύσεις , γραφήματα , αλέσιους και λοιπά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

"...είμαι λεύτερος"

25 λεπτά πριν, ryu_hadouken είπε

Το πιο σωστό εδώ και κάμποσες σελίδες.

Κάποιοι αδυνατούν να καταλάβουν ότι εάν κρασάρει το bitcoin δεν έχει σημασία τίποτα.

Και πανυγηρικά να κερδίσει τη δίκη εάν είμαστε σε bear δε θα έχει καμία επίδραση.

Δεν έχει κανένα νόημα να βλέπεις αναλύσεις , γραφήματα , αλέσιους και λοιπά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

@Sakis_SpookyΤο Bitrue με UTC λειτουργεί αλλα δέν έχει κάποια ώρα έστω και ενδεικτικά. 

10:00 UTC --> 13:00 Athens

@geoptik @FromMyAshesRRR @kouskous13

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Sakis_Spooky είπε

10:00 UTC --> 13:00 Athens

@geoptik @FromMyAshesRRR @kouskous13

Ήρωας... Με βλέπω να στέλνω 2 χιλιάρικα στο Bitrue. 

1 ώρα πριν, ryu_hadouken είπε

Το πιο σωστό εδώ και κάμποσες σελίδες.

Κάποιοι αδυνατούν να καταλάβουν ότι εάν κρασάρει το bitcoin δεν έχει σημασία τίποτα.

Και πανυγηρικά να κερδίσει τη δίκη εάν είμαστε σε bear δε θα έχει καμία επίδραση.

Δεν έχει κανένα νόημα να βλέπεις αναλύσεις , γραφήματα , αλέσιους και λοιπά.

Είμαστε σε ένα cetrelized market, γιαυτό εγώ είμαι υπέρ της απεξάρτησης (για να μήν πώ καλύτερα της καταστροφής του μπίτκοιν που δέν ξέρουμε ποιός κρύβετε απο πίσω, ποιός θα πάει φυλακή αμα αύριο το μπίτ πάει στο μηδέν, ΟΛΟΙ μας λένε όμως πως είναι "πολύτιμο" αλλα κανείς δέν μας λέει ΠΟΙΟΣ ΕΠΟΦΕΛΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΛΥΝΟΥΝ ΑΛΓΟΡΥΘΜΟΥΣ...και γιατί μιλάμε για carbon emmissions την ώρα που ένα μηχάνημα μπιτ σπαταλάει 3250WATT την ΩΡΑ)

Κακό πράγμα η παγκοσμιοποίηση. Εάν ο Τιτανικός είχε κλειστά τα ασφάλιστρα δέν θα βυθιζόταν....Γιαυτό μπαίνουμε σε bear market, γιατί δέν έχουμε τα ασφαλιστρα κλειστά. Γιαυτό η κρίση του 2008, γιαυτό μας γονάτισε η Διόρυγα του Σουέζ και το σφηνωμένο πλοίο, γιαυτό κρεμόμαστε απο τα @@ της κίνας κτλ κτλ κτλ .  Ανεξαρτησία και δικλείδες ασφαλίας σε όλα. ΤΩΡΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/9/2021 στις 11:10 ΠΜ, FromMyAshesRRR είπε

image.png.33c68f3b9437ae203d0cd0c423ab3ec5.png

 

Γιά να δούμε....χθές που περίμενα να κάνει το πηδηματάκι για το 0.97-0.98 και να χτυπησει την 200ΕΜΑ δεν το έκανε...ίσως το δούμε σήμερα. 

image.png.8e9cf3991b51d5d7d98b1cde387061f7.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενημερωτικα, οσοι εχετε τα xrp σας στο exodus και δικαιουστε songbird πρεπει πρωτα να βρειτε τη διευθυνση και τη φραση απο το exodus, να κανετε με αυτα import νεο προφιλ στο metamask και τοτε θα τα δειτε.
Απο εκει μπορειτε να στειλετε τα sgb στο bifrost για delegation με πολυ λιγα fees. 
Επειδη παιδευτηκα λιγο μεχρι να καταλαβω τι γινεται, οποιος εχει απορια πειτε μου.

Επεξ/σία από actorius
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, actorius είπε

Ενημερωτικα, οσοι εχετε τα xrp σας στο exodus και δικαιουστε songbird πρεπει πρωτα να βρειτε τη διευθυνση και τη φραση απο το exodus, να κανετε με αυτα import νεο προφιλ στο metamask και τοτε θα τα δειτε.
Απο εκει μπορειτε να στειλετε τα sgb στο bifrost για delegation με πολυ λιγα fees. 
Επειδη παιδευτηκα λιγο μεχρι να καταλαβω τι γινεται, οποιος εχει απορια πειτε μου.

Ευπρόσδεκτη η προσφορά σου. Τι ωραία είναι όταν βοηθά ο ένας τον άλλον.  Καλημέρες σε όλους 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρες… περιμένω το sgb να βγει σε τιμή υπέρ έκπτωσης…κάπου διάβασα ότι το δείχνει στα 0.05$… να αγοράσουμε τσουβάλια γιατί το χρπ μας καθυστερεί πολύ 🥲🥲

1 ώρα πριν, actorius είπε

Ενημερωτικα, οσοι εχετε τα xrp σας στο exodus και δικαιουστε songbird πρεπει πρωτα να βρειτε τη διευθυνση και τη φραση απο το exodus, να κανετε με αυτα import νεο προφιλ στο metamask και τοτε θα τα δειτε.
Απο εκει μπορειτε να στειλετε τα sgb στο bifrost για delegation με πολυ λιγα fees. 
Επειδη παιδευτηκα λιγο μεχρι να καταλαβω τι γινεται, οποιος εχει απορια πειτε μου.

Θα σε έχω υπόψην μου μόλις τα στειλω στο ledger να μου πεις πως θα το κάνω με bifrost…δυστυχως έχασα το κλαιμ όποτε αγοράζω τα τακτοποιώντας στο ledger και ψάχνουμε να βρούμε πως θα τα κάνουμε delegate…

  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, panosbel είπε

Καλημέρες… περιμένω το sgb να βγει σε τιμή υπέρ έκπτωσης…κάπου διάβασα ότι το δείχνει στα 0.05$… να αγοράσουμε τσουβάλια γιατί το χρπ μας καθυστερεί πολύ 🥲🥲

Θα σε έχω υπόψην μου μόλις τα στειλω στο ledger να μου πεις πως θα το κάνω με bifrost…δυστυχως έχασα το κλαιμ όποτε αγοράζω τα τακτοποιώντας στο ledger και ψάχνουμε να βρούμε πως θα τα κάνουμε delegate…

Πάνο μιλάμε με συγκίνησε το ποστ σου.. ..οτι προλάβουμε τότε... 

Ρε συ,  20000 είναι μόνο....δεν νομίζω να βγει τόσο χαμηλά...με 2000 δολλάρια ήδη μπορώ να πάρω 40000.... 1χρπ /0,01511 ΣΓΒ ....θα γίνει της κακομοίρας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, panosbel είπε

Θα σε έχω υπόψην μου μόλις τα στειλω στο ledger να μου πεις πως θα το κάνω με bifrost…δυστυχως έχασα το κλαιμ όποτε αγοράζω τα τακτοποιώντας στο ledger και ψάχνουμε να βρούμε πως θα τα κάνουμε delegate…

Απο ledger σε bifrost δεν ξερω τον τροπο γιατι δεν εχω, αλλα φανταζομαι θα ειναι πολυ πιο απλο, copy τη receive address απο το bifrost και τη βαζεις στο ledger εκει που θα λεει κατι σαν send/withdraw κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μονο εγω δεν βλεπω?

τελικα ειδα με πολυ μικρη καθυστερηση.

3 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

Πάνο μιλάμε με συγκίνησε το ποστ σου.. ..οτι προλάβουμε τότε... 

Ρε συ,  20000 είναι μόνο....δεν νομίζω να βγει τόσο χαμηλά...με 2000 δολλάρια ήδη μπορώ να πάρω 40000.... 1χρπ /0,01511 ΣΓΒ ....θα γίνει της κακομοίρας...

Εισαι εδω? Μας μιλας ακομα... ?

Επεξ/σία από geoptik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά στο Bifrost δεν τα στέλνουμε, γιατί είναι στην ουσία wallet όπως το metamask. Δεν χρησιμοποιεί άλλη διεύθυνση για να γίνει send. Οπότε κάνουμε import για να εμφανιστούν τα Songbird στο wallet. 

btw τo SGB είναι στα 0,37$ αυτη τη στιγμή.

https://www.bitrue.com/trade/sgb_usdt

Επεξ/σία από thomasG4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, geoptik είπε

μονο εγω δεν βλεπω?

τελικα ειδα με πολυ μικρη καθυστερηση.

Εισαι εδω? Μας μιλας ακομα... ?

Στην δουλειά ειμαι, Γιατι να μην σας μιλάω ; Δεν μου δεχόταν την εντολή αγοράς αλλά τσέπωσε 5050 τοκενς και ηρεμισα. 😂 κακό το Φόμο.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...