Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τώρα που το ξανακοιτάω, δέν το βρίσκω περίεργο. 

ΑBC πάει να κάνει. 

Το Α αποτελείτε απο ένα μικρότερο ΑBC

και το C επίσης αποτελείτε απο ένα μικρότερο ΑΒC

image.png.b2a6488da5c4f2c084da88f51fe9c936.png

image.png.e35833ce9e70833e05838698ba38499e.png

image.png.8ac4553c04b74daf68e056e05da64c74.png

image.png.6a153a39264a4fdfe89fdea633cbae62.png

Και για όσους ξεχάσανε, τον οκτώμβριο το περίμενα αυτό, όχι τώρα γιατί θα ήταν πιό επώδυνο απο όσο τώρα. 

Στις 7/10/2021 στις 12:52 ΜΜ, FromMyAshesRRR είπε

Άν κάνει διόρθωση το ακατανόμαστο, τότε θα συναντήσει αντίσταση στο 53κ 50κ 48κ. Δέν νομίζω να μπορέσει να πάει πιό κάτω αν και θα ήταν καλή διόρθωση. Έχει καλή αντίσταση εκεί στο 48κ. 

image.png.54e3f359bfa3447169c87e71f64fea88.png

Για να τα ξαναθυμίσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

18 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Τώρα που το ξανακοιτάω, δέν το βρίσκω περίεργο. 

ΑBC πάει να κάνει. 

Το Α αποτελείτε απο ένα μικρότερο ΑBC

και το C επίσης αποτελείτε απο ένα μικρότερο ΑΒC

image.png.b2a6488da5c4f2c084da88f51fe9c936.png

image.png.e35833ce9e70833e05838698ba38499e.png

image.png.8ac4553c04b74daf68e056e05da64c74.png

image.png.6a153a39264a4fdfe89fdea633cbae62.png

Και για όσους ξεχάσανε, τον οκτώμβριο το περίμενα αυτό, όχι τώρα γιατί θα ήταν πιό επώδυνο απο όσο τώρα. 

Για να τα ξαναθυμίσω

Συμφωνω απολυτα. Θεωρω και εγω οτι ειναι μια διορθωση οπως αυτη του ΜΑΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ. Αν το BTC δεν πεσει κατω απο τα 39Κ ΔΕΝ ακυρωνεται το ανοδικο trend.Μεχρι στιγμης δειχνει οτι θα κλεισει η μερα στα 48Κ που εχει μεγαλη αντισταση. Πιστευω οτι θα ξαναεπισκεφτει τα 42Κ τις επομενες μερες για να μας δωσει μια επιπλεον ευκαιρια αγορας επειδη πιαστηκαμε απροετοιμαστοι για αλλη μια φορα. Αλλωστε πρεπει να μπει χρημα για να ανεβει.Ετσι θα παρουμε κι αλλα XRP (Οσοι εχουν την δυνατοτητα). 

Επισης με το να γινονται συνεχως airdrops που αφορουν το XRP, τα κεφαλαια που θα εμπαιναν στο XRP ΜΟΙΡΑΖΟΝΤΑΙ και ετσι δυσκολευουν την ανοδο. Πολλοι εχουν μετατρεψει τα XRP ΣΕ SGB και σε SOLO για τα airdrops που ερχονται.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Ξέρεις κανείς καμιά θεία να της πουλήσω το κορμί μου για λίγα ΧΡΠ ; 

l may not be as trained as l once was....but l make up for it with enthusiasm and willingness to experiment. ;)

Έχεις πει πολλά πετυχημένα, αλλά αυτό νομίζω μπαίνει στο πάνθεον 😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσά dips να περιμένουμε ακόμη ; Σκέφτομαι να κάνω άλλη μια γερή αγορά αλλά αναρωτιέμαι να περιμένω λίγο ακόμη μεχρι τελος του χρόνου θα πέσει κι άλλο ; Η καλά είναι και τωρα ; Τουλάχιστον το 50% τωρα και το άλλο 50 αν έρθει επόμενο dip ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ διαβάζω στο δίπλα ότι αγόρασαν τα παιδιά, αλλά έτσι όπως τη βλέπω την αγορά δείχνει ψυχρολουσία. Μου φαίνεται ότι ακόμα και τώρα όποιος αγόρασε ψηλά μάλλον αγόρασε.

ΜΟΙΑΖΕΙ να υπάρχει αρκετός πανικός ακόμα. Φοβικά σχόλια.

Είναι λίγο και το σύστημα &το regulation. Ανταλακτήρια και coins καλούνται από ΗΠΑ ή ανταλακτήρια σταματάνε στη Κινα και χρειάζεται να αλλάξουν έδρα.

Χρειάζεται λίγο clarity η φάση γιατί καμια μέρα θα φτιάξουμε εδώ περα το αυπνοςcoin να το πουλάμε μεταξύ μας. Καθένας φτιάχνει και ενα crypto.

Λίγη σταθερότητα ψάχνω τώρα και να δούμε αν δώσουμε σήμα μετά τα Χριστούγεννα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά τα Χριστούγεννα ίσως ανεβεί η αγορά και δεν προλάβουμε , βέβαια έτσι είναι αυτά αν ήξερες από πριν την πορια δεν θα ήσουν εδώ .. θεωρώ αν κάνει άλλο dip θα είναι μεταξύ 22-28dec 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως ετοιμάζομαι για καλές αγορές αυτόν τον μήνα. Ψιλο γέμισε το πουγκί και σιγά σιγά πάει στα κρυπτος που θέλω 🤟

Στο κάτω κάτω είμαι τέρμα long term  

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα άλλα σχέδια για τον απρίλιο/μάιο....δυστυχως τα βλέπω να ακυρώνονται.....χάρην (της ευημερίας τα δικαιώματα των ανθρώπων θα παραβιάζονται που έλεγε η μπενάκη βγενάκη) με τα διάφορα φασιστικά γεγονότα ανα τον κόσμο που θέλουν να μας βάλουν με το ζόρι στους φούρνους να μας εμβολιάσουν και όπως η αυστραλια-αυστρία και γερμανία, απαγορεύουν τους ανεμβολίαστους να είναι "ελεύθεροι" και κάθε 6 μήνες να βάζουν ξανά μπουστάκια στο αίμα τους.

Δέν ξέρω αν θα δούμε μουν...αν όμως δούμε, με βλέπω να φεύγω τελείως απο ευρώπη και να πάω για κανένα φτωχό ασιατικό νησάκι ή χωριουδάκι δίχως πολλά πολλά γιατί στην ΗΠΑ δεν πρόκειτε να με αφήσουν ετσι ευκολα. 

Αν δέν δούμε μουν, αναγκαστικά we are going to have to stand and defend our ground and rights, right where we are...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, shadowfax-1- είπε

Και εγώ διαβάζω στο δίπλα ότι αγόρασαν τα παιδιά, αλλά έτσι όπως τη βλέπω την αγορά δείχνει ψυχρολουσία. Μου φαίνεται ότι ακόμα και τώρα όποιος αγόρασε ψηλά μάλλον αγόρασε.

ΜΟΙΑΖΕΙ να υπάρχει αρκετός πανικός ακόμα. Φοβικά σχόλια.

Είναι λίγο και το σύστημα &το regulation. Ανταλακτήρια και coins καλούνται από ΗΠΑ ή ανταλακτήρια σταματάνε στη Κινα και χρειάζεται να αλλάξουν έδρα.

Χρειάζεται λίγο clarity η φάση γιατί καμια μέρα θα φτιάξουμε εδώ περα το αυπνοςcoin να το πουλάμε μεταξύ μας. Καθένας φτιάχνει και ενα crypto.

Λίγη σταθερότητα ψάχνω τώρα και να δούμε αν δώσουμε σήμα μετά τα Χριστούγεννα.

Αυτο το clarity επιδιωκει και η Ripple και επεσαν τα whilte colar boys να την φανε (ΣΕΚ)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

fortune favours the brave ..

 

 

 

Οι νέες τεχνολογίες κάποτε θα αφομοιωθούν και θα είναι δεδομένες .. ενώ τώρα μπορεί να είναι υπό αμφισβήτηση #xrphold 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για οποιον ενδιαφέρετε..... είναι ανάλογο με το ΝΕΧΟ και έχει έδρα την Εστονία. Βλέπω να μην εχει τις καυτερες μίζες του ΝΕΧΟ. 

https://coinloan.io/earn-interest-on-crypto/

image.png.f20a04e2e6219ac1d8d3bfa19966fcae.png

Επεξ/σία από FromMyAshesRRR
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με είχες πείσει για nexo ρε φίλε και αρχικά ήμουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ δυστακτικός ακόμα και εκεί. Και γενικά τους έβλεπα και σοβαρούς και γιαυτό και άφησα και μου δίνανε nexocoins(βέβαια τα xrp τα έχω τώρα bitrue για το ss του Solo). Βέβαια στο από πάνω σάϊτ βλέπω δεν είναι Locked στη 1st page τα coins. Θα το τσεκάρω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...