Προς το περιεχόμενο

Euroleague TV συνδρομή (Νέο)


sarisn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σκεφτομαι να κανω συνδρομη, αλλα χτες διαβασα πως σε αρκετους κολλουσε και κατεφυγαν σε πειρατικα link για να δουν τον αγωνα, πραγμα που με απετρεψε προσωρινα.

Σημερα πως ειναι η κατασταση? Κολλαει παλι?

Αν ειναι να πληρωσουμε τουλαχιστον να μπορουμε να δουμε τον αγωνα και να μην ψαχνουμε τελευταια στιγμη για πειρατικα Link.

Επεξ/σία από crom251
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, σήμερα η μετάδοση δεν είχε κανένα πρόβλημα. Για χθες αναγνώρισαν ότι είχαν τεχνικό πρόβλημα και ανέφεραν ότι το δουλεύανε. Ας ελπίσουμε ότι ήταν όντως τυχαίο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Στις 10/12/2021 στις 2:26 ΠΜ, Gkostas2007 είπε

Ελπίζω να το έχετε πάρει χαμπάρι την 12μηνη συνδρομή στην EL TV με Τούρκικη ΙΡ και κωδικό DEC50 στα 9€ σύνολο!

Τι είπες τώρα;;; Ισχύει ακόμα άραγε;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, sarisn είπε

Τι είπες τώρα;;; Ισχύει ακόμα άραγε;;;

Ναι ισχύει ακόμα ;) Νομίζω είναι για όλο τον Δεκέμβρη. Φαίνεται έχουν πέσει πολύ οι ανανεώσεις εγγραφές και ξεπουλάνε :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα κι' εγώ από Βουλγαρία 16€ με την έκπτωση 50%. Από Τουρκία δεν μου το έπαιρνε με τίποτα. Δοκίμασα μπόλικα διαφορετικά vpn ακόμα και από διαφορετικά δίκτυα (σπίτι, δουλειά) αλλά μου πέταγε error.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους,

εδω και ενα χρονο με Android Phones εβλεπα κανονικα και μεσω του Chromecast με το Xiaomi Tv Box S στην TV μου

Εδω και περιπου 30 μερες μαυριζει η οθονη καθε 10-15 λεπτα και δεν μπορω να δω.

Ομως απο υπολογιστη και απο το κινητο απευθειας (χωρις το Xiaomi Box) δεν εχω προβλημα.Εχω κανει update το Box χωρις να λυθει το προβλημα.Ξερει κανεις κατι?

Επισης επειδη σκεφτομαι οτι μπορει να φταιει το Box ,ειναι κανεις που να εχει χρησιμοποιησει το Chromecast with Google TV με την euroleaugue? Ξερουμε αν με αυτο παιζει το App της euroleaugue?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 21/12/2021 στις 5:40 ΜΜ, teofross είπε

Καλησπερα σε ολους,

εδω και ενα χρονο με Android Phones εβλεπα κανονικα και μεσω του Chromecast με το Xiaomi Tv Box S στην TV μου

Εδω και περιπου 30 μερες μαυριζει η οθονη καθε 10-15 λεπτα και δεν μπορω να δω.

Ομως απο υπολογιστη και απο το κινητο απευθειας (χωρις το Xiaomi Box) δεν εχω προβλημα.Εχω κανει update το Box χωρις να λυθει το προβλημα.Ξερει κανεις κατι?

Επισης επειδη σκεφτομαι οτι μπορει να φταιει το Box ,ειναι κανεις που να εχει χρησιμοποιησει το Chromecast with Google TV με την euroleaugue? Ξερουμε αν με αυτο παιζει το App της euroleaugue?

Έχω το 3rd Gen Chromecast και παίζει άψογα ενώ με κινέζικο tv box είχα κατά καιρούς κι εγω πολλά θέματα οπότε δεν βλεπω το λόγο το πιο καινούριο να μην παίζει. Όπως παίζεις τώρα, βάζεις να κάνει cast από το κινητό στο built in chromecast ή μπαίνεις από τον browser του box;

Επεξ/σία από renesismotor
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, renesismotor είπε

Έχω το 3rd Gen Chromecast και παίζει άψογα ενώ με κινέζικο tv box είχα κατά καιρούς κι εγω πολλά θέματα οπότε δεν βλεπω το λόγο το πιο καινούριο να μην παίζει. Όπως παίζεις τώρα, βάζεις να κάνει cast από το κινητό στο built in chromecast ή μπαίνεις από τον browser του box;

Το πρόβλημα είναι Με την εφαρμογή euroleage tv.ανοιγει η εφαρμογή παίζει το παιχνίδι με cast στο Xiaomi box και μετά από 15-20 λεπτά μαυρίζει η οθόνη και πρέπει να βγω έξω και κάθε φορά τό ίδιο βιολί.

Επίσης πριν από μερικές ημέρες τελικά αγόρασα το καινούριο Google Chrome with TV remote και κάνει πάλι το ίδιο πρόβλημα.εχει δοκιμαστεί από 4 κινητά android & Έψαξα στο νετ στις αξιολογήσεις τής εφαρμογής euroleage tv και είδα ότι τό έχει πάρα πολύς κόσμος το ίδιο πρόβλημα.

Έκανα επικοινωνία με euroleage support και αφού μου έβγαλαν το λάδι μου είπαν στο τέλος ότι είναι γνωστό σέ αυτούς και το διερευνούν για να το φτιάξουν και μέχρι τότε λένε να βλέπω από λάπτοπ η το τηλέφωνο...

Εγώ βρήκα μόνος μου μια "ας την πούμε λύση" .Κάνω πρώτα "mirror"  το κινητό στο box ή την συσκευή Google Chromecast που πήρα (τζάμπα τελικά) και ανοίγω μετά την εφαρμογή της Ευρωλίγκας  να παίζει.ετσι δεν παρεμβάλλεται το προτοκολο Chromecast και δεν έχει πρόβλημα . παίζει μέχρι τέλους

...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, χρόνια πολλά και καλή χρονιά!

Μια ερώτηση γιατί δεν θυμάμαι. Για ακύρωση συνδρομής μπήκα στο Subscriptions, και έκανα cancel την τρέχουσα συνδρομή. Μου ήρθε και επιβεβαιωτικό email που αναφέρει ότι λήγει στις 14/12/2022. Δεν χρειάζεται πλέον να στείλω και email στο [email protected] σωστά;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...