Προς το περιεχόμενο

Euroleague TV συνδρομή (Νέο)


sarisn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 23/12/2022 στις 8:59 ΜΜ, @X@ είπε

Παιδια σας λαγκαρει και εσας σε PC με full screen ? Μολις μικρυνω λιγο το παραθυρο παιζει κανονικα μετα. Μονο σε full screen ειναι το προβλημα.

Τι μπορει να φταιει?

Δοκιμαζοντας με το Chrome το προβλημα δεν υπαρχει και παιζει κανονικα. Μονο στον Edge λαγκαρει σε full screen.  Ξερει κανενας τι φταιει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 956
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

17/1 ανοίγουν τα εισιτήρια για το F4 στο Κάουνας 19-21 Μαΐου - https://f4tickets.com/
Για συνδρομητές Euroleague TV λέει πως ανοίγουν από 16/1 οι πωλήσεις.

Ψήνομαι να πάρω αλλά φαντάζομαι τα φθηνά θα φύγουν από τις 16.

Επίσης, ξέρει κανείς πως συνήθως γίνεται με τα εισιτήρια των ομάδων? Έχουν ήδη κλεισμένες κάποιες θύρες και άρα η πώληση ξεχωριστών εισιτηρίων θα αφορά τις υπόλοιπες θύρες?

Να κάνω λέτε συνδρομή για να έχω το αβαντάζ να κλείσω από αύριο αντί για μεθαύριο μπας και προλάβω τπτ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Στο μηνιαίο πακέτο, δίνουν 7 ημέρες δωρεάν, αλλά γράφουν πως είναι για νέους χρήστες. Αν κάποιος δεν έχει ενεργό πακέτο και θέλει, ας δοκιμάσει μήπως πάρεις τις 7 μέρες δωρεάν (έχει και διπλή αγωνιστική την επόμενη εβδομάδα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έβαλα το δοκιμαστικό για την eurolegue tv... σε λάπτοπ και κινητό μια χαρά δείχνει, στη τηλεόραση a83j η εφαρμογή είναι με κολλήματα και χάνεται η μπάλα κάποιες φορές όταν γίνεται σουτ ή πάσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Να πούμε ένα μπράβο στην Ευρωλίγκα που αλλαξε το Euroleague.tv, πας να κανεις login απο Smart TV, σε αναγκάζει να βάλεις κωδικό στο euroleague.tv/tv-login και αντι να σε συνδέσει απλά δεν κάνει τίποτα, με αποτέλεσμα να αναγκάζομαι να δω τον αγώνα από το λαπτοπ. Τούρκικη ip με 27€ τον χρόνο και πολλά τους είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Gkostas2007 είπε

Να πούμε ένα μπράβο στην Ευρωλίγκα που αλλαξε το Euroleague.tv, πας να κανεις login απο Smart TV, σε αναγκάζει να βάλεις κωδικό στο euroleague.tv/tv-login και αντι να σε συνδέσει απλά δεν κάνει τίποτα, με αποτέλεσμα να αναγκάζομαι να δω τον αγώνα από το λαπτοπ. Τούρκικη ip με 27€ τον χρόνο και πολλά τους είναι.

Tα ιδια και σε μενα,απο λαπτοπ με πεταει σε login σε μια σελιδα https://www.euroleaguebasketball.net/ οπου εκει δεν δεχεται καν τους κωδικους μου. Για του χρονου ουτε 27 με vpn ,αφου τετοιοι ειναι υπαρχει και πονηρος τροπος..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα , σας ζήτησε και σε σας να αλλάξετε κωδικό πρόσφατα?

Εκανα την αλλαγή και είχα κατεβάσει την εφαρμογή στο box της κοσμοτε και έκτοτε δεν μπορώ να συνδεθώ μέσω της εφαρμογής στην ΤV , μου βγάζει authentication failed . Στο κινητό συνδέομαι μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, zisiskal είπε

Tα ιδια και σε μενα,απο λαπτοπ με πεταει σε login σε μια σελιδα https://www.euroleaguebasketball.net/ οπου εκει δεν δεχεται καν τους κωδικους μου. Για του χρονου ουτε 27 με vpn ,αφου τετοιοι ειναι υπαρχει και πονηρος τροπος..

 

1 ώρα πριν, gatoulis είπε

Καλησπέρα , σας ζήτησε και σε σας να αλλάξετε κωδικό πρόσφατα?

Εκανα την αλλαγή και είχα κατεβάσει την εφαρμογή στο box της κοσμοτε και έκτοτε δεν μπορώ να συνδεθώ μέσω της εφαρμογής στην ΤV , μου βγάζει authentication failed . Στο κινητό συνδέομαι μια χαρά.

Καλησπέρα και πάλι. Μετά από πολλές ευχές για τα σαΐνια της Euroleague:

1. Έχουν κάνει ενοποίηση του EL TV με την Euroleague basketball.net για να μπούμε με τον υπάρχων λογαριασμό πρέπει να κάνουμε forgot password, να μας στείλουν link στο email που έχουμε δηλώσει και να τον κάνουμε reset με νέο....

2. Για την σύνδεση με smart tv κλπ, αφού μου έσπασε τα νεύρα τελικά έκανα πρώτα login με τον νέο κωδικό και αφού συνδέθηκα έγραψα πάλι το euroleague.tv/tv-login και εκεί με άφησε να ξαναβάλω τον κωδικό κ τελικά να κάνει login και στην smart tv.

Γενικα για ακόμα μια φορά τραγικοι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ιδια και εγω χτες ειναι πανηλιθιος ο τροπος που διαχειριζονται το προιον τους. Ειναι η 4η χρονια που εχω συνδρομη μεσω Τουρκιας αλλα φετος εβαλα και iptv pro και βλεπω απο εκει. Σπαει μπαλες η εφαρμογη της euroleague που εχει μεινει στο 2010. Για να ειμαι δικαιος παντως οι speaker ειναι καταπληκτικοι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα προβλήματα που λέτε τα έχω κι εγώ. Χρησιμοποιώ την εφαρμογή σε iPhone/iPad κι έκανα AirPlay στην 65C1 OLED που έχω στο σαλόνι. Μέχρι πριν κάποιες μέρες το είχαν "σπάσει" και αυτό το χαρακτηριστικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εμενα ακομα δεν παιζει, δοκμασα  απο κινητο, λαπτοπ, τιποτα, τα ιδια, ελεος!

 

edit: τα καταφερα με edge απ το laptop και επετρεψα και κατι 3rd party cookies, οτι ναναι πραγματικα :S 

Επεξ/σία από naimore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, misailm είπε

Εχει βγάλει κάποιος άκρη με την smart tv? Βάζω τον κωδικό που μου δίνει στο κινητό αλλά δεν συνδέεται .

Μία από τα ίδια και εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/4/2023 στις 1:58 ΠΜ, Gkostas2007 είπε

 

Καλησπέρα και πάλι. Μετά από πολλές ευχές για τα σαΐνια της Euroleague:

1. Έχουν κάνει ενοποίηση του EL TV με την Euroleague basketball.net για να μπούμε με τον υπάρχων λογαριασμό πρέπει να κάνουμε forgot password, να μας στείλουν link στο email που έχουμε δηλώσει και να τον κάνουμε reset με νέο....

μου ηρθε κ μενα εμαιλ που τα εξηγουσε και τ εκανα, ομως και οι δυο εφαρμογες δεν παιζουν πια σε tv box mini m με android 6. τελικα τις εγκατεστησα στο S21 και εκανα cast στην smart tv για να δω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...