Προς το περιεχόμενο

Euroleague TV συνδρομή (Νέο)


sarisn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παιδιά μόλις το έκανα αλλά νομίζω μου έκανε αυτόματη ανανέωση κάθε χρόνο και δεν έχει τρόπο πύρα να σβήσω την κάρτα ούτε να ακυρώσω συνδρομή. Ακόμα με email τα κάνουν; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω μολις το κανα , με το ELTV50 βγαινει στα 9.64€.

Για την ακυρωση, απο οσο ξερω, νομιζω πας στο SUBSCRIPTIONS και πατας CANCEL στο πακετο που εχεις (οταν θελησεις να το διακοψεις).

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανανέωσα κι' εγώ μόλις με 9.50€ για ένα χρόνο. Μια χαρά!

Στις 5/12/2022 στις 12:13 ΠΜ, ata1983 είπε

Ρε παιδιά μόλις το έκανα αλλά νομίζω μου έκανε αυτόματη ανανέωση κάθε χρόνο και δεν έχει τρόπο πύρα να σβήσω την κάρτα ούτε να ακυρώσω συνδρομή. Ακόμα με email τα κάνουν; 

Πας στο My Account > Subscriptions και κάτω από το Annual Pass που σου γράφει "ACTIVE" πατάς "Cancel". Αυτό μπορείς να το κάνεις ακόμα και τώρα. Έτσι το κάνω κι' εγώ κάθε χρόνο. Με το που ανανεώνω τη συνδρομή αμέσως μετά τη κάνω Cancel για να μην το ξεχάσω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, sarisn είπε

Ανανέωσα κι' εγώ μόλις με 9.50€ για ένα χρόνο. Μια χαρά!

Πας στο My Account > Subscriptions και κάτω από το Annual Pass που σου γράφει "ACTIVE" πατάς "Cancel". Αυτό μπορείς να το κάνεις ακόμα και τώρα. Έτσι το κάνω κι' εγώ κάθε χρόνο. Με το που ανανεώνω τη συνδρομή αμέσως μετά τη κάνω Cancel για να μην το ξεχάσω!

Δεν το έβλεπα με τίποτα! Το έχουν βάλει πολύ λάθος το κουμπί!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σας λαγκαρει και εσας σε PC με full screen ? Μολις μικρυνω λιγο το παραθυρο παιζει κανονικα μετα. Μονο σε full screen ειναι το προβλημα.

Τι μπορει να φταιει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...