Προς το περιεχόμενο

Euroleague TV συνδρομή (Νέο)


sarisn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγώ με Ελληνική κάρτα και με promo code EARLYBIRD κατάφερα ετήσια συνδρομή γύρω στα 14 ευρώ (TR).

Τώρα ψάχνω tv box να κάνει δυό πράγματα. Να μπορώ να έχω την εφαρμογή euroleague tv στην μεγάλη τηλεόραση και να έχει certified netflix στα 4k. Εσείς ποιό χρησιμοποιείτε? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου γνωστοποίησαν μέσω email ανατίμηση της συνδρομής (375TL) με ημερομηνία ισχύος την 5η Νοεμβρίου. Αποδίδουν την κίνηση στις μεταβαλλόμενες συνθήκες (?) στην τουρκική αγορά.

 

Mr. xxx

Your EuroLeague TV subscription will increase to 375, this change will take place on 5 November.

"Why?", you ask? The changing market conditions in Turkey have forced us to make this change as we continue to offer you hundreds of exciting games each season in the best possible quality. You will be able to watch all matches of Turkish Airlines EuroLeague in the 2022-23 season live as of October 6th. 7DAYS EuroCup will start on 11 October.

As always, you can review, change or cancel your subscription by visiting the My Account page.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε εμείς που κάναμε συνδρομή με τούρκικο vpn και πληρώσαμε με ελληνική prepaid κάρτα περίπου 12,77 ευρώ ....τι θα γίνει?

Αν θυμάμαι καλά με τη χρήση του κουπονιού ήταν 224 τούρκικες λίρες.

Άρα θα μας έρθει αυτόματη χρέωση για 357 - 224 = 133 τούρκικες λίρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

375TL*0,8=300TL (με εφαρμογή του κωδικού EARLYBIRD)

224TL το ποσό που έχουμε ήδη πληρώσει.

Οπότε, "λογικά", θα χρεωθούμε 76TL επιπλέον.

Αλλά δεν έχω δει ποτέ μου ανατίμηση σε ήδη ενεργούς συνδρομητές.

Έστειλα email. Θα ενημερώσω το νήμα.

Επεξ/σία από dim_plo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις ήρθε email και εδώ σχετικά με την ανατίμηση. Εγγραφή με 12,40€ (με εφαρμογή του κωδικού EARLYBIRD). Λογικά θα κρατήσουν σε νέα χρέωση την διαφορά από ότι καταλαβαίνω. Ίδωμεν

Επεξ/σία από ApoGal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαίνεται περίεργο να κρατήσουν την έξτρα διαφορά για αυτήν την συνδρομή που έχει ήδη πληρωθεί.

Μήπως ενημερώνουν επειδή υπάρχει η αυτόματη ανανέωση και όταν έγινε η πληρωμή έλεγαν ότι θα ανανεώνεται σε αυτήν την τιμή κάθε χρόνο ; Οπότε πρέπει να στείλουν ενημέρωση για είναι καλυμμένοι, ότι η συνδρομή αυξήθηκε και στην επόμενη ανανέωση θα γίνει χρέωση με διαφορετική υψηλότερη τιμή ; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα υπάρξει ανατίμηση σε ήδη υπάρχοντες συνδρομητές. Η νέα τιμή αφορά νέους συνδρομητές και την επόμενη αυτόματη ανανέωση όσων είναι ήδη ενεργοί (δηλαδή σε ένα έτος για όσους έχουν Annual Pass).

Hi xxx

Thank you for contacting EuroLeague TV Support.
 
The price increase will apply to the following renewal on the subscription. If you have already subscribed there will not be a further charge until the next renewal
 
Let us know in case you’d like the auto-renewal to get canceled or require further assistance.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πω ηδη την αυξησαν την συνδρομη απο τωρα, τι 5/11 λετε; 😮

οποτε, σιγα μη δωσουν 9 ευρω ποσο πηραμε περσυ το δεκεμβρη την ετησια σε προσφορα,
κι αυτη αυξηση βλεπω να τρωει,
καλα με βλεπω να μενω με τη.. γοβα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, naimore είπε

πω ηδη την αυξησαν την συνδρομη απο τωρα, τι 5/11 λετε; 😮

οποτε, σιγα μη δωσουν 9 ευρω ποσο πηραμε περσυ το δεκεμβρη την ετησια σε προσφορα,
κι αυτη αυξηση βλεπω να τρωει,
καλα με βλεπω να μενω με τη.. γοβα

Ναι από 15 ευρώ πήγε στα 19 κατι..μιλάμε για την απόλυτη καταστροφη. 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/10/2022 στις 10:49 ΜΜ, FilipposMD είπε

Προφανώς, αλλά έχω την εντύπωση ότι το είχα κάνει. Δε θα σκεφτόμουν πονηρά, αλλά επειδή είπε κι άλλος ότι είχε την ίδια εντύπωση, είπα μήπως! Τέλος πάντων, καλή Ευρωλίγκα να έχουμε. 

Πάντως κι εγώ θυμάμαι πολύ καλά πως είχα κανει cancel, αλλά τελικά ανανεώθηκε αυτόματα.

Βέβαια μου βγήκε σε καλό διότι είναι συνδρομή Τουρκίας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
On 05/10/2022 at 22:10, Game__Over said:

Και εγώ με Ελληνική κάρτα και με promo code EARLYBIRD κατάφερα ετήσια συνδρομή γύρω στα 14 ευρώ (TR).

Τώρα ψάχνω tv box να κάνει δυό πράγματα. Να μπορώ να έχω την εφαρμογή euroleague tv στην μεγάλη τηλεόραση και να έχει certified netflix στα 4k. Εσείς ποιό χρησιμοποιείτε? 

Xiaomi Mi Box S

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Gkostas2007 είπε

Έχει και εσάς 30-40'' delay η μετάδοση μέσω Euroleague App σε Samsung Smart TV?

Εγω που το βλεπω  μεσω νοβα παντως εχω γυρω στα 10"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...