Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμο από σήμερα το macOS Mojave


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 124
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

36 λεπτά πριν, PSYSOMATIKA είπε

Έχω ένα MacBook A1278 2011 πως μπορώ να πάρω το νέο λειτουργικό; Εάν γνωρίζεις στείλε μου pm. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

και σε μενα ενα πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, naka είπε

και σε μενα ενα πμ

google 'dosdude1' και τα έχει όλα στο site του...

Επεξ/σία από natural_sgf
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απ´όσο είχα διαβάσει κάπου έχουν αφαιρέσει το back to my Mac το οποίο προσωπικά χρησιμοποιούσα συνέχεια για να συνδέομαι μεταξύ των mac μου αντί για teamviewer. Επιβεβαιώστε το όμως διότι μπορεί και να μην ισχύει.

Επεξ/σία από Dr.Fuzzy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Dr.Fuzzy είπε

Απ´όσο είχα διαβάσει κάπου έχουν αφαιρέσει το back to my Mac το οποίο προσωπικά χρησιμοποιούσα συνέχεια για να συνδέομαι μεταξύ των mac μου αντί για teamviewer. Επιβεβαιώστε το όμως διότι μπορεί και να μην ισχύει.

macOS Mojave drops Back to My Mac iCloud feature, Apple Remote Desktop recommended

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σας ρωτησω εχω ενα imac 27 2009 core2 duo να το κανω αναβαθμιση στο mojave unoficial η να παραμεινω στην επισημη εκδοση του high sierra?

ρωταω για να δω αν εχει κανει κανεις αυτην την αναβαθμιση και αν αντιμετωπιζει καποιο προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, PSYSOMATIKA είπε

Έχω ένα MacBook A1278 2011 πως μπορώ να πάρω το νέο λειτουργικό; Εάν γνωρίζεις στείλε μου pm. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

https://twitter.com/dosdude1

https://forums.macrumors.com/threads/macos-10-14-mojave-on-unsupported-macs-thread.2121473/

http://dosdude1.com

 

Επεξ/σία από dream21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, randomcat είπε

What? Σε ποια δεκαετία είμαστε;

Επειδή με έκανες quote: προσωπικά δε το θεωρώ και τόσο σημαντικό. Τα bold τα θεωρώ λίγο-πολύ σημαντικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dark mode πολύ ξεκούραστο σε δωμάτιο με χαμηλό φωτισμό για μένα πολύ καλό από preview να μπορείς να κανείς τόσα και το να κανείς εισαγωγή σε ένα κείμενο στο page κάτι από το κινητό απλά τέλειο ακόμα το ψάχνω κιόλας 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Cyan Eye είπε

Να σας ρωτησω εχω ενα imac 27 2009 core2 duo να το κανω αναβαθμιση στο mojave unoficial η να παραμεινω στην επισημη εκδοση του high sierra?

ρωταω για να δω αν εχει κανει κανεις αυτην την αναβαθμιση και αν αντιμετωπιζει καποιο προβλημα.

και τα δυο ειναι θανατος για αυτο το μηχανημα περνας yoshemite βαζεις ssd και πας με αλλον αερα πραγματικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...