Προς το περιεχόμενο

World of Warcraft Classic


Radiatedsoul
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Radiatedsoul,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, ThReSh είπε

Κι αν στο lvl60 το μετανοιώσουν τι θα κάνουν? Ξανά κι από την αρχή? 😛

Ακριβώς!! Παιδιά παίξτε ότι σας αρέσει. Εμένα πχ μου αρέσει το gank και το world pvp οπότε rogue since 2005 😈

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

17 λεπτά πριν, elpaso1 είπε

Πολυ καλος ο hunter! 5 level μεχρι στιγμης πηγα. Με εκανε ενα Dc μολις τωρα, αλλα μπηκα αμεσως. Pet ποτε μπορω να αγορασω;

Στα 10. Δεν αγοράζεις ακριβώς, αλλά δεν σου λέω για να μην σου χαλάσω την έκπληξη 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, ThReSh είπε

Κι αν στο lvl60 το μετανοιώσουν τι θα κάνουν? Ξανά κι από την αρχή? 😛

 

12 λεπτά πριν, Liapisftw είπε

Ακριβώς!! Παιδιά παίξτε ότι σας αρέσει. Εμένα πχ μου αρέσει το gank και το world pvp οπότε rogue since 2005 😈

 

Το θέμα είναι οτι όποιος παίζει για πρώτη φορά wow (classic) πέφτει σε βαθιά νερά, με κινδυνο να απογοητευτεί από το class που διάλεξε αν ειδικά πεθαίνει τακα τακα (βλέπε warrior). Γι αυτό και η πρότασή μου για class με pet. Δυστυχώς έτσι την πάτησα εγώ το μακρινό 2006.. Τώρα ασφαλώς αν δεν του αρέσει κάποιου o hunter/lock, δεν είναι υποχρεωτικό να πορευθεί μ' αυτόν, θα το καταλάβει πολυυ πριν τα 60 :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά παίξτε ότι σας κάνει κέφι. Εγώ ξεκίνησα με warlock κάποτε και μετά γύρισα full healer σχεδόν όλα τα classes μέχρι σήμερα, ελάχιστα έχω παίξει dps/tank, για melee σχεδόν καθόλου. Θα το δείτε και μόνοι σας. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, Sorath είπε

Ώπα, τι έκαναν; Πρέπει να ξεχειλώσανε την χωρητικότητα των servers γιατί τώρα οι περισότεροι φαινονται low και σε κανέναν δεν έχει queue!

μετα τις 7 το βραδυ ελα να μου πεις :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μεγαλωσαν την χωρητικοτητα με hotfix χτες το βραδυ

Υπαρχουν αναφορες, οτι ακομα και με 5000 queue μπηκαν στο 15λεπτο μετα το fix

Επεξ/σία από Radiatedsoul
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως χθες με 980 περίπου queue έκανα καμία ώρα + για να μπω!

Ερώτηξη : έχω problem με το inventory (συνέχεια είμαι full), αυτές τις bags που λέτε που τις αγοράζω? Τα chipped Claw, Broken Fang, Ruined Pelt τα πουλάω κάπου ή τα κρατάω για μετά?

Θενξ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, nevermore είπε

Πάντως χθες με 980 περίπου queue έκανα καμία ώρα + για να μπω!

Ερώτηξη : έχω problem με το inventory (συνέχεια είμαι full), αυτές τις bags που λέτε που τις αγοράζω? Τα chipped Claw, Broken Fang, Ruined Pelt τα πουλάω κάπου ή τα κρατάω για μετά?

Θενξ

Όπου έχει vendors άμα ψάξεις θα βρείς κάποιον που πουλάει τσάντες. 5 silver 6άρα, 20 silver η 8άρα. 

Αυτά πούλα τα, σκουπίδια είναι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, nevermore είπε

Πάντως χθες με 980 περίπου queue έκανα καμία ώρα + για να μπω!

Ερώτηξη : έχω problem με το inventory (συνέχεια είμαι full), αυτές τις bags που λέτε που τις αγοράζω? Τα chipped Claw, Broken Fang, Ruined Pelt τα πουλάω κάπου ή τα κρατάω για μετά?

Θενξ

Μικρα bags πουλανε πολλοι vendors. Μεγαλυτερα θα βρεις και απο quest αργοτερα αλλα θα βρεις και στο auction house. Απλα ειναι πολυ νωρις και η αγορα του auction house δεν εχει σταθεροποιηθει.

Επισης rule of thumb ειναι οτι τα αντικειμενα με γκριζο ονομα ειναι σκουπιδια και τα δινεις στους vendors.

Πιστευω εχεις βρει το Bank στην capital city. Εχεις και εκει χωρο να βαζεις πραγματα και μπορεις να αγορασεις και εξτρα χωρο

Επεξ/σία από Bspus
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...