Προς το περιεχόμενο

[GPU] Rx 570 4gb 139.90€ @ Plaisio ΤΕΛΟΣ


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, radiohead είπε

Πάνω κάτω τα ίδια με 970 αλλά άλλο 60 άλλο 30fps. 

για μένα αξίζει να σε πάντα 60 locked καλύτερα να κατεβάσεις detail, η τιμή είναι πολύ χώμα για να μην τη προτιμήσω και δεν νομίζω τα +4gb vram να αξίζουν +80% πάνω τιμή . Η 970 οκ στο witcher την άκουγε αλλά gtav, cs go, overwatch, bf1 τα 60 τα κλέιδωνε με κάποιες παραχωρίσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα max σου ήταν 60. Να έχεις min 20 τι να το κάνω; Αν ριχνεις στα περσινά settings στα αυριανα τι θα γίνεται;

Anyway 580 για 1440p κι αυτή οριακά. Δεν την έχεις την 970;

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, radiohead είπε

Τα max σου ήταν 60. Να έχεις min 20 τι να το κάνω; Αν ριχνεις στα περσινά settings στα αυριανα τι να λέει;

Anyway 580 για 1440p για να έχει νοημα. Δεν την έχεις την 970;

dead και δεν πήρα πρέφα το promo της EVGA εχτές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, radiohead είπε

Έχει την τριαρα μαζί με psu.

dont worth it... εκτός αν πουλήσεις το psu ή ψάχνεις για καινούργιο κάτσε να δούμε τι θα βγει μέχρι τη Δευτέρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ερωτηση,Η συγκεκριμενη καρτα  με  έναν 5820κ επεξεργαστη πανω!!! και 16 γιγα μνημης ddr4.Θα τρεχει όλα τα παιχνίδια σε 1080π 60  φρειμς?Ναι η όχι?.Δεν με ενδιαφερει το 4κ  αυτή την στιγμη,

Sapphire VGA Radeon RX 570 Nitro+ 8GB

Επεξ/σία από spartan29gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

απορω αν εχει ασχοληθει κανεις να δει τις πραγματικες διαφορες σε 1440p αναμεσα σε 570 4gb και 580 8gb...

https://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_RTX_2070_Founders_Edition/33.html

η 570 8gb δεν αξιζει 200 ευρω.... σχεδον τοσο εχει κανονικα https://www.skroutz.gr/c/55/kartes-grafikwn-vga.html?from=catspan&keyphrase=570+8gb&order_by=pricevat&order_dir=asc

Επεξ/σία από iakoboss7
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, Liapisftw είπε

Παιδιά παρέλαβα αλλά δεν έχει τους κωδικούς για τα παιχνίδια μέσα, μπορείτε να μου πείτε τι να κάνω? Κρίμα είναι να τα χάσω.

Ευχαριστώ

Να διαβάσεις οποιαδήποτε από τις πέντε τελευταίες σελίδες, έχει αναφερθεί 6755664666435688 φορές (περίπου)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Liapisftw είπε

Παιδιά παρέλαβα αλλά δεν έχει τους κωδικούς για τα παιχνίδια μέσα, μπορείτε να μου πείτε τι να κάνω? Κρίμα είναι να τα χάσω.

Ευχαριστώ

παρε τηλ να στα στειλουν

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, spartan29gr είπε

Ερωτηση,Η συγκεκριμενη καρτα  με  έναν 5820κ επεξεργαστη πανω!!! και 16 γιγα μνημης ddr4.Θα τρεχει όλα τα παιχνίδια σε 1080π 60  φρειμς?Ναι η όχι?.Δεν με ενδιαφερει το 4κ  αυτή την στιγμη,

Sapphire VGA Radeon RX 570 Nitro+ 8GB

ΝΑΙ - σε πλυ βαρια και ola ultra θα εισαι 65+

Επεξ/σία από Gana
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, Gana είπε

οσοι πηραμε μαιλ οτι δεν εχουν στοκ και υπαρχει προβλημα, ειπαν ποτε παραλαμβανουν?

 

27 Νοεμβρίου μου είπαν εμένα.

Στις 18/11/2018 στις 7:07 ΜΜ, naruto14 είπε

Το odyssey λίγο δύσκολα να το δίνει μαζί. Η προσφορά ίσχυε μέχρι 3/11, όπως το γράφει και μέσα στη σελίδα. Ωστόσο είναι καλή τιμή.

Αυτά δίνει σε προσφορά από παιχνίδια. Αν το βάλεις κάτω, η κάρτα έρχεται τσαμπέ ....

 

1.png

Επεξ/σία από adtakhs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...