Προς το περιεχόμενο

[GPU] Rx 570 4gb 139.90€ @ Plaisio ΤΕΛΟΣ


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Jimqtech είπε

Οσοι καναμε 23/11 παραγγελια εχουμε καμια ενημερωση?? Σε εμενα λεει υπο επεξεργασια ακομη και οτι θα παραλαμβανα 26 του μηνα!!

Μολις με πηρανε τηλεφωνο και αυριο στελνουν την καρτα με speedex 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν 2 χρόνια αγόρασα εκτυπωτή από το e-shop σφραγισμένο χωρίς να λένε κάτι σχετικό.

Μόλις το δήλωσα στη σελίδα της HP μου έβγαλε ότι είναι refurbish!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Jimqtech είπε

Οσοι καναμε 23/11 παραγγελια εχουμε καμια ενημερωση?? Σε εμενα λεει υπο επεξεργασια ακομη και οτι θα παραλαμβανα 26 του μηνα!!

Εμένα έλεγε 27/11!!

Παραγγελία έδωσα 23/11!!

καμια ενημέρωση ούτε εδώ! Βέβαια είμαι Κρήτη, ίσως παίζει ρόλο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, nikolas_kriti είπε

Εμένα έλεγε 27/11!!

Παραγγελία έδωσα 23/11!!

καμια ενημέρωση ούτε εδώ! Βέβαια είμαι Κρήτη, ίσως παίζει ρόλο!

Καί εγώ από Κρήτη είμαι και μου ήρθε σήμερα  εμαιλ ότι είναι έτοιμη για αποστολή.

Παραγγελία έγινε 20/11

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

" ΓΕΙΑ ΣΟΥ!
Η παραγγελία σου (Κωδ. 0000000-0000000000) συσκευάζεται και θα ξεκινήσει σύντομα για να έρθει στην πόρτα σου! "

 

23/11 παραγγελία

 

edit: αύριο λένε στο site, τζάμπα χάρηκα 😑

 

 

Επεξ/σία από Havik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tsoubas είπε

και πριν 30 χρονια δεν καναμε καν ισαγωγες θες να συζητησουμε και για αυτο;

καλο θα ηταν να διαβαζεις ! πριν πεις οτιδιποτε :)
 

Ότι πεις, εδώ υπάρχουν δικαστικές αποφάσεις που δεν τηρεί το ίδιο το κράτος…, σου είπα κάτι το οποίο γινόταν και είχε γίνει θέμα σε πολλά forum όπως επίσης με τα λειψά πιστωτικά που έπρεπε να συμπληρώσεις χρήματα για να πάρεις ίδιο προϊόν, ιδιαίτερο παράδειγμα σκληροί δίσκοι, και εκεί υπάρχει νόμος που λέει για αντικατάσταση με εφάμιλλες ιδιότητες προϊόν (κάπως έτσι το λέει), γινόταν; Όχι, πίεζαν πιστωτικό και έπρεπε να γίνει ολόκληρη μανουρα για τα νόμιμα....

 

p.s. θα προσπαθήσω να μάθω να διαβάζω, είμαι λίγο χαζός, σε ευχαριστώ για την επισήμανση. 🙃

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθε το μυνημα οτι παραλαμβανω αυριο δηλαδη απο βδομαδα . Για την ιστορια το πλαισιο  περα απο τους refurbish σκληρούς που πούλαγε για καινούριουςτο 08-09 που χαλαγανε 4-4  ειχε καμενες mobo και καρτες γραφ . είχε γίνει θέμα σε πολλά forum όπως επίσης με τα  πιστωτικά και προσωπικα ειχα σχεδον πιαστει στα χερια με ενα καραγκιοζη λαμογιο-μανατζερ δε το λεει ετσι τυχαια ο Havik .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μενα με πηραν.επρεπε να ξαναπληρωσω διοτι ακυρωθηκαν οι πληρωμες στην τραπεζα επειδη ηταν τοσες μερες σε εξουσιοδοτηση.

4 hours ago, Shadow10ax said:

Είχε πει ο TS ότι δεν τον αφήνει να κάνει επεξεργασία τον τίτλο... Τώρα κανας admin, ίσως ο matrixx αν το δει.

το φτιαχνω τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...