Προς το περιεχόμενο

[GPU] Rx 570 4gb 139.90€ @ Plaisio ΤΕΛΟΣ


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, shot00 είπε

Υπαρχει κανενας που δεν τον εχουν παρει ακομα να κανουμε παρεουλα;; 🤗

Εδώ. 23/11 τίποτα ακόμα . Δεν ξέρω αν έχει σημασία κ η ώρα παραγγελίας. Από Αθήνα είμαι πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 730
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, Shadow10ax είπε

Εδώ. 23/11 τίποτα ακόμα . Δεν ξέρω αν έχει σημασία κ η ώρα παραγγελίας. Από Αθήνα είμαι πάντως.

Εγω καβαλα...νομιζω κουτουρου ειναι η φαση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, vickjim είπε

Και εγω για αυριο 8-16.00 παραλαβή.

Τωρα για να βγάλω τον παλιο gigabyte gtx960 πρέπει να κανω unistall τους drivers?Και απο που ?control panel κλπ?

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, Jimqtech said:

Οσοι καναμε 23/11 παραγγελια εχουμε καμια ενημερωση?? Σε εμενα λεει υπο επεξεργασια ακομη και οτι θα παραλαμβανα 26 του μηνα!!

 

46 minutes ago, shot00 said:

Υπαρχει κανενας που δεν τον εχουν παρει ακομα να κανουμε παρεουλα;; 🤗

Ετοιμαζόμουν και εγώ να γράψω ότι δεν έχω καμια ενημέρωση ακόμα, λες ας μπω άλλη μια στο mail και είδα αυτό:

image.png.0b30028c64220a9c7909e47d3381b476.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, lion2486 είπε

Ετοιμαζόμουν και εγώ να γράψω ότι δεν έχω καμια ενημέρωση ακόμα, λες ας μπω άλλη μια στο mail και είδα αυτό:

image.png.0b30028c64220a9c7909e47d3381b476.png

Μία από τα ίδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγω τώρα πήρα εμαιλ και άλλαξε η παραγγελία από επεξεργασια σε "συσκευάζεται" . 23/11 Παραγγελία , 29/11 Εκτιμώμενη Παράδοση 

Επεξ/σία από Shadow10ax
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παραγγελία 20/11 ~20:00. Mε πήρανε το μεσημέρι και μου είπανε για παράδοση Παρασκευή (άρα υπολογίζω επόμενη βδομάδα). Μου στείλανε και email με ένα link για να κάνω ηλεκτρονική πληρωμή μιας και την προηγούμενη μου την είχαν γυρίσει πίσω. Ρώτησα για τα games και ο τύπος δεν είχε ιδέα, στην αρχή μου έλεγε οτι θα είναι μαζί με τις κάρτες, μετά παραδέχτηκε οτι δεν είχε ιδέα (αυτολεξεί).

Όσοι ποστάρετε, δίνετε λεπτομέρειες των διαδικασιών ώστε να αλληλοβοηθούμαστε και να μην χρειάζεται ο καθένας να κάνει όλην την έρευνα (πχ για το πως παίρνεις τα games) από την αρχή.

Επεξ/σία από helicoid
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάνει κάποιος τον κόπο και διαβάσει τις πρώτες 10-12 σελίδες του τόπικ έχουμε γράψει ακριβώς εμείς που πήραμε και κωδικό για τα games τι κάναμε...τηλέφωνο στο plaisio και μιλάτε με κάποιον από το τμήμα αφορών Internet. Πρέπει αυτοί να σας στείλουν mail  με τον κωδικό που θα κάνετε claim στο site της amd.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...