Προς το περιεχόμενο

HISENSE Smart TV UHD 50 369ε και 43 269ε @germanos [ΤΕΛΟΣ]


val007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, euronmyous είπε

Δεν κολλησες σε Hisense / f&U / Ariely (πως διαολο γραφεται) και σου κατσε το ονομα που ειναι και Σερβια.... (τσεκαρε πρωτα τι κατασκευαζει εκτος απο τv... δεν μιλαω για την tesla motors  φυσικα)

Hisense είδα στο μουντιάλ, f&u είχα δοκιμάσει και ήμουν πολύ ευχαριστημένος για τα υπόλοιπα δεν έχω ιδέα :P

Μπορεί να κρύβετε ο Ellon από πίσω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 318
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, theo93 είπε

Hisense είδα στο μουντιάλ, f&u είχα δοκιμάσει και ήμουν πολύ ευχαριστημένος για τα υπόλοιπα δεν έχω ιδέα :P

Μπορεί να κρύβετε ο Ellon από πίσω :P

Παντου κρυβεται αυτος... F7U  ειχα παρει στην μητερα μου δεν κρατησε 2 χρονια ειχε τεραστια θεματα στο scrolling  της εικονας ... ευτελη μενου .... κακοφτιαγμενη γενικα...hisense   δεν εχω αποψη αλλα μαλλον για tesla μπορει να παω

22 λεπτά πριν, euronmyous είπε

Οποιος θελει ας ριξει μια ματια σε αυτες τις 2 χωρις να ναι σε προσφορα καν, 4κ smart miracast νομιζω το λενε intel widi  με αλλο τροπο hdr κτλ κτλ

Toshiba 43T6863DG

Tesla 49T609SUS

 

Παιζει και TV HORIZON  σε 43 και 49

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, euronmyous είπε

Παντου κρυβεται αυτος... F7U  ειχα παρει στην μητερα μου δεν κρατησε 2 χρονια ειχε τεραστια θεματα στο scrolling  της εικονας ... ευτελη μενου .... κακοφτιαγμενη γενικα...hisense   δεν εχω αποψη αλλα μαλλον για tesla μπορει να παω

Παιζει και TV HORIZON  σε 43 και 49

Με ψήνει πολύ η hisense, αν ήταν 55 την έπαιρνα χτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, ghortman είπε

Ναι κι εγώ έτσι το έκανα. Απλά ρώτησα μήπως ήξερες πχ κάτι πιο τοπικό κι έμπιστο. 

Ευχαριστούμε πάντως για το tip @euronmyous

Φανταζομαι βρηκες αυτο ...... https://www.emag.ro/televizor-led-smart-horizon-109-cm-4k-ultra-hd-43hl7530u/pd/DRTJ9JBBM/

Αλλο που παρατηρησα στις hisense  εχουν τα λιγοτερα rms watt  σε ηχεια ...το οποιο σημαινει αν κρινω απο τις turbo x που χουν δυναμικοτητα 1-99 οτι απο 1-50 ειναι απλα για να φαινεται οτι κατι ανεβαινει χωρις να χει διαφορα στην ενταση μηδαμινη.... απο 50 και πανω αρχιζεις να ακους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1370091010_IMG_20181121_123127--.thumb.jpg.48cd924f91af5acc0d6ffdc51b54ec02.jpg

 

Έκανα ένα ψιλομοντάζ για να δω πώς θα φαίνεται μια 55άρα στο σαλόνι.Πιστεύετε ότι για θέαση από τον μπεζ καναπέ θα χρειαστώ οθόνη IPS;Η οθόνη λόγω του τοίχου δε φαίνεται να είναι παράλληλη, θεωρείστε την παράλληλη στον πράσινο καναπέ.Η γωνία θέασης από τον μπεζ χοντρικά πιστεύω είναι το πολύ 30 μοίρες από την κάθετο.Η απόσταση από την άκρη του μπεζ καναπέ και από τον πράσινο είναι 2.5μ.

Επεξ/σία από stefanosstef
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Tresorikos είπε

Μάγκες πρέπει να κατεβάσετε την εφαρμογή epistrofi Eurobank στο κινητό σας κ να συνδεθείτε  αλλιώς θα τα χάσετε τα επιστρέφομενα..   Αν την είχατε κατεβάσει πριν την αγορά θα σας τα γυρνούσαν άμεσα  για αγορές κτλ.. 

Τώρα που θα την κατεβάσετε μετά την αγορά θα σας γυρίσουν 1%  μέσα σε λίγες μέρες  κ μετά μέσα σε 1 με 1μιση μήνα τα υπόλοιπα    την είχα πατήσει κ γω έτσι ευτυχώς το έψαξα  δεν με είχε ενημερώσει κανένας απτους πανέξυπνους ούτε στην τράπεζα ούτε στο Γερμανό 

μπορεις να πληρωσεις και μεσω app ή καλυτερα απο το σαιτ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, sintalkas είπε

Παιδια ακομα να μπουν τα λεφτα της επιστροφης,αν αυριο δεν εχουν μπει θα τους παρει και θα τους σηκωσει

Τι εννοείς να μπουν τα λεφτά της επιστροφής; από ότι ξέρω δεν σου βάζουν μέσα στον λογαριασμό χρήματα, απλά μαζεύεις σαν πόντους που εξαργυρωνεις σε αλλα καταστήματα αυτό το ποσοστό της αγοράς. 

Ας με διορθώσει κάποιος αν κάνω λάθος. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Heartl3ss είπε

Τι εννοείς να μπουν τα λεφτά της επιστροφής; από ότι ξέρω δεν σου βάζουν μέσα στον λογαριασμό χρήματα, απλά μαζεύεις σαν πόντους που εξαργυρωνεις σε αλλα καταστήματα αυτό το ποσοστό της αγοράς. 

Ας με διορθώσει κάποιος αν κάνω λάθος. 

Και για να κάνεις εξαργύρωση πρέπει να γίνει συναλλαγή (*) με τον κλασικό τρόπο, όχι ανέπαφη δηλαδή. Βλέπει τότε ο υπάλληλος στο pos το ποσό που μπορεί να εξαργυρώσει και σε ρωτάει αν θέλεις ή όχι.

*Σε συνεργαζόμενες επιχειρήσεις μόνο.

Επεξ/σία από Doubt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Heartl3ss είπε

Τι εννοείς να μπουν τα λεφτά της επιστροφής; από ότι ξέρω δεν σου βάζουν μέσα στον λογαριασμό χρήματα, απλά μαζεύεις σαν πόντους που εξαργυρωνεις σε αλλα καταστήματα αυτό το ποσοστό της αγοράς. 

Ας με διορθώσει κάποιος αν κάνω λάθος. 

Δεν κάνεις, έτσι είναι, με την επιστροφής μπαίνουν τα χρήματα στο όνομα σου (δεν φαίνονται στο λογαριασμό ή στην κάρτα παρά μόνο στο app ή στο web της eurobank εκεί που λέει πόσο επιστροφής) τα οποία εξαργυρώνεις αγοράζοντας κάτι άλλο σε συνεργαζόμενες επιχειρήσεις, η εξαργύρωση χωρίς να  είμαι σίγουρος δεν ισχύει στις μη συνεργαζόμενες εταιρίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, sintalkas είπε

Εγω παντως πληρωσα  online απο το συστημα του γερμανου.

φιλε μου οταν πληρωσες Online σε πεταξε σε ιστοσελιδα της εθνικης? Γιατι εμενα ετσι εκανε και ανυσηχω αν θα επρεπε να μου βγαλει eurobank.

3 ώρες πριν, SwAToNeR είπε

Όπως με ενημέρωσαν από το κοντρόλ (Σπίτι) παρέλαβα σήμερα την 43άρα.

Το βράδυ που θα πάω σπίτι θα ανοίξω και θα σας πώ γνώμες για την τηλεόραση.

Ποτε εκανες παραγγελια? Εγω χτες κατα τις 5 και ουτε καν την καρτα δεν εχουν χρεωση ακομα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χίλια ευχαριστώ παιδιά για την διευκρίνση.

Λέτε να την χτυπήσω; Την θέλω για το σαλόνι να παίζω PS4 Pro και να βλέπω ταινίες, αλλά δεν θέλω να κάνω τσιγκουνίες. Αν είναι καλή η εικόνα της και αξίζει σαν επένδυση να την πάρω, αλλιώς να κοιτάξω κάτι πιο επώνυμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, ison είπε

φιλε μου οταν πληρωσες Online σε πεταξε σε ιστοσελιδα της εθνικης? Γιατι εμενα ετσι εκανε και ανυσηχω αν θα επρεπε να μου βγαλει eurobank.

Ναι και μενα στην εθνικη με πεταξε ,αυτοματα

Επεξ/σία από sintalkas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Heartl3ss21 είπε

Χίλια ευχαριστώ παιδιά για την διευκρίνση.

Λέτε να την χτυπήσω; Την θέλω για το σαλόνι να παίζω PS4 Pro και να βλέπω ταινίες, αλλά δεν θέλω να κάνω τσιγκουνίες. Αν είναι καλή η εικόνα της και αξίζει σαν επένδυση να την πάρω, αλλιώς να κοιτάξω κάτι πιο επώνυμο.

φιλε μου αν θες πραγματικο hdr ετοιμασου να τα σκασεις ...ητοι απο 700-800 και πανω για τιβι...ολα τα αλλα ειναι μουφες μαρκετινιστικες.. κοινως τα πανελ δεν φτανουν επουδενι τα nits που οριζει η προδιαγραφη του hdr.

Κοιτας Samsunγ/sony/philips/lg(συγκεκριμενο μοντελο) στα ΑΚΡΙΒΑ ranges ..

 

Οσοι πληρωσατε με eurobank καρτα online μπορειτε να επιβεβαιώστε οτι σας εβγαλε σε ιστοτοπο της εθνικης για να συμπληρωσετε τα στοιχεια της?

Επισης αν ξερετε και εχετε Web banking ...την χρεωση ποτε την εκανε? Γιατι απο χτες εχω κανει και δεν εχω δει κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...