Προς το περιεχόμενο

Epic Games Store


Despotas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 λεπτά πριν, Voziniotis-3 είπε

Όταν η βασική αιτία συζήτησης είναι η τιμή του παιχνιδιού (δωρέαν) τότε έχει και παραέχει σημασία το ιστορικό χαμηλό.

Η πραγματική αξία ενός παιχνιδιού καθορίζεται από τις τιμές που υπάρχουν στη μαύρη αγορά σε συνδυασμό με τα επίσημα sites, κυρίως όμως από τη μαύρη αγορά. Το ιστορικό χαμηλό είναι ανούσιο στην συντριπτική πλειοψηφία των keys, υπάρχουν πάμπολλα παραδείγματα σε αυτό. Ανταλλάσσω χρόνια keys στο barter και στο steamtrades και ξέρω τι παίζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Fulgore είπε

Red dead redemption 2 :)

Οσο για το GTA V οπως εγραψα και στο θεμα των προσφορων, να θυμισω μονο οτι εχει ιστορικα χαμηλο στα 7.5ευρω πριν καμποσους μηνες και πλεον το βρισκεις σε κλειδαδικα με 10-12ευρω.

Που να μην το εγραφα δηλαδη.

 

 

 

1 ώρα πριν, KilliK είπε

το παιχνιδι αυτη την στιγμη στο επισημο store της Rockstar κανει 30e. τοσο το κοστολογει ο publisher του. και το ποσο πραγματικα καλη ειναι η καθε προσφορα, βγαινει συγκρινοντας την με την τιμη αυτη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Premium edition και κουπόνι 10€ για αγορές άνω των 15€. Για πείτε λίγο για ιστορικά χαμηλά να δω κάτι. :P

Επεξ/σία από p4n0s86
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

βρε τρελέ μου! Υπάρχει κόσμος που μπορεί να μην ήθελε να πληρώσει, να μην ξέρει τα κλειδάδικα,να μη πρόλαβε κάποια έκπτωση,να είπε νταξ δε με καίει τόσο θα το πάιξω κάποια στιγμή-όπως γίνεται με διάφορα παιχνίδια. Ένα σορό φίλ@ μου δεν το είχαν και τώρα θα το πάρουν να το παίξουν.

(στο pc βγήκε το '15,αλλά νταξ όχι γιάννης γιαννάκης θα μου πεις)

Καταρχην "τρελε" μου χαλαρωσε λιγο δε σου θιξαμε το κινεζικο malware.. Το point ειναι οτι για να μην το εχεις παρει τοσα χρονια μαλλον δεν σε ενδιαφερει και τοσο (οπως παραδεχθηκες και εσυ) διοτι εχουν παρουσιαστει ποσες ευκαιριες να το κανεις, τωρα θελετε να δωσετε 1000 μπραβο στην Epic επειδη το δινει τζαμπα εμενα δεν με ενδιαφερει απλα λεω τα προφανη. Ξαφνικα ολος ο κοσμος ανακαλυψε οτι υπαρχει ενα ΑΑΑ παιχνιδι που λεγεται GTA V επειδη ειναι δωρεαν, μαλιστα..

Παλι στα φορουμ του steam θα τρεχουν ολοι αυτοι για troubleshooting παντως.. :P 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Που να μην το εγραφα δηλαδη.

μαλλον δεν καταλαβες τι εγραψα. ξερω οτι κανουν 10ε στα κλειδαδικα. οταν λες ομως ειναι πιο φτηνα εκει, με τι κανεις την συγκριση; με την επισημη τιμη του publisher. αυτο εξηγω. εσυ ομως ενω συγκρινεις τα 10ε με τα 30e του publisher, και το αποκαλεις ιστορικο χαμηλο, δεν κανεις το ιδιο με την δωρεαν προσφορα της Epic. την συγκρινεις με τα 10e και λες οτι δεν ειναι σημαντικη προσφορα. see the problem?

---

ειχα ανοιχτο τον client και κρασαρε. τα λεφτα μου πισω, Tim. οh wait, δεν εχω δωσει δραχμη τσακιστη στο μαγαζι σου. 🤣

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, KilliK είπε

μαλλον δεν καταλαβες τι εγραψα. ξερω οτι κανουν 10ε στα κλειδαδικα. οταν λες ομως ειναι πιο φτηνα εκει, με τι κανεις την συγκριση; με την επισημη τιμη του publisher. αυτο εξηγω. εσυ ομως ενω συγκρινεις τα 10ε με τα 30e του publisher, και το αποκαλεις ιστορικο χαμηλο, δεν κανεις το ιδιο με την δωρεαν προσφορα της Epic. την συγκρινεις με τα 10e και λες οτι δεν ειναι σημαντικη προσφορα. see the problem?

---

ειχα ανοιχτο τον client και κρασαρε. τα λεφτα μου πισω, Tim. οh wait, δεν εχω δωσει δραχμη τσακιστη στο μαγαζι σου. 🤣

Εγώ τσίμπησα με το κουπόνι το Subnautica Below Zero γιατί το πρώτο μου άρεσε πολύ. Η τιμή που το πήρα ήταν απίθανη και επειδή είναι early access, θα ανέβει μόλις κυκλοφορήσει. Οπότε ήταν value for money.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, KilliK είπε

ειχα ανοιχτο τον client και κρασαρε. τα λεφτα μου πισω, Tim. οh wait, δεν εχω δωσει δραχμη τσακιστη στο μαγαζι σου. 🤣

Αυτο ακριβως ειναι το πρόβλημα τους. :P 

Εγω παντως που την κραζω ανοιχτά και προτιμω 1000 φορες το steam εχω αγοράσει 3 παιχνίδια, borderlands 3, hades, predator.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, ADHD είπε

Αυτο ακριβως ειναι το πρόβλημα τους. :P 

Εγω παντως που την κραζω ανοιχτά και προτιμω 1000 φορες το steam εχω αγοράσει 3 παιχνίδια, borderlands 3, hades, predator.

ng2ewzvfado21.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, ADHD είπε

Αυτο ακριβως ειναι το πρόβλημα τους. :P 

Εγω παντως που την κραζω ανοιχτά και προτιμω 1000 φορες το steam εχω αγοράσει 3 παιχνίδια, borderlands 3, hades, predator.

καλα, ενταξει, ουτε στο Steam εχω δωσει λεφτα εδω και παρα πολυ καιρο. οτι εχω παρει τελευταια, ειναι retro games στο GOG. αργοτερα αν τυχει κατι που να με ενδιαφερει να παρω απο Επικ, θα το παρω απο εκει. κοκ. εμενα το προιον με ενδιαφερει, οχι απο που θα το παρω.

 

Επεξ/σία από KilliK
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...