Προς το περιεχόμενο

Epic Games Store


Despotas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Αν δεν εχει ο αλλος 10ευρω να δωσει για ενα παιχνιδι γενικα και αοριστα,εχει σημαντικοτερα πραγματα στην ζωη του να τον απασχολουν(οπως το τι θα φαει) απο το να μπει σε ενα forum για να συμφωνει ή διαφωνει με το κατα ποσο κατι ειναι ή δεν ειναι προσφορα. 

Καταλαβαινω εως ενα βαθμο τι θες να πεις βεβαια και προφανως δεν διαφωνω με το γενικο σου point.

Εμένα με εντυπωσιάζει το να έχει κάποιος PC να τρέξει το AC origins και να μην έχει 10€ να το αγοράσει :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, p4n0s86 είπε

καλα, αν ισχυουν τα παραπανω, συν το κουπονι των 10e που εδωσε και το οποιο ανανεωνεται για καθε νεα αγορα, συν το μεγαλο discount sale που θα κρατησει μεχρι τον Σεπτεμβριο, η Epic εχει τιναξει την μπανκα στον αερα. μπραβο ρε Τιμ, παντα τετοια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, CometRyzen είπε

Εμένα με εντυπωσιάζει το να έχει κάποιος PC να τρέξει το AC origins και να μην έχει 10€ να το αγοράσει :P 

To οdyssey μαλλον εννοεις.Το origins βγαινει 4.90 :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, ADHD είπε

Καταρχην "τρελε" μου χαλαρωσε λιγο δε σου θιξαμε το κινεζικο malware..

Η epic δεν είναι κινέζικη εταιρία. Ξεχνάμε πως είναι η εταιρία του Unreal,  Unreal Tournament, Gears of War, Unreal engine 1-5. Φανμποισμός στο θεό επειδή ο Gabe τα έχει ρίξει στον κόκορα και όλο οι άλλοι φταίνε.

Αναφορά σε κείμενο

Tencent Holdings has invested into a number of non-Chinese game publishers and developers since around 2018, ranging from minority shares to full control of the company. Through these investments, Tencent is considered the largest video game company in the world as of March 2018.[151] Among its known investments, as of February 2020, include:

https://en.wikipedia.org/wiki/Tencent#Video_games

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, KilliK είπε

καλα, αν ισχυουν τα παραπανω, συν το κουπονι των 10e που εδωσε και το οποιο ανανεωνεται για καθε νεα αγορα, συν το μεγαλο discount sale που θα κρατησει μεχρι τον Σεπτεμβριο, η Epic εχει τιναξει την μπανκα στον αερα. μπραβο ρε Τιμ, παντα τετοια.

Ξέρω ξέρω, θα τους χρυσώσεις πάλι ! Τι, πλην των δωρεάν δεν θα έχει κάποια αγορά ? Μάλλον όχι

 

Επεξ/σία από Brandtobrand
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, p4n0s86 είπε

Τσίμπησα The Witcher επειδή είναι η GoTY και AC Origins στο τάλιρο με τα κουπόνια και έπεται συνέχεια. Πήρε κι άλλα το μάτι μου, πχ Vampyr.

Πολυ καλο,εχω γραψει και την αποψη μου στο αντιστοιχο thread. Για 5 ευρω μιλαμε για σκοτωμα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Alastor192 είπε

Πολυ καλο,εχω γραψει και την αποψη μου στο αντιστοιχο thread. Για 5 ευρω μιλαμε για σκοτωμα

Στο Vampyr αναφέρεσαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, Brandtobrand είπε

Ξέρω ξέρω, θα τους χρυσώσεις ! Τι, πλην των δωρεάν δεν θα έχει κάποια αγορά ? Μάλλον όχι

Ε για να μην τον αγγιξε το epic store και στις γιορτες που ειχαμε αναλογες εκπτωσεις+10ευρω κουπονι,μαλλον ουτε τωρα θα εχει καποια αγορα.

Α και αναμονημπας και δωσουν δωρεαν και το Witcher 3 γιατι θα επρεπε να ντρεπονται που ζητανε 5ευρω για την GOTY edition :P

Και ξερεις αν τυχει και δωθει η GOTY του Witcher 3 δωρεαν,θα γινει πανικος γιατι ειπαμε οτι μετραει η αρχικη τιμη του παιχνιδιου(δηλαδη τα 49.99) για το ποσο μεγαλη προσφορα ειναι :D

Οσο για το Vampyr ,πολυ καλο γενικα το Vampyr δεν το λες(εχω γραψει και εγω στο αντιστοιχο θεμα για αυτο)αν και εχει καποιες ωραιες ιδεες,αλλα για 5ευρω σιγουρα παραβλεπεις πολλα απο τα ας πουμε στραβα που εχει μιας και μιλαμε στην ουσια για χρηματα ενοικιασης απο video club.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την ευκαιρία των εκπτώσεων ρίξτε μια ματιά στο Hades με 6,80 είναι κλοπή. Βέβαια για είμαι ειλικρινής το έχω χιλοβαρεθει κ δεν ασχολήθηκα ιδιαίτερα με τα τελευταία updates αλλά οι 42ωρες που έχω στο ρολόι του store δεν είναι τυχαίο γεγονος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, _Theo_ είπε

Παιδιά στο Epic μπορεί κάποιος να κάνει gift κάποιο game;;

όχι ακόμα, αλλά μπορείς να αγοράσεις key από άλλο site ή αν δεν έχει ήδη account να του φτιάξεις εσύ με το game μέσα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Fulgore είπε

Αν δεν εχει ο αλλος 10ευρω να δωσει για ενα παιχνιδι γενικα και αοριστα,εχει σημαντικοτερα πραγματα στην ζωη του να τον απασχολουν(οπως το τι θα φαει) απο το να μπει σε ενα forum για να συμφωνει ή διαφωνει με το κατα ποσο κατι ειναι ή δεν ειναι προσφορα.


Χαλαρώστε λίγο τον ελιτισμό γιατί ξέρω αρκετούς που γ@μουσαν με το πορτοφόλι (εποχές πασόκ σώσε μας) και τώρα έφτασαν να ζητάνε τράκα τσιγάρο. Φιλική συμβουλή.

Το 10ευρω που το έχεις για φιλοδώρημα, για αρκετούς εκεί έξω είναι μισό μεροκάματο. Λογικό το βρίσκω να το διαθέτουν όπου θεωρούν οτι θα πιάσει τόπο σύμφωνα με τη φάση που βρίσκονται. Επίσης -δεν θέλω να ταραχτείς- υπάρχουν κάποιοι που δεν πάνε το πάσχα στη Μυκονο και το χειμώνα για σκι στην Αράχωβα.

Τα συμπεράσματα και ειδικά οι απαγορεύσεις που ζητάς είναι απαράδεκτες, ειδικά για ένα χώρο που συμμετέχουν 15-20 άτομα το πολύ. Αμα θέλετε κλειστό ιδιωτικό τσατ για να ανακυκλώνετε πανομοιότυπες απόψεις, φτιάξτε ένα καμαράκι.

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, pigeon said:


Χαλαρώστε λίγο τον ελιτισμό γιατί ξέρω αρκετούς που γ@μουσαν με το πορτοφόλι (εποχές πασόκ σώσε μας) και τώρα έφτασαν να ζητάνε τράκα τσιγάρο. Φιλική συμβουλή.

Το 10ευρω που το έχεις για φιλοδώρημα, για αρκετούς εκεί έξω είναι μισό μεροκάματο. Λογικό το βρίσκω να το διαθέτουν όπου θεωρούν οτι θα πιάσει τόπο σύμφωνα με τη φάση που βρίσκονται. Επίσης -δεν θέλω να ταραχτείς- υπάρχουν κάποιοι που δεν πάνε το πάσχα στη Μυκονο και το χειμώνα για σκι στην Αράχωβα.

Τα συμπεράσματα και ειδικά οι απαγορεύσεις που ζητάς είναι απαράδεκτες, ειδικά για ένα χώρο που συμμετέχουν 15-20 άτομα το πολύ. Αμα θέλετε κλειστό ιδιωτικό τσατ για να ανακυκλώνετε πανομοιότυπες απόψεις, φτιάξτε ένα καμαράκι.

Δεν είναι ελιτισμός, είναι πραγματικότητα. Αν κάποιος δεν έχει καταφέρει εδώ και 7 χρόνια να πάρει ένα παιχνίδι που έχει πέσει στα 10 ευρώ, τρεις πιθανότητες υπάρχουν. Η δεν το θέλει και τόσο πολύ, ή δεν έχει τον υπολογιστή που να μπορεί να το παίξει ή το παίζει τσάμπα (είτε από giveaway, ή με άλλους τρόπους).

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...